Неділя, 20 Сер 2017, 04:05

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 2010-2011 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 
 
    
   

    Конкурси    


2008 - 2009 навчальний рік                                              

 Турніри, конкурси, змагання
 
Назва заходу

Зайняте місце

Учасники

Керівник

 
2010 - 2011 навчальний рік
 

Обласна виставка-огляд «Квітковий вернісаж-2010» (номінація на кращий вирощений вазон)

ІІІ

Каграманян Тамара
(8-В клас)
Скубенко Н.І.
Міський конкурс-огляд «Майбутнє довкілля в твоїх руках»
  • районний етап
  • міський етап
 
 
І
ІІ
Шевченко Вікторія, Серняк Христина,
Грудецький Богдан, Хромець Тарас,
Купиняк Марта, Федорів Олена
(учні 10-А клас)
Козак С.Р.
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
І
ІІ
ІІ
ІІІ
ІІІ
Гузар Андрій (6-Г клас)
Стрищак Софія (5-В клас)
Дідух Ольга (9-Б клас)
Часковська Вікторія (7-В клас)
Яворська Ілона (10-А клас)
Андрейчук О.Б.
Жезло К.В.
Асадулаєва О.Х. Жезло К.В.
Хлібишин Н.І.
Загальноміський конкурс зі світової літератури «Ерудит»
  • районний етап
  • міський етап
ІІІ

Кулянда Ірина (8-А клас)

Кузик Т.П.
Районний конкурс «Україна-це Я» (номінація «Конкурс творів «Щасливе дитинство – це…»)
переможець
Шевченко Вікторія
(10-А клас)
Хлібишин Н.І.
Районний конкурс знавців світової літератури «Сова»

«Срібна сова» «Бронзова  сова»

Шворак Тетяна (7-А клас)
Луцак Уляна,
Гафтко Христина
 (учні 9-В класу)
Цимбал М.І.
Кузик Т.П.
ІІІ обласний конкурс юних прозаїків імені Катрі Гриневичевої
  • районний етап
  • обласний етап
 
переможець
ІІІ
Кулянда Ірина (8-А клас)
Табачук Г.Й.
Загальноміський конкурс юних знавців англійської мови «Львів на моїй долоні»

І

Гогіна Тетяна (6-В клас)

Філіпішин О.Р.
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

ІІІ

Часковська Вікторія
(7-В клас)
Жезло К.В.
Районний етап ХІІ міського конкурсу «Мій Львів»

II

Балюк Ірина, Крілишин Ярина (учні 8-Б класу),
Шворак Тетяна (7-А клас),
Каграманян Тамара
(8-В клас),
Кремко Марта, Часковська Вікторія
(учні 7-В класу)
Дудак Л.З.,
Якимів О.П.
Х районні спортивні ігри школярів
  • баскетбол
  • шахи
  • «шкіряний м»яч»
II
 
 
 
III
 
 
 
 
III
Бабак Сергій,
Корчаак Назар,
Дубовицький Юрій
(учні 10-Б класу),
Комаренський Назар, Паска Юрій
(учні 9-Г класу),
 Попович Ростислав
(8-Г клас),
Луцик Василь (8-А клас),
Зарічний Олександр (
10-А клас)
 
 
Кіт Анастасія (10-Б клас),
Сеник Віталій (9-В клас),
Волошинський Любомир (7-А клас),
Тупісь Євген (9-Г клас)
 
Костик Юрій, Шутяк Остап
(учні 6-А класу),
Хімін Назар, Лупак Юрій
(учні 6-В класу),
 Шиян Богдан (6-Г клас),
Квашин Віктор (5-В клас),
Семчишин Артур,
Козел Радіон,
Грузінський Ігор
(учні 5-А класу)
Падалка М.О.
 
 
 
Берегульська  І.С.
 
 
 
Чорняк Р.О.
Районний етап історико-географічної експедиції «Історія міст і сіл Львівщини»

переможець

Гриців Марія, Молибога Юлія,
 Дмитренко Надія
(учні 10-Б класу)
Дудак Л.З.
Міський конкурс науково-дослідних робіт з математики та інформатики

ІІ

Серняк Христина
(10-А клас)
Свирида В.М.
Загальноміська акція «Свято птахів-2011 у м. Львові»
  • конкурс на краще виготовлення штучних гніздівель для комахоїдних птахів «Будиночок для крилатого друга»
  • конкурс дитячого плаката «Синичка-пташка невеличка» (середня вікова група)
І
 
ІІ
 
Сениця Володимир (8-Б клас)
 
Довгополюк Ірина (7-В клас)
Маруняк Юлія (7-Б клас)
Левківський І.І.
 
Круковська М.Ю.
Міський учнівський конкурс проектних, дослідницьких та реферативних робіт «ХХІ століття. Відкриття, що змінюють світ» (номінація «Культурно-мистецький напрям»)
ІІ
Галабурда Лілія (8-А клас)
Круковська М.Ю., Дмитрик Л.М.
Обласний конкурс юних літераторів Львівщини «Весняний легіт», присвячений 140-річчю від дня народження Лесі Українки

І

Кулянда Ірина (8-А клас)

Табачук Г.Й.
Обласний етап Всеукраїнського конкурсу колективів екологічної просвіти

ІІІ

Серняк Христина, Федорів Олена,
Купиняк Марта, Грудецький Богдан,
Хромець Тарас (учні 10-А класу),
Боянівська Олена (9-В клас)
Козак С.Р.
Конкурс учнівських проектів за програмою «Інтел. Навчання для майбутнього»
  • районний етап
  • міський етап
 
 
 I
III

Купиняк Марта
(10-А клас)
Пинянська О.Б.
Загальноміський конкурс виразного читання із світової літератури «І в серці слово озоветься…»
  • районний етап
  • міський етап
 
 
 
І
ІІІ
ІІІ
 
ІІІ
 
 
 
Колесник Богдан (6-В)
Кремко Марта (7-В)
Гафтко Христина (9-В)
 
Колесник Богдан (6-В)
 
 
Ойцусь Т.І
Ойцусь Т.І.
Кузик Т.П.
 
Ойцусь Т.І.
Районний етап обласного конкурсу творчих робіт на тему «Людина і ліс» (номінація «Кращий твір на тему «Людина і ліс»)

переможець

Часковська Вікторія
 (7-В клас)
Жезло К.В.
Районні змагання з плавання (хлопці)
II
III
Бабак Сергій (10-Б клас)
Лободинський Назар (7-Г клас)
Падалка М.О.
Районний шаховий турнір «Білий кінь» та «Біла вежа»

 I

Кіт Анастасія (10-Б клас),
Сеник Віталій (9-В клас),
Волошинський Любомир (7-А клас)
Берегульська І.С.

Легкоатлетичний забіг на 755 м з нагоди святкування Дня міста Львова та Дня матері

 III

Петриченко Катерина
(8-В клас)
Чорняк Р.О.
Районні відкриті особисто-командні змагання з туристичної техніки серед учнівської молоді

 I

Петриченко Катерина,
Кравчишин Олександр
(учні 8-В класу),
Наконечний Назар, Яріш Юрій,
Куприсюк Назар (учні 7-Г класу),
Кочетова Уляна, Сьянова Віолета
(учні 7-А класу) 
Дудак Л.З., Берегульська І.С.
ІІ тур Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

II

Серняк Сергій (5-Б клас),
Наконечна Олена (5-В клас),
Харчук Тетяна (6-Б клас),
Красюк Поліна (6-В клас),
Дмитрук Маркіян (6-Б клас),
Некрасов Артур (6-В клас),
Цимар Дарина (7-Б клас),
Голубінка Максим (7-Г клас),
Петриченко Катерина (8-В клас),
Кравчишин Олександр (8-В клас),
Муза Мирон (9-Г клас),
Казимірська Христина (9-А клас),
 Молибога Юлія (10-Б клас),
Бабак Сергій (10-Б клас)
Падалка М.О.
Районний конкурс-інсценізація творів Івана Франка

  I

 Колесник Богдан (6-В клас),
Шептицька Тетяна (6-Г клас),
Викоцька Любов (6-Г клас),
Озарків Соломія (6-Г клас),
Білянська Олена (6-Г клас),
Деркач Назар (10-Б клас),
Корчак Назар (10-Б клас),
Шевченко Вікторія (10-А клас)
Андрейчук О.Б.
Районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Струни серця»
 
  • номінація «Читці»
  • номінація «Літературно-музична композиція»
  • номінація «Вокальні та вокально-інструментальні ансамблі»
 II
 
 
III
 
 
III
 
 
Манюк Уляна (6-Г клас)
 
Вольчак Олексій, Педенко Уляна,
Яринич Анна (учні 4-Г класу)
 
Ансамбль «Зорецвіт»:
Полончук Юлія, Прибула Христина,
Викоцька Любов, Шептицька Тетяна,
Пришляк Ольга, Манюк Уляна,
Чайкіна Юлія (учні 6-Г класу)
Андрейчук О.Б.
 
 
Ляхович Ю.І.
 
 
 
Дмитрик Л.М.
Районний конкурс-захист учнівських проектних, дослідницьких та реферативних робіт "Здорова дитина-здорова нація" (номінація "Мікрорайон Сихів як джерело здоров'я")
  • "Спортмайданчики Сихова як засіб покращення здоров'я"
ІІ
Петрина Лілія, Каралюс Наталія (9-А клас)
Чорняк Р.О.
Конкурс-захист учнівських пошуково-дослідницьких та реферативних робіт з хімії
  • "Полімери  в нашому житті"
ІІ
Шевченко Вікторія 
(10-А клас) 
Лінник О.А.
Районний конкурс-захист учнівських дослідницьких робіт з біології 
  • "Рідкісні рослини-символи України"
ІІІ
Балюк Ірина,
Крілишин Ярина
(8-Б клас)
Нюнька В.О.
Районний конкурс-захист учнівських дослідницьких робіт "Українська перекладацька школа" (номінація "Творчі роботи ")
  • "Твори Генріха Белля в ураїнських перекладах"
ІІІ
Яворська Ілона
(10-А клас)
Цимбал М.І.
Районний конкурс-захист учнівських дослідницьких робіт з математики  "Алгебра: просте і складне поруч"
  • "Математика і фокуси"
ІІІ
Манько Олеся
Добровольська Л.Б.           
Районний конкурс-захист учнівських проектних робіт з трудового навчання "Формування творчого ставлення до праці та професійного самовизначення" 
  • "Сумочка для косметики"
ІІІ
Подаревська Юлія
(9-В клас)
Анатійчук О.В.
Районний етап Всеукраїнського конкурсу серед учнів 4-5 класів "Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу"

участь

Петрів Ілона (5-В клас),
Іваш Юрій  (4-А клас),
Веліховська Галина
(4-Г клас)
Жезло К.В.
Хморук Н.В.
Завущак О.Я
Районний етап дитячо-юнацького фестивалю мистецтв "Сурми звитяги",  номінація "Солісти-вокалісти"

участь

Колесник Богдан (6-В клас)
Дмитрик Л.М.
Міський конкурс старшокласників "Краєзнавець-ХVII”

участь

 Нагурська Аліна (9-Б клас),
 Манько Олеся (9-Б клас),
Каграманян Тамара (8-В клас), Пономарьова Анастасія (8-В клас), Серняк Христина (10-А клас)
Скубенко Н.І.
Дудак Л.З.

Районний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості "Об”єднаймося ж, брати мої”, номінація "Образотворче мистецтво”

 участь

Маруняк Юлія (7-Б клас),
Довгополюк Ірина (7-В клас) 
Круковська М.Ю. 
Районний інтелектуальний конкурс "Горішок”

участь

Омелян Христина,Михаленич Христина,Чопко Святослав (учні 4-А класу)
Хморук Н.В.
Міський конкурс з народознавства «Колом сонечко іде»

участь

Дацишин Василина,
Павловська Анастасія,
Яворська Соломія,
Гнатів Ольга (учні 3-Б класу), Дзюб Роксолана (3-В клас), Цурак Роман(4-А клас)
Кандаурова Р.О. Новідченко С.П.
Районні змагання зі спортивного орієнтування серед учнівської молоді

участь

Наконечний Назар,
Яріш Юрій (учні 7-Г класу), Кочетова Анастасія
(7-А клас)
Дудак Л.З.
Міська учнівська конференція "Екологія рідного краю: минуле, сьогодення, майбутнє”

 участь

Дідух Ольга(9-Б клас)

Козак С.Р.
Нюнька В.О.
Районний конкурс-захист учнівських дослідницьких та реферативних робіт, номінація "Галопом по Європі”

  участь

Пстрий Андріан (10-А клас)
Якимів О.П.
Районний конкурс –захист учнівських дослідницьких та реферативних робіт"Звичаїі традиції українського народу”

  участь

Кулянда Ірина (8-А клас),
Федина Віталій (9-Г клас)
Валько О.І.
Білинська І.І.
Районний конкурс учнівських дослідницьких та реферативних робіт "Дорогами життя. Жінки у боротьбі за українську державність”

участь

Манько Олеся (9-Б клас)
Нагорняк Л.С.
Районний конкурс–захист учнівських дослідницьких та реферативних робіт "І чужому научайтесь, й свого не цурайтесь…”
  • секція "Українська література”
  • секція "Англійська мова”

участь

 
 
 
Нагурська Аліна (9-Б клас)
Гафтко Христина (9-В клас)

 

 
Асадуллаєва О.Х.
Романяк М.О.

Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz