Четвер, 24 Сер 2017, 01:26

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 2011-2012 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

 
 
    
   

    Конкурси    


 
 
 
Турніри, конкурси, змагання
 
2008 - 2009 навчальний рік                                              

 Турніри, конкурси, змагання
 
Назва заходу

Зайняте місце

Учасники

Керівник

 
2011 - 2012 навчальний рік
 
Обласна виставка-огляд «Квітковий вернісаж-2011» (номінація на кращий вирощений вазон)

І

Чапінська Марія
Нюнька В.О.
Районний етап обласного конкурсу «Вихідці з Львівщини у боротьбі за незалежність України»
переможець
Гафтко Христина, 
(10-А клас)
Нагорняк Л.Р.
Військово-спортивні змагання зі СВІМу «Готуюсь до служби в армії» (вікова категорія 16-17 років)
ІІ
Дубовицький Юрій
(11-Б клас)
Дзюба І.І.
Загальноміський конкурс зі світової літератури «Ерудит»
  • районний етап
  • міський етап
 
переможець
ІІІ
Кулянда Ірина
(9-А клас)
Табачук Г.Й.
Обласний етап конкурсу «Найкращий відгук на сучасну дитячу прозу»
І
Милимук Ірина
(4-В клас)
Курінна Л.А.
Районний етап Всеукраїнського конкурсу «Об»єднаймося ж, брати мої» (номінація «Історія України і державотворення»)

переможець

Пстрий Андріян (11-А клас)
Скубенко Н.І.
Районний етап Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика
ІІ
 
 ІІ
 
ІІІ
 
ІІІ
 
ІІІ
 
ІІІ
 
Камінський Андрій  
(5-В клас)
Гузар Антрій
(7-Г клас)
Гриненко Анастасія
(3-Б клас)
Стрищак Софія
(6-В клас)
Часковська Вікторія
(8-Б клас) 
Кулянда Ірина (9-А клас)
Табачук Г.Й.
 
Андруйчук  О.Б.
 
 
Вакулюк В.І.
 
Жезло К.В.
 
Жезло К.В.
 
Табачук Г.Й.
Районний етап загальноміського конкурсу знавців світової літератури «Сова»
«Срібна сова»
«Бронзова сова»
Шворак Тетяна
(8-Б клас)
Колесник Богдан
(7-В клас),
Озарків Соломія
(7-Г клас),
Кулянда Ірина
(9-А клас),
Салабай Поліна
(9-Г клас)
Цимбал М.І.
 
Ойцусь Т.І.
 
Кузик Т.П.
 
Кузик Т.П.
 
Скубенко С.І
Районний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
II
III
III
Яворська Ілона
(11-А клас),
Камінський Андрій
(5-В клас),
Кулянда Ірина
(9-А клас)
Хлібишин Н.І.
 
Табачук Г.Й.
 
Табачук Г.Й.
 
Першість м.Львова з легкої атлетики серед школярів (біг на 600м)
І
 
І
 Наконечна Олена(6-В клас)
Шидловський Ігор

(7-Г клас)

Музика В.І.
Обласна експедиція «Історія міст і сіл України»
  • районний етап
  • обласний етап
 

переможець

ІІ

Оліярник Христина

(8-А клас)

Якимів О.П.
Міська екологічна акція «Збережемо життя ялинці» (номінація «Оригінальність виконання різдвяних композицій»

ІІІ

  Павловська Анастасія
(4-Б клас)
Кандаурова Р.О.
Районний етап загальноміського конкурсу учнівських дослідницьких та творчих робіт на тему «Світова літературна класика-джерело натхнення»

(номінація «Дослідницька робота»)

ІІ

 

Молибога Юлія

(11-Б клас)

Скубенко С.І. 
Міська акція «Лицар-вогнеборець – України охоронець» (конкурс-захист науково-пошукових робіт учнівської конференції «Зробимо життя безпечним!»

переможець

Деркач Марія
(8-Б клас)
Коваль Н.Д.
Конкурс учнівських проектів за програмою «Інтел. Навчання для майбутнього» (серед учнів 10-11 класів)
  • районний етап
  • міський етап
 
 
І
ІІ
Молибога Юлія
(11-Б клас)
Пинянська О.Б.
Анатійчук О.В.
Загальноміська акція «Свято птахів-2012 у м. Львові» (конкурс дитячих поезій «Одуд-пташечка яскрава, гарна, мила і цікава» (молодша вікова категорія))

ІІІ

  Веліховська Галина
(5-В клас)
 Табачук Г.Й.
Районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Струни серця» (номінація «Читці»)

ІІ

Шептицька Тетяна (7-Г клас)

Андрейчук О.Б.
Районні спортивні ігри школярів (настільний теніс)

ІІІ

Олексів Олег (11-А клас), Керніцький Віталій (8-В клас), Шиян Богдан (7-Г клас), Юрченко Тетяна (9-Г клас)

керівник
Чорняк Р.О.
Районні спортивні ігри школярів (баскетбол)

ІІ

Лободинський Назар
(8-Б клас),
Корчак Назар,
Дубовицький Юрій, Бабак Сергій, Паславський Руслан
(учні 11-Б класу),
Васильків Ігор (9-Г клас),
Луцик Василь (9-А клас), Комаренський Назар
(10-Б клас),
Дмитришин Сергій (11-А клас)
керівник
Чорняк Р.О
Районний конкурс-інсценізація творів Івана Франка

переможець

Викоцька Любов,
Озарків Соломія,
Манюк Уляна,
Мот Мар»яна,
Палчинський Павло,
Прибула Христина,
Пришляк Ольга
(учні 7-Г класу),
Кубрак Уляна,
Жукова Валерія
(учні 6-А класу)
керівник Андрейчук О.Б.
Районні змагання із спортивного орієнтування в трьох етапній естафеті

ІІ

Харчук Тетяна,
 Шутяк Остап,
Дмитрук Маркіян
(учні 7-Б класу)
Керівник
Дудак Л.З.
Міський фестиваль «Крокуємо з правом» (номінація «За творчість, глибокий зміст та ерудицію»)

переможець

Лозова Анастасія,
Єгорушкін Сергій,
Горський Богдан
(учні 4-В класу),
Фтемова Юлія,
Чернявська Юлія,
Панкевич Артур
(учні 4-А класу)
Керівники
Курінна Л.А., Лаба О.П.
ІІ етап (міський) Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт»

ІІ

П"ятницька Христина
(5-Б клас),
Кубрак Іванна,
Шолубко Данило
(учні 5-В класу),
Кубрак Анастасія,
Грузінський Ігор
(учні 6-А класу),
Серняк Сергій (6-Б клас),
Наконечна Олена,
Новоставська Христина
(учні 6-В класу),
Дмитрук Маркіян,
Шишкін Юрій (учні 7-Б класу),
Красюк Поліна (7-В клас),
Кочетова Анастасія,
Голубінка Максим,
Лободиниський Назар
(учні 8-Б класу),
Петриченко Катерина,
Кравчишин Олександр
(учні 9-В класу),
Муза Мирон,
Гдичинська Ірина
 (учні 10-А класу)
Керівники
Падалка М.О., Падалка Г.В.
Всеукраїнський конкурс на кращу туристсько-краєзнавчу експедицію учнівської молоді з активним способом пересування «Мій рідний край»
  • районний етап
  • обласний етап
переможець
 ІІІ
Молибога Юлія,
Вашкевич Ганна
(учні 11-Б класу),
Яріш Юрій (8-А клас),
Лободинський Назар
(8-Б клас),
Петриченко Катерина,
Кравчишин Олександр
(учні 9-В класу)
Керівник
Дудак Л.З.
Районний етап XVІІІ міського конкурсу старшокласників «Краєзнавець»

ІІІ

Пстрий Андріян (11-А клас),
Крілишин Ярина,
Балюк Ірина (учні 9-Б класу),
Стефаниця Наталія,
Пономарьова Анастасія,
Каграманян Тамара
(учні 9-В класу)
Керівники
Дудак Л.З., Скубенко Н.І.
Районні змагання «До служби в армії готові»

ІІ

Дубовицький Юрій (11-Б клас),
 Пстрий Андріян,
Хромець Тарас,
Драган Михайло
(учні 11-А класу)
Керівник
Дзюба І.І.
ІІ Міський конкурс на кращу творчу наукову роботу «Біля витоків української незалежної держави» (номінація «Україна вишивана»)

І

Рутецька Юлія,
Стефаницька Соломія
(учні 10-А класу),
Кошелинська Юлія (10-Б клас)
Керівник Анатійчук О.В.
Районний етап змагань Національного Кубка шкільного футболу Євро-2012

ІІ

Драган Михайло,
Драган Андрій,
Пстрий Андріан,
Зарічний Олександр,
Дмитришин Сергій (учні 11-А класу), Паславський Руслан,
Корчак Назар,
Дубовицький Юрій (учні 11-Б класу), Гриців Маркіян (10-Б клас),
Колиняк Ярослав,
Вовк Тарас (учні 9-А класу)
Керівник
Падалка Г.В.
Районний шаховий турнір «Білий кінь» та «Біла вежа»

І

Кіт Анастасія (11-Б клас),
Сеник Віталій (10-А клас),
Волошинський Любомир
 (8-В клас),
Хімін Назар,
Лупак Юрій (учні 7-В класу),
Єршова Ганна (3-Г клас)
Керівник Берегульська І.С.
Загальноміська акція «Свято птахів-2012 у м. Львові» (конкурс на краще виготовлення штучних гніздівель для комахоїдних птахів «Будиночок для крилатого друга»)

ІІ

Мариняк Олег,
Цимбала Микола,
Тимощук Роман
(учні 8-В класу)
Керівник Левківський І.І.
Районний етап обласного Зводу пам»яток природи, історії, культури, архітек-тури Львівщини

грамота

Мицишин Олександр,
 Яріш Юрій,
Ткачук Анастасія
(учні 8-А класу)
Керівник
Дудак Л.З.
Районний дитячо-юнацький фестиваль мистецтв «Струни серця» (номінація «Літературно-музична композиція»)

І

Федчик Олена (4-В клас),
Пришляк Ольга,
Манюк Уляна,
Викоцька Любов,
Шептицька Тетяна,
Прибула Христина,
Полончук Юлія,
Маринець Наталія
(учні 7-Г класу)
Керівник
Пісечко М.І.
Районні відкриті особисто-командні змагання з туристичної техніки

ІІІ

Наконечний Назар,
Яріш Юрій (учні 8-А класу),
Лободинський Назар,
Куприсюк Назар,
Голубінка Максим
(учні 8-Б класу)
Керівник
Дудак Л.З.
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz