Неділя, 23 Кві 2017, 07:29

Учнівське самоврядування-мала демократія

2005-2006 н. р. - проект "Центри взаємодопомоги вчителів"
2007-2008 н. р. - проект
"Вивчаємо іноземні мови, бо ми - європейці"
2008-2009 н. р. - проект "Віртуальний путівник по країні ЕГО"
2008-2009 н. р. - проект "Мале ЄВРО"

Проект "Учнівське самоврядування -  мала демократія"

Партнери:
  • ССЗШ №8 з поглибленим вивченням німецької мови м.Львів (Україна);
  • гімназія №1 м. Свіднік (Республіка Польща).
Договір про співпрацю гімназією №1 м.Свідніка (Республіка Польща)

Фінансуваання: Польсько-Американський Фонд Свободи за програмою "RITA”

Вибори президента школи у СЗШ № 32

Вибори у гімназії №1 м Свіднік (Республіка Польща)

Пам'ятними місцями м. Львова та м. Любліна (Республіка Польща).

Калейдоскоп вражень

Польські колеги про проект: Projekt "Samorząd Uczniowski - mała demokracja"

Уже перші хвилини перебування у гімназії №1 м. Свідніка засвідчили, що це зустріч не лише пертнерів, але й хороших друзів. Приємно було спостерігати, як польські й українські діти з нетерпінням чекали тієї миті, коли побачать одне одного. І нема ніяких кордонів, жодних мовних бар”єрів.

Дирекція гімназії №1 м.Свідніка запропонувала змістовну та насичену програму візиту. Ми мали можливість оглянути гімназію, відвідати уроки ( стати учасниками фізичних та хімічних експериментів, побувати у кабінеті біології і познайомитись із мешканцями живого кутка, виготовити орігамі), стати учасниками тренінгу учнівського самоврядування.

Яким теплим було спілкування, а якими смачними страви!!!

Напевно, кожен, хто разом зі мною був у Свідніку, погодиться, що незабутнє враження справили на всіх екскурсії, зокрема, поїздка до Казімєжа та подорож на пароплаві по Віслі. А які емоції вирували під час спільного концерту! Ми стали учасниками видовища: вишукані бальні та сучасні танці, міні-вистави, пісні, поезії, лунає українська, польська, німецька мови... і тепла, дружня атмосфера... За офіційними документами це був заключний етап проекту. Та чи буде він заключний у наших дружніх стосунках, залежатиме лише від нас самих. На мою думку, все лише починається...

Дякуємо, Свіднік, і до зустрічі!
Шевченко Надія, 10-А, СЗШ №32 м. Львова

У Свідніку я була двічі. Ми так потоваришували, що навіть їхати не хотілося. Будемо спілкуватися через Інтернет.

Стільки вражень - важко сказати, що сподобалося найбільше.

Було здорово!
Баллод Яна, 10-А, СЗШ №32 м. Львова
Це така незабутня поїздка, стільки позитивних емоцій!

Вдячна організаторам за можливість побувати у визначних та мальовничих місцях, а ще там, де ступала нога відомих поляків, про яких я так багато знала з книжок.

Анатійчук Олександра, учитель трудового навчання СЗШ №32 м. Львова

Досвід гімназії №1 з управлінської діяльності, організації роботи учнівського самоврядування, методики проведення уроків багатий і цікавий. Для мене дуже важливо познайомитися з альтернативними підходами до навчання і виховання, бо вважаю, що це шлях поступу. Впровадження його елементів у нашій школі буде доречним і продуктивним.

Надзвичайно вдячна за можливість так змістовно і різноманітно провести час, відпочити, відчути особливу атмосферу дружнього спілкування..

Дякую всім організаторам візиту.
Андрейчук Оксана, заступник директора СЗШ №32 м. Львова