Середа, 20 Вер 2017, 07:47

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 КОЛОСОК ОСІННІЙ-2011
 
 
 

 Олімпіади 

 
 


КОЛОСОК-2007                                              
КОЛОСОК-2008 
КОЛОСОК-2009                                              
КОЛОСОК-2010                                              
КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ-2011                                              
КОЛОСОК ОСІННІЙ-2012                                              
КОЛОСОК ВЕСНЯНИЙ-2012                                              
Командні перемоги        
КОЛОСОК ОСІННІЙ - 2011
 
 
 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Всіх учасників конкурсу у 2011 році - 438.
З них  
"срібний колосок - історія фізики" – 166 учнів,
"срібний колосок - історія біології" - 151  учень,
"срібний колосок - історія хімії" - 116 учнів,
"золотим колоском" нагороджено   91 учень:
  • Баландюх Андрій, 1-В клас,
  • Барабаш Діана, 2-Д клас,
  • Барабаш Любомир, 4-В клас,
  • Бик Павло, 3-В клас,
  • Білик Володимир, 1-В клас,
  • Білоган Марта, 4-В клас,
  • Боцюрко Марта, 2-В клас,
  • Бричко Ольга, 1-А клас,
  • Бучко Михайло, 4-А клас,
  • Валовий Максим, 2-А клас,
  • Валько Ярослав, 2-Д клас,
  • Василишин Назар, 3-Б клас,
  • Василівська Анастасія, 3-Б клас,
  • Витрикуш Дмитро, 3-В клас,
  • Владика Роман, 2-В клас,
  • Вовк Тарас, 4-В клас,
  • Волошин Софія, 3-Б клас,
  • Воробйова Софія, 3-В клас,
  • Гапало Степан, 4-А клас,
  • Гвозд Соломія, 2-Г клас,
  • Гимон Софія, 2-В клас,
  • Гнатів Софія, 2-А клас,
  • Голубінка Данило, 3-Б клас,
  • Горбатюк Максим, 2-Б клас,
  • Горін Марта, 1-В клас,
  • Гриненко Анастасія, 3-Б клас,
  • Гринишин Анна, 2-А клас,
  • Грищук Анастасія, 1-Г клас,
  • Грузінська Тетяна, 2-А клас,
  • Дармохід Владислав, 2-Д клас,
  • Дереш Оксана, 6-А клас,
  • Дзюб Роксолана, 4-В клас,
  • Дзюб Руслан, 6-В клас,
  • Дідух Тетяна, 5-А клас,
  • Дмитришин Назар, 2-Д клас,
  • Дорош Святослав, 2-Г клас,
  • Євуш Софія, 2-Г клас,
  • Єгорушкін Сергій, 4-В клас,
  • Єршова Ганна, 3-Г клас,
  • Жук Артем, 1-А клас,
  • Зварич Марта, 3-Б клас,
  • Зілінський Павло, 1-Г клас,
  • Камінський Андрій, 5-В клас,
  • Каргут Вікторія, 3-Б клас,
  • Каширіна Ірина, 1-В клас,
  • Квашин Віктор, 6-В клас,
  • Кирилюк Ірина, 2-Г клас,
  • Кінаш Сергій, 1-В клас,
  • Кіс Маркіян, 2-Г клас,
  • Кістьянц Анастасія, 2-А клас,
  • Кіт Юлія, 2-Г клас,
  • Кобак Юлія, 2-Г клас,
  • Когут Михайло, 2-Д клас,
  • Козловська Марія, 2-Г клас,
  • Колос Максим, 3-В клас,
  • Колюбінська Софія, 3-В клас,
  • Король Катерина, 1-А клас,
  • Корпан Олег, 2-А клас,
  • Котик Андрій, 2-А клас,
  • .Коцелко Мар’ян, 1-В клас,
  • Кріль Михайло, 1-В клас,
  • Крученюк Мар’ян, 3-Б клас,
  • Кубрак Уляна, 6-А клас,
  • Кусмина Вікторія, 4-В клас,
  • Куцик Андрій, 2-Г клас,
  • Лакомська Соломія, 3-Б клас,
  • Латишева Мар’яна, 2-Б клас,
  • Леньо Олена, 2-Д клас,
  • Лех Ярослав, 4-В клас,
  • Лозова Анастасія, 4-В клас,
  • Луговський Євгеній, 1-В клас,
  • Лукашова Вікторія, 3-В клас,
  • Луців Андрій, 6-Б клас,
  • Мазан Тарас, 4-В клас,
  • Максимова Наталя, 3-Б клас,
  • Максимович Денис, 2-В клас,
  • Маркевич Ростислав, 4-А клас,
  • Михайлів Євгеній, 3-Б клас,
  • Михайлів Юрій, 1-В клас,
  • Михальчук Ілля, 1-А клас,
  • Мищишин Денис, 2-Д клас,
  • Мілошич Анастасія, 1-Б клас,
  • Мончак Софія, 1-В клас,
  • Музика Ігор, 2-А клас,
  • Музика Христина, 2-Б клас,
  • Нагірна Олена, 2-В клас,
  • Наконечна Ольга, 3-В клас,
  • Николів Віталій, 4-А клас,
  • Ничепоренко Назарій, 1-А клас,
  • Новак Ростислав, 2-Г клас,
  • Новоставська Христина, 6-В клас,
  • Новоставський Андрій, 3-Б клас,
  • Окутін Максим, 4-В клас,
  • Онушканич Олег, 6-Б клас,
  • Орищин Володимир, 1-В клас,
  • .Остапчук Софія, 3-Б клас,
  • Павлик Андрій, 2-Г клас,
  • Панкевич Артур, 4-А клас,
  • Панчишин Соломія, 2-Б клас,
  • Парвасюк Анастасія, 1-Г клас,
  • Патько Ігор, 2-В клас,
  • Пеляк Вікторія, 1-А клас,
  •  Петелицька Ярина, 6-А клас,
  • Пиртко Олександр, 6-А клас,
  • Пліш Вероніка, 2-Д клас,
  •  Покиньброда Ольга, 2-А клас,
  • Поломана Олена, 6-В клас,
  • Попов Андрій, 6-В клас,
  • Поставка Святослав, 5-В клас,
  • Пришляк Богдан, 6-В клас,
  • Рибка Катерина, 1-А клас,
  • Ривак Юрій, 1-А клас,
  • Романяк Катерина, 2-Г клас,
  • Рутецький Юрій, 6-А клас,
  • Рязанова Діана, 2-Г клас,
  • Сайко Христина, 1-Г клас,
  • Сеник Олена, 1-А клас,
  • Сень Марта, 2-Г клас,
  • Сидій Ілона, 1-Г клас,
  • Скібель Павло, 1-Г клас,
  • Скуб'як Олег, 1-Г клас,
  • Слєпко Андрій, 2-Г клас,
  • Смага Тарас, 2-Д клас,
  • Снігур Софія, 2-Г клас,
  • Собель Володимир, 2-В клас,
  • Стефак Анна, 1-Б клас
  • Стрищак Василь, 3-Б клас,
  • Стрищак Софія, 6-В клас,
  • Таратула Володимир, 6-А клас,
  • Тацинець Павло, 2-Д клас,
  • Телесницька Ольга, 6-В клас,
  • Теодорович Роман, 2-В клас,
  • Тризуб Світлана, 2-В клас,
  • Троцько Софія, 2-Д клас,
  • Федів Наталя, 2-Д клас,
  • Федчик Олена, 4-В клас,
  • Фігура Діана, 2-А клас,
  • Філевич Христина, 7-Б клас,
  • Філіпішин Максим, 1-Г клас,
  • Фостяк Ірина, 1-Б клас,
  • Фтемова Юлія, 4-А клас,
  • Фтемов Едуард, 9-Б клас,
  • Хомишин Софія, 2-Б клас,
  • Цвігула Вікторія, 1-В клас,
  • Цимбалістий Назар, 2-А клас,
  • Часовських Володимир, 3-Б клас,
  • Чорний Микола, 2-В клас,
  • Шандра Максим, 1-В клас,
  • Шворак Оксана, 3-Б клас,
  • Шевчук Вікторія, 2-А клас,
  • Шельвах Михайло, 2-Г клас,
  • Шпаківський Остап, 2-В клас,
  • Щурко Юрій, 2-Г клас,
  • Яворська Євгенія, 3-Г клас,
  • Якимець Нестор, 2-А клас.
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Вересень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz