Вівторок, 28 Бер 2017, 12:03

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 ЛЕВЕНЯ-2012
 
 
 
 
 

 Олімпіади 

 Конкурси 


 

ЛЕВЕНЯ-2008                                                                  
ЛЕВЕНЯ-2009 
ЛЕВЕНЯ-2010 
ЛЕВЕНЯ-2011                                                                  
ЛЕВЕНЯ-2013                                                                  
ЛЕВЕНЯ-2012 
  
  
Всіх учасників конкурсу у 2012 році - 147. З них  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
            
 
"відмінний результат" – 11 учнів:
  • Гузар Андрій, 7-Г клас
  • Пришляк Ольга, 7-Г клас
  • Кащак Леонід, 9-А клас
  • Вовк Тарас, 9-А клас
  • Гривна Христина, 9-А клас
  • Молибога Михайло, 9-Б клас
  • Хащевський Володимир, 9-Б клас
  • Микитка Юрій, 9-Г клас
  • Дмитрищак Михайло, 10-Б клас   
  • Дмитришин Сергій, 11-А клас
  • Купиняк Марта, 11-А клас.
"добрий результат " показали  55 учнів:
  • Гриців Софія, 7-Б клас
  • Дмитрук Маркіян, 7-Б клас
  • Філевич Христина, 7-Б клас
  • Харчук Тетяна, 7-Б клас
  • Хомуляк Оксана, 7-Б клас
  • Чубак Олена, 7-Б клас
  • Білянська Олена, 7-Г клас
  • Озарків Соломія, 7-Г клас
  • Яріш Юрій, 8-А клас
  • Лободинський Назар, 8-Б клас
  • Часковська Вікторія, 8-Б клас 
  • Чура Олександр, 8-Б клас 
  • Гут Ігор, 9-А клас
  • Делевин Христина, 9-А клас
  • Луцан Юрій, 9-А клас
  • Луцик Василь, 9-А клас
  • Балюк Ірина, 9-Б клас
  • Вантух Катерина, 9-Б клас
  • Викоцька Ольга, 9-Б клас
  • Ворко Михайло, 9-В клас
  • Галасюк Віталій, 9-Б клас
  • Гринів Василь, 9-Б клас
  • Гриців Ірина, 9-Б клас
  • Крілишин Ярина, 9-Б клас
  • Миколишин Любомир, 9-Б клас
  • Якобше Ростислав, 9-Б клас
  • Яніцький Остап, 9-Б клас 
  • Мартинюк Андрій, 9-В клас
  • Яворський Юрій, 9-В клас  
  • Бичишин Уляна, 9-Г клас
  • Колиняк Ярослав, 9-Г клас
  • Кутень Наталія, 9-Г клас
  • Мамалига Наталія, 9-Г клас
  • Сапига Тарас, 9-Г клас
  • Перун Богдана, 9-Г клас
  • Цан Ігор, 9-Г клас
  • Іваницька Зоряна, 10-А клас
  • Висоцький Роман, 10-Б клас
  • Коровкіна Антоніна, 10-Б клас
  • Кошелинська Юлія, 10-Б клас
  • Петришак Катерина, 10-Б клас
  • Манько Олеся, 10-Б клас
  • Рижак Олег, 10-Б клас
  • Тупісь Євген, 10-Б клас
  • Федина Віталій, 10-Б клас
  • Федоренко Христина, 10-Б клас
  • Федченко Юлія, 10-Б клас
  • Цибиков Сергій, 10-Б клас 
  • Хромець Тарас, 11-А клас
  • Бабак Сергій, 11-Б клас
  • Вашкевич Ганна, 11-Б клас
  • Дубовицький Юрій, 11-Б клас
  • Кіт Анастасія, 11-Б клас
  • Кузіль Тарас, 11-Б клас
  • Молибога Юлія, 11-Б клас.
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz