Середа, 29 Бер 2017, 19:04

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 2010-2011 н.р.
 
 
 
 
 
 
 

2008-2009 н.р.                                                            
2009-2010 н.р.
Учнівське самоврядування 2010-2011 н. р.
 
 
Заходи, організовані учнівським самоврядуванням
 

Cроки

Діяльність

Відповідальні

Учасники

 
2010 - 2011 навчальний рік
 
Вересень- травень
Робота волонтерської групи у дитячому будинку
Худенко Анна, 10-А клас
7,9, 10 класи
Вересень- травень Випуск радіопередач
Серняк Христина,  10-А клас,
Шевченко Вікторія, 10-А клас,                 
Грудецький Богдан, 10-А клас,
Малярчук Євгенія, 10-Б клас,
Яніцький Остап, 8-Б клас
Галасюк Віталій, 8-Б клас
Букса Михайло, 8-Б клас
1-10 класи
Вересень- травень
Робота старостату , забезпечення координації дій
Делевин Христина,
Гривна Христина,
8-А клас
5-10 класи
Вересень- травень Ведення шкільної книги обліку відсутніх
Делевин Христина,
Гривна Христина, 8-А клас
Манько Олеся,
Дідух Ольга, 9-Б клас
1-10 класи
Жовтень
Вечір «Міс школи-2011»
Перетятко Неля, 9-В клас
Малярчук Євгенія, 10-Б клас
7-10 класи
Жовтень
Акція «В одній різнобарвній коробці»
Подаревська Юлія,
Луцак Уляна,
Телесницький Назар,
Черняшук Сергій, 9--В клас
Учні та педагоги
Листопад
Акції «Запали свічку», «Україна пам»ятає»
Перетятко Неля, 9-В клас
Петрина Лілія,
Біляч Юстина, 9-А клас
1-10 класи
Грудень
Перерва у початковій школі
 
Боянівська Олена,
Перетятко Неля,
Луцак Уляна,
Гафтко Христина, 9-В клас
Ониськів Марія,
Петрина Лілія,
Каралюс Наталія,
Дмитрищак Михайло,
Висоцький Роман,
Мосійчук Світлана, 9-А клас, 
Сухинова Карина, 9-Г клас,
Колесник Богдан, 6-В клас
1-10 класи
Грудень
Акції до Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом
Падалка Анастасія,
Перун Богдана,
Мамалига Наталія,
Вань Марта, 8-Г клас
5-10 класи
Грудень- січень 
Опрацювання анкетування
Каралюс Наталія, 9-А  клас,
Галасюк Віталій, 8-Б клас,
Сухінова Карина, 9-Г  клас
8-10 класи
 
Грудень
День самоврядування
 
Перетятко Неля, 9-В  клас ,
Петрина Лілія,
Біляч Юстина, 9-А  клас
1-10 класи
Грудень Виставка «З Новим роком та Різдвом Христовим»
Перетятко Неля, 9-В клас
Учні, педагоги, батьки
Січень- лютий Рейтинг навчальних досягень «Кращі учні школи…» 
Нагурська Аліна, 9-Бклас
3-10 класи
Лютий
Вечір «Містер школи-2011»
 
Кіт Анастасія, 10-Б клас,
Каралюс Наталія, 9-А клас,
Перетятко Неля, 9-В клас,,
Колесник Богдан, 6-В клас
8-10 класи
Квітень
Вибори президента учнівського самоврядування
Падалка Анастасія, 8-Г клас,
Хромець Тарас, 10-А клас,
Делевин Христина, 8-А клас
8-10 класи
Квітень
День усмішки
Тимощук Сабіна,
Кіт Анастасія,
Малярчук Євгенія, 10-Б клас,
Худенко Анна,
Блискун Мар’яна, 10-А клас,
Васильків Ігор, 8-Г клас
5-10 класи
Квітень
Акція милосердя у школі
Гривна Христина,
Делевин Христина, 8-А клас,
Кіт Анастасія, 10-Б клас,
Біляч Юстина,
Мосійчук Світлана,
Каралюс Наталія, 9-А клас
Діти пільгових категорій 
Квітень-травень
Акції милосердя, творчі виступи у Будинку дитини №1
 
Худенко Анна, 10-А  клас
5-10 класи, 2-В, 3-В класи, танцюваль-ний гурток
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz