Вівторок, 27 Чер 2017, 21:08

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 2009 - 2010 навчальний рік

 
 
    
   

    Конкурси    


2008 - 2009 навчальний рік                                                         

 Турніри, конкурси, змагання
 
Назва заходу

Зайняте місце

Учасники

Керівник

 
2009 - 2010 навчальний рік
 
Районний зліт юних туристів-краєзнавців серед учнівської молоді
  • загальнокомандний залік
  • конкурс «Творчі майстерні»
  • конкурсно-спортивна програма 
 
І
І
І
Команда:
Пашинський Станіслав (9-Д клас),
Вашкевич Анна (9-Д клас),
Молибога Юлія (9-Д клас) ,
Гриців Марія, ( 9-Д клас),
Яріш Юрій (6-Г клас),
Наконечний Назар (6-Г клас)
Дудак Л.З.
Всеукраїнська туристсько-краєзнавча експедиція
«Краса і біль України»
 (напрямок «Мальовнича Україна», робота «Парк ім. Івана Франка».)
  • районний етап
  • обласний етап
 
І
ІІ
Коваль Анастасія
(9-Б клас) 
                                            
Якимів О.П.
ІІ міський конкурс юних прозаїків ім. Катрі Гриневичевої
(серед учнів 12-14 років, оповідання «Дощ»)
  • районний етап
  • міський етап
І
І
Кулянда Ірина
(7-А клас)
Табачук Г.Й.
Відкриті змагання на кубок
Всеукраїнського науково-популярного природничого журналу «Колосок»
  • І етап (районний)
  •  ІІ етап (міський)
 
І
ІІІ
Філевич Христина (5-Б клас),
Гузар Андрій (5-Г клас),
Кремко Марта (6-В клас),
Довгополюк Ірина (6-В клас),
Оліярник Христина (6-В класу,
Шворак Тетяна (6-А клас)
Нюнька В.О.
Х Міжнародний конкурс знавців української мови ім. Петра Яцика
  • районний етап
 
ІІ
Наконечна Софія
(4-В клас)
Гірник І.Т.
Районний конкурс інсценізованої байки

 ІІІ

Іванчак Тетяна (6-А клас),
Ковтунович Руслана (6-А клас),
Шворак Тетяна (6-А клас),
Небесна Вікторія (6-А клас),
Сьянова Віолета (6-А клас),
Кормухіна Діана (6-А клас),
Кузик Марія (6-А клас)
Цимбал М.І.
ХІ міський конкурс «Мій Львів»
  • районний етап
 
ІІ 
Вашкевич Христина (8-В клас),
Гафтко Христина (8-В клас),
Дарморис Ірина (8-В клас),
Луцак Уляна (8-В клас),
Подаревська Юлія (8-В клас),
Ярощук Наталія (8-В клас)
Якимів О.П.
Дудак Л.З.
Обласний конкурс «Голодомор 1932-1933р.р. Пам»ять народу»
(напрям «Науково-пошукова робота»)

 ІІІ

Шевченко Вікторія (9-Д клас)
Лапицька Ю.З.
Районний шаховий турнір «Білий кінь» та «Біла вежа»

 І

Кіт Анастасія (9-Б клас),
Сеник Віталій (8-В клас),
Волошинський Любомир (6-А клас),
Тупісь Євген (8-Г клас)
Берегульська  І.С
ІV міський конкурс учнівських проектів за програмою «Intel. Навчання для майбутнього»
  • районний етап (номінація «Науково- практичні проекти»)
  • міський етап (номінація «Сучасні технології і безпека дітей»)
 
 
 І
переможець
 
 
Шолубко Лілія
(11-А клас)
Пинянська О.Б.
Районний фестиваль зарубіжної літератури «Літературний вояж-2010»
  • номінація «Інсценізація художнього твору»
  • номінація «Ілюстрація до художнього слова»
 
 
 
ІІІ
 
ІІІ
 
 
Кремко Марта (6-В клас)
Варварчин Руслан  (5-В клас),
Колесник Богдан  (5-В клас)
Перун Богдана (7-Г клас)
 
 
Нікітенко Т.І.
 
 
Скубенко С.І.
Відкриті змагання з техніки велосипедного туризму серед учнівської молоді Сихівського району

І

Дембіцький Мар»ян (11-А клас),
Дмитрищак Михайло (8-А клас) ,
Дереш Тарас (8-А клас)
Чорняк Р.О.
ІV міський конкурс учнівських науково-дослідницьких та реферативних робіт «Екологічні проблеми та раціональне використання природних ресурсів м. Львова та Львівської області»

 ІІІ

Багдай Анна (11-А клас),
Шолубко Лілія (11-А клас)
Нюнька В.О.
Районний конкурс читців на краще виконання творів Івана Франка

переможець  

Хабурська Анастасія
(7-Б клас)
Хлібишин Н.І.
Районний дитячо-юнацький фестиваль «Струни серця»
  • номінація «Читці»
  • номінація «Літературно-музична композиція»
 
ІІ
 
І 
 
 
Манюк Уляна (5-Г клас)
 
Прибула Христина (5-Г клас) ,
Манюк Уляна (5-Г клас) ,
Шептицька Тетяна (5-Г клас) 
 
Андрейчук О.Б.
 
Ляхович Ю.І. Новідченко С.П.
Турнір з міні-футболу серед шкіл Сихівського району «Кубок Лева – 2010»

ІІІ

Рибалкін Володимир (9-А клас) ,
Степанчук Мар»ян (9-А клас)  , Паславський Руслан (9-А клас) ,
Гусар Богдан ( 9-А клас),
Драган Андрій (9-В клас) ,
Драган Михайло (9-В клас) ,
Кістечко Михайло (9-В клас) ,
 Макар Володимир (9-В клас)
 
Падалка М.О.
ІІ (міський) тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»
ІІ
Викоцька Любов (5-Г клас),
Цан Ярина (5-В клас),
Шишкін Юрій (5-Б клас),
Шостак Ольга (6-Б клас)  ,
Цимар Дарина (6-Б клас)  ,
Гадада Віталій (6-Б клас),
Голубінка Максим (6-Г клас), Петриченко Катерина (7-В клас), 
Кравчишин Олександр (7-В клас),
Луцак Уляна (8-В клас),
Муза Мирон (8-Г клас),
Панасевич Наталія (9-А клас) ,
Гірняк Володимир (9-А клас),
Сташків Зоряна (9-Г клас),
Бабак Сергій (9-Д клас),
Репельовська Ольга (9-В клас), Делевин Христина (7-А клас)
Падалка М.О. Падалка Г.В
Обласний етап Всеукраїнської історико-географічної експедиції учнівської молоді "Історія міст і сіл України" (напрям "Нарис-опис")

ІІІ 

Вашкевич Ганна (9-Д клас) ,
Гриців Марія (9-Д клас) ,
Молибога Юлія (9-Д клас)
Дудак Л.З. 

ІХ районні спортивні змагання школярів:
  • шахи
  • баскетбол (хлопці)
 
І
 
 
ІІ
Кіт Анастасія (9-Б клас),
Сеник Віталій (8-В клас), Волошинський Любомир
(6-А клас)
команда
Берегульська І.С.
 
 
Падалка М.О.
Районні відкриті особисто-командні змагання з туристичної техніки серед учнівської молоді

І 

Яріш Юрій (6-А клас)ґ 
Наконечний Назар (6-Г клас),
Кравчишин Олександр (7-В клас) ,
Петриченко Катерина (7-В клас),
Вашкевич Христина (8-А клас)

Дудак Л.З. 
 
Міжнародний симпозіум "Література. Діти. Час."
  • конкурс "Моя улюблена книжка"
  • конкурс "Лис Микита (сучасна інтерпретація за мотивами однойменної казки І.Франка)"
І
ІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
І
ІІ
ІІ
Крілишин Ярина (7-Б клас)
Сербан Анастасія (5-В клас)
Максютенко Вікторія (5-В клас)
Стецьків Юлія (5-А клас)
Гарасим Анастасія (5-А клас)
Подаревська Юлія (8-В клас)
Ворощук Анна (8-В клас)
 Луцак Уляна (8-В клас)
 
Круковська М.Ю.
 
Хлібишин Н.І. 
Українсько-канадський конкурс дитячого малюнка "Краса і життя міст побратимів Львова та Вінніпега"
  • молодша вікова група
  • старша вікова група
 
 
 
 
переможець
переможець
 
 
 
 
Шалавило Христина (5-Б клас)
Табака Роксолана (8-В клас)

Круковська М.Ю.
Районний етап конкурсу "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"

учасник

Веліховська Оксана (4-Б клас) Федорко Л.Б.
Районний етап дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги"
  • номінація "Вокальні ансамблі"
  • номінація "Читці"

учасники

 
ансамбль "Зорецвіт"
Грудецький Богдан (9-Г клас)
 
Дмитрик Л.М. Андрейчук О.Б.
Міський конкурс з народознавства «Колом сонечко іде»

учасники

група учнів 3-4 класів
Завущак О.Я. Новідченко С.П.
Районні військово-спортивні змагання "До служби в армії готові!"

учасники  

команда  
Дзюба І.І.
Районний етап Всеукраїнського конкурсу "Найкращий читач України -року"

учасники

Остасюк Тарас (6-Б клас)
Щиголєва О.М. 
Районні відкриті змагання з спортивного орієнтування на місцевості серед учнівської молоді

учасники 

Наконечний Назар (6-Г клас),
Яріш Юрій (6-Г клас) ,
Кочетова Анастасія (6-Г клас)
Дудак Л.З.
Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об”єднаймося ж, брати мої”
  • номінація "образотворче мистецтво”
  • номінація "Історія України і державотворення"

 учасники


Перун Богдана (7-Г клас)
Біла Зоряна (9-А клас)
 
Круковська М.Ю. Дацко О.Ф.
Обласна виставка-огляд "Квітковий вернісаж-2009”

учасник

Довгополюк Ірина
(6-В клас)
Круковська М.Ю. 
Міський конкурс старшокласників "Краєзнавець-ХVІ”

 учасники

команда Дудак Л.З. Скубенко Н.І. 
Міський фестиваль "Крокуємо з правом"

 учасники

Паславський Микола (4-Аклас),
Жукова Валерія (4-А клас),
Веліховська Оксана (4-Бклас) ,
Чмир Павло (4-Б клас),
Петрів Ілона (4-В клас),
Попов Андрій (4-В клас),
Бучко Марта (4-В клас),
Очереднюк Софія (4-В клас)
 
Нагорняк Л.С. Музика О.З.
Кубок Львова з футболу серед загальноосвітніх шкіл "Котим"яч"

учасники

Мандзяк Олег (6-В клас),
Ровецький Ярослав (6-В клас),
Вощина Андрій (6-Г клас),
Керніцький Віталій (6-Б клас),
Гадада Віталій (6-Б клас),
Лупак Юрій (5-В клас),
Рибалка Віталій (5-В клас),
Костик Юрій (5-А клас),
Голубінка Максим (6-Г клас),
Мицишин Олександр (6-Г клас)
Чорняк Р.О.
ІХ районні спортивні змагання школярів o турнір з футболу "Шкіряний м"яч"

учасники 

Мандзяк Олег (6-В клас),
Ровецький Ярослав (6-В клас),
Вощина Андрій (6-Г клас),
Керніцький Віталій (6-Б клас),
Гадада Віталій (6-Б клас),
Лупак Юрій (5-В клас),
Рибалка Віталій (5-В клас),
Костик Юрій (5-А клас),
Голубінка Максим (6-Г клас),
Мицишин Олександр (6-Г клас),
Цан Ігор (7-Г клас),
Галасюк Віталій (7-Г клас), Скаровський Андрій (7-В клас)
Чорняк Р.О.
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz