Понеділок, 18 Гру 2017, 16:31

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 КОЛОСОК-2010
 
 
 

 Олімпіади 

 
 


КОЛОСОК-2007                                              
КОЛОСОК-2008 
КОЛОСОК-2009                                              
КОЛОСОК ОСІННІЙ-2011                                              
КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ-2011                                              
КОЛОСОК ОСІННІЙ-2012                                              
КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ-2012                                              
Командні перемоги        
КОЛОСОК - 2010
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всіх учасників конкурсу у 2010 році - 394.
З них  
"срібний колосок - винаходи і відкриття в науці" – 117  учнів,
"срібний колосок - патенти природи" - 43  учні,
"срібний колосок - географічні відкриття" - 107 учнів,
"золотим колоском" нагороджено   91 учень:
  • Андросюк Максим, 2-Б клас;
  • Бас Віолета, 3-Б клас;
  • Бучко Михайло, 3-А клас;
  • Вантух Катерина, 8-Б клас;
  • Веселівська Анастасія, 2-Б клас;
  • Вовк Любомир, 9-А клас;
  • Волошин Софія, 2-Б клас;
  • Воробйова Софія, 2-В клас;
  • Гнатів Ольга, 3-Б клас;
  • Гриненко Анастасія, 2-Б клас;
  • Гривна Павло, 9-Б клас;
  • Гринів Руслан, 6-А клас;
  • Гринчишин Павло, 4-А клас;
  • Гузар Андрій, 6-Г клас;
  • Дацишин Василина, 3-Б клас;
  • Диня Олексій, 5-Б клас;
  • Дмитрищак Михайло, 9-А клас;
  • Довгополюк Ірина, 7-В клас;
  • Дрібко Віталій, 4-А клас;
  • Єршова Ганна, 2-Г клас;
  • Зварич Марта, 2-Б клас;
  • Іваницька Зоряна, 9-Б клас;
  • Іліяшик Ігор, 9-В клас;
  • Ільків Олег, 2-Г клас;
  • Казимірська Христина, 9-А клас;
  • Каламбет Ольга, 3-А клас;
  •  Каралюс Наталія, 9-А клас;
  • Каргут Вікторія, 2-Б клас;
  • Кінах Віталій, 3-А клас;
  • Кобилянська Ольга, 2-А клас;
  • Ковальська Вікторія, 2-Г клас;
  • Коковська Наталія, 9-А клас;
  • Костів Олександра, 2-Г клас;
  • Кошелинська Юлія, 9-А клас;
  • Кремко Марта, 7-В клас;
  • Криницький Остап, 9-Б клас;
  • Криськів Софія, 2-Г клас;
  • Крученюк Маркіян, 2-Б клас;
  • Кухта Марта, 4-А клас;
  • Кучинський Віталій, 9-Б клас;
  • Лакомська Соломія, 2-Б клас;
  • Левківський Даниїл, 2-Б клас;
  • Логін Марта, 2-А клас;
  • Манько Олеся, 9-Б клас;
  • Маркевич Ростислав, 3-А клас;
  • Мацишин Софія, 3-Б клас;
  • Мельник Денис, 2-А клас;
  • Мельник Юрій, 3-Б клас;
  • Михайлів Євгеній, 2-Б клас;
  • Михаленич Христина, 4-А клас;
  • Мокрієнко Софія, 3-А клас;
  • Морикишка Софія, 3-Б клас;
  • Мороз Сергій, 2-А клас;
  • Нагурська Аліна, 9-Б клас;
  • Назаркевич Марко, 2-А клас;
  • Николів Віталій, 3-А клас;
  • Новоставський Андрій, 2-Б клас;
  • Окутін Максим, 3-В клас;
  • Омелян Христина, 4-А клас;
  • Ониськів Марія, 9-А клас;
  • Остапчук Софія, 2-Б клас;
  • Островська Марія, 2-Г клас;
  • Павловська Анастасія, 3-Б клас;
  • Панкевич Артур, 3-А клас;
  • Пелех Олег, 3-А клас;
  • Подаревська Юлія, 9-В клас;
  • Пташник Ростислав, 9-А клас;
  • Рутецька Юлія, 9-А клас;
  • Рушінець Максим, 3-А клас;
  •  Сеніцка Анастасія, 2-А клас;
  • Скібіна Ілона, 6-А клас;
  • Слюсарчук Ярослав, 3-Б клас;
  •  Сорока Володимир, 2-А клас;
  • Стефаницька Соломія, 9-В клас;
  • Теплий Максим, 9-Б  клас;
  • Торбин Іванна, 3-Б клас;
  • Федчик Олена, 3-В  клас;
  • Фтемов Едуард, 8-Б  клас;
  • Фтемова Юлія, 3-А клас;
  • Хома Павло, 2-А клас;
  • Хомуляк Оксана, 6-Б;
  • Цибиков Сергій, 9-А клас;
  • Чернявська Юлія, 3-А клас;
  • Чижов Данило, 3-Б клас;
  • Шворак Оксана, 2-Б клас;
  • Щурко Андріани, 2-Г клас;
  • Яворська Євгенія, 2-Г клас;
  • Яворська Соломія, 3-Б клас;
  • Якимець Олена, 2-А клас;
  • Ярова Уляна, 6-А клас;
  • Ярощук Наталія, 9-В клас.
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz