Вівторок, 28 Лют 2017, 00:35

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 2008 - 2009 навчальний рік

 
 
    
   

    Конкурси    


 
2009 - 2010 навчальний рік                                                          

 Турніри, конкурси, змагання
 
Назва заходу

Зайняте місце

Учасники

Керівник

 
2008 - 2009 навчальний рік
 
Районний зліт юних туристів-краєзнавців
  • конкурсно-спортивна програма
  • конкурс "укладання наплічника”
  • конкурс "техніка в'язання вузлів”
ІІ
І
ІІІ
команда (учні 11-Б класу) Дудак Л.З.
Історико-географічна експедиція «Історія міст і сіл України» (районний етап)

переможець

команда                                                  
Дудак Л.З
Районний етап ІХ Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. Петра Яцика

ІІІ

Гузар Андрій (4-Г клас)
Кулянда Ірина (6-А клас)
Серняк Христина (8-Г  клас)
Шолубко Лілія (10-А клас)
Лаврусь Г.Л.
Табачук Г.Й.
Андрейчук О.Б.
Жезло К.В.
Районний шаховий турнір «Білий кінь» та «Біла вежа»

І

Волошинський Любомир (5-А клас)
Мазур Сергій (7-Б клас)
Тупісь Євген (7-Г клас)
Сеник Віталій (7-В клас)
 Кіт Анастасія (8-Б клас)
Берегульська І.С.
Загальноміська акція «Свято птахів-2009 у м. Львові»
  • конкурс на краще виготовлення штучних гніздівель для дрібних комахоїдних птахів «Будиночок для крилатого друга»

І

Сениця Володимир (6-Б клас)
Яніцький Остап (6-Б клас)
Левківський І.І.
Районний літературно-мистецький фестиваль "Літературний вояж”, присвячений 200-річчю від дня народження Миколи Гоголя
  • номінація «Творча робота» (9-11 кл.) (районний етап , міський етап)
  • номінація "Ілюстрація до художніх творів” (6-8 кл.)
 
 
І , ІІ
 
ІІІ
 
 
Бикова Марія (10-Б клас)
 
 
Дмитришин Марія (7-А клас)
 
 
Кузик Т.П.
 
 
Нікітенко Т.І
Районний етап обласного конкурсу на кращу листівку, приурочену трагедії геноциду українського народу-Голодомору 1932-1933 р.р.

переможець

Дарморис Ірина (7-В клас) Круковська М.Ю.
Обласна історико-етнографічна експедиція учнівської молоді "Україна вишивана”
(районний етап , міський етап)

переможець, І

Вашкевич Анна (8-Д клас)
Волощак Оксана (11-А клас)
 
Анатійчук О.В. Уршуляк Н.Ю.
Конкурс-захист науково-пошукової конференції "Зробимо життя безпечнішим”

переможець

Шолубко Лілія (10-А клас) Коваль Н.Д.
Районний етап міського конкурсу молодих прозаїків ім. Катрі Гриневичевої

переможець

Кулянда Ірина (6-А клас) Табачук Г.Й.
Відкриті змагання з велосипедного туризму серед учнівської молоді Сихівського району(загальнокомандний залік)

ІІ

Кохман Остап (10-Б клас)
Дембіцький Мар'ян (10-А клас)
Потерейко Роман (8-Д клас) 
Гринів Назар  (8-Г клас)
Яворський Ігор  (8-Д клас)
Чорняк Р.О.
Районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв "Струни серця”
  • номінація "Літературно-музична
    композиція”
  • номінація "Вокальні та вокально-
    інструментальні ансамблі”

І,  ІІ

 
 
група учнів 2-4-х класів
ансамбиль "Зорецвіт"
 
Ляхович Ю.І. Дмитрик Л.М.
Районні відкриті особисто-командні змагання з туристичної техніки

І

команда (9 учнів)

Дудак   Л.З.
Районні змагання з спортивного орієнтування на місцевості серед учнівської молоді

І

Вашкевич Анна (8-Д клас)
Пашинський  Станіслав (8-Д клас)
Гриців Марія (8-Д клас)
Дудак  Л.З.
Районний етап дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги” в номінації "Плакат”

переможець

Біла Зоряна (8-А клас)
Перун Богдана (6-Г клас)
Круковська М.Ю.
Першість м. Львова та області з СВІМу "Крізь вогонь та воду”

ІІ

Станицький Дмитро (8-Г клас)
Бабак Сергій (8-Д клас)
Курлянчик Володимир (8-А клас)
Зарічний Олександр (8-Г клас)
Амброх Степан (7-Г клас)
Семків Микола (8-Г клас)
Гриців Маркіян (7-Г клас)
Паньків Віталій (7-Б клас)
Дзюба І.І.

Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz