П`ятниця, 24 Лют 2017, 19:08

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 КЕНГУРУ-2013
 
 
 
 
 

 Олімпіади 

 Конкурси 


 

КЕНГУРУ-2008                                                                  
КЕНГУРУ-2009 
КЕНГУРУ-2010 
КЕНГУРУ-2011 
КЕНГУРУ-2012                                                                  
КЕНГУРУ - 2013
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 




 
 
 
Всіх учасників конкурсу у 2013 році - 564.
 
І етап  -  228 учнів 2-11 класів.
 З них
"добрий результат" - 121 учень;
"відмінний результат" - 10 учнів:
1.Гимон Софія, 3-В клас
2.Журавська Андріна, 2-В клас
3.Кріль Михайло, 2-В клас
4.Лата Олег, 2-Б клас
5.Мончак Софія, 2-В клас
6.Студенний Мирон, 3-Б клас
7.Тризуб Світлана, 3-В клас
8.Хащевська Софія, 2-Б клас
9.Худа Анастасія, 2-Б клас
10.Яринич Анна, 6-В клас

ІІ етап -  336 учнів 2-11 класів.
З них
"добрий результат" – 141 учень;
"відмінний результат" – 43 учні:
1.Андросюк Максим, 4-Б клас
2.Било Ярина, 3-Г клас
3.Валовий Максим, 3-А клас
4.Валько Ярослав, 3-Д клас
5.Василишин Назар, 4-Б клас
6.Волошин Софія, 4-Б клас
7.Голубінка Данило, 4-Б клас
8.Гринишин Анна, 3-А клас
9.Дячук Валерія, 4-Б клас
10.Жеплінська Марта, 6-В клас
11.Зварич Марта, 4-Б клас
12.Кавалець Христина, 3-Б клас
13.Калагурка Данило, 3-А клас
14.Кінах Віталій, 5-А клас
15.Котик Андрій, 3-А клас
16.Максимова Наталія, 4-Б клас
17.Мелимук Віта, 3-Б клас
18.Мищишин Денис, 3-Д клас
19.Музика Ігор, 3-А клас
20.Музика Христина, 3-Б клас
21.Новоставський Андрій, 4-Б клас
22.Панчишин Соломія, 3-Б клас
23.Повалена Діана, 3-Д клас
24.Покиньброда Ольга, 3-А клас
25.Пташник Тарас, 5-А клас
26.Римська Софія, 3-А клас
27.Рязанова Діана, 3-Г клас
28.Собенко Андрій, 5-А клас
29.Соколюк Данило, 4-Б клас
30.Солтис Максим, 3-А клас
31.Стрищак Софія, 7-В клас
32.Терендій Назар, 3-А клас
33.Терпелюк Максим, 3-А клас
34.Торбин Надія, 3-А клас
35.Фігура Діана, 3-А клас
36.Фолис Каріна, 3-Б клас
37.Фрідкін Ростислав, 3-Б клас
38.Фтемова Юлія, 5-А клас
39.Шворак Оксана, 4-Б клас
40.Шельвах Михайло, 3-Г клас
41.Юрас Лілія, 5-А клас
42.Юрчик Віталій, 3-А клас
43.Яворська Євгенія, 4-Г клас
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz