Понеділок, 22 Тра 2017, 19:15

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 Нагороджено Похвальним листом у 2009-2010.р.
 
 
 


Нагороджено Похвальним листом у 2010-2011 н.р.                      
Нагороджено Похвальним листом у 2011-2012 н.р.                      
Нагороджено Похвальним листом у 2012-2013 н.р.                      

Нагороджено Похвальним листом у 2009-2010 н.р.
 

Прізвище, ім'я учня
3-А клас (кл.кер. Хморук Н.В.)

1.

Білоган Ігор;

2.

Гриненко Богдана;

3.

Кухта Марта;

4.

Михаленич Христина;

5.

Омелян Христина;

3-Б клас (кл.кер. Чиж Н.Й.)

1.

Хабурський Устим;

2.

Чичкевич Назарій;

3.

Тутин Назар.

3-В клас (кл.кер. Урда Л.Д.)

-

------------------------------------------------------------------------

3-Г клас (кл.кер. Завущак О.Я.)

1.

Вольчак Олексій;

2.

Жеплінська Марта;

3.

Камінський Андрій;

4.

Мазур Роман;

5.

Яринич Анна.

4-А клас (кл.кер. Музика О.З.)

1.

Паславський Микола;

2.

Вакулюк Максим;

3.

Панасевич Евеліна;

4.

Біловус Максим;

5.

Жукова Валерія.

4-Б клас (кл.кер. Федорко Л.Б.)

1.

Липа Марта;

2.

Онушканич Олег;

3.

Серняк Сергій;

4.

Луців андрій.

4-В клас (кл.кер. Гірник І.Т.)

1.

Наконечна Софія;

2.

Новоставська Христина;

3.

Петрів Ілона;

4.

Попов Андрій;

5.

Стрищак Софія.

4-Г клас (кл.кер. Остапчук Н.С.)

1.

Новідченко Юлія;

2.

Чінка Андріана;

3.

Зацерковний Ярослав;

4.

Логін Назар.

5-А клас (кл.кер. Нюнька В.О.)

1.

 Божик Марта.

5-Б клас (кл.кер. Лінник О.А.)

1.

Дереш Марія;

2.

Філевич Христина; 

4.

Хомуляк Оксана; 

5.

Чубак Олена.

5-В клас (кл.кер. Нагорняк Л.С.)

1.

Колесник Богдан;

2.

Гогіна Тетяна;

3.

 Чолій Ірина.  

5-Г клас (кл.кер. Романяк М.О.)

1.

Білянська Олена;

2.

Гузар Андрій.

6-А клас (кл.кер. Дацко О.Ф.)

1.

Міштурак Назар;

2.

Шворак Тетяна.

6-Б клас (кл.кер. Свирида Д.Й.)

-

-------------------------------------------------------------------------

6-В клас (кл.кер. Якимів О.П.)

1.

Оліярник Христина;

2.

Ростун Роксолана;

3.

Кремко Марта.

6-Г клас (кл.кер. Дудак Л.З.)

1.

Гей Катерина.

7-А клас (кл.кер. Табачук Г.Й.)

-

----------------------------------------------------------------------

7-Б клас (кл.кер. Пинянська О.Б.)

1.

Крілишин Ярина.

7-В клас (кл.кер. Скубенко Н.І.)
1.

Молибага Михайло;

2.

Яворський Юрійю

7-Г клас (кл.кер. Кочешкова Л.В.)
1.

Салабай Поліна

8-А клас (кл.кер. Анатійчук О.В.)

-

------------------------------------------------------------------------------

8-Б клас (кл.кер. Асадулаєва О.Х.)

-

-------------------------------------------------------------------------------

8-В клас (кл.кер. Хлібишин Н.І.)
1.

Подаревська Юлія.

8-Г клас (кл.кер. Дмитрик Л.М.)

-

----------------------------------------------------------------------------

 
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz