Субота, 25 Бер 2017, 03:57

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 Нагороджено Похвальним листом у 2012-2013 н.р.
 
 


Нагороджено Похвальним листом у 2009-2010 н.р.                      
Нагороджено Похвальним листом у 2010-2011 н.р.                      
Нагороджено Похвальним листом у 2011-2012 н.р.                      

Нагороджено Похвальним листом у 2012-2013 н.р.

 

Прізвище, ім'я учня
2-А клас (кл.кер. Хморук Н.В.)

1.

Димитрова Каріна; 

2.

Жук Артем;

3.

Крілишин Андріан;

4.

Рибка Катерина;

5.

Ривак Степан-Юрій.

2-Б клас (кл.кер. Урда О.Д.)

1.

Іщук Наталія-Соломія;

2.

Кріль Михайло;

3.

Журавська Андріана;

3.

Мончак Софія.

2-В клас (кл.кер. Чиж Н.Й.)

1.

Міхневич Ольга;

2.

Ніколайчук Юлія;

3.

Хащевська Софія-Марія;

4.

Хорощун Вікторія.

2-Г клас (кл.кер. Завущак О.Я.)

1.

Ковальський Віталій;

2.

Кондакова Анжеліка;

3.

Парвасюк Анастасія;

4.

Сайко Христина;

5.

Скібель Павло;

6.

Шліян Юрій.

2-Д клас (кл.кер. Дацишин Н.М.)

1.

Барабаш Діана;

2.

Бурдун Юліана;

3.

Валько Ярослав;

4.

Леньо Олена;

5.

Федів Наталія;

6.

Пліш Вероніка.

3-А клас (кл.кер. Музика О.З.)

1.

Валовий Максим;

2.

Гнатів Софія;

3.

Гринишин Анна;

4.

Микитка Артур;

5.

Солтис Максим;

6.

Торбин Надія;

7.

Фігура Діана;

8.

Шевчук Вікторія;

8.

Ярова Олена.

3-Б клас (кл.кер. Федорко Л.Б.)

1.

Кавалець Христина;

2.

Панчишин Соломія;

3.

Фолис Каріна;

4.

Чубак Олександр.

3-В клас (кл.кер. Гірник І.Т.)

1.

Бокало Мирослава-Софія;

2.

Владика Надія;

3.

Владика Роман;

4.

Венгер Ганна;

5.

Гимон Софія;

6.

Нагірна Олена;

7.

Патько Ігор;

8.

Тризуб Світлана.

3-Г клас (кл.кер. Остапчук Н.С.)

1.

Било Ярина;

2.

Дорош Святослав;

3.

Кіс Маркіян;

4.

Козловська Марія;

5.

Повалена Діана.

3-Д клас (кл.кер. Дацишин Н.М.)

1.

Барабаш Діана;

2.

Бурдун Юліанна;

3.

Валько Ярослав;

4.

Леньо Олена;

5.

Федів Наталія.

4-А клас (кл.кер. Орищин І.М.)

1.

Боянівська Марта;

2.

Кобилянська Ольга;

3.

Мороз Сергій;

4.

Якимець Олена.

4-Б клас (кл.кер. Вакулюк В.І.)

1.

Андросюк Максим;

2.

Гриненко Анастасія; 

3.

Шворак Оксана.

4-В клас (кл.кер. Грицай Л.І.)

1.

Бик Павло;

2.

Воробйова Софія;

3.

Денисюк Тетяна;

4.

Мех Ольга;

5.

Петришак Маркіян.

4-В клас (кл.кер. Лаврусь Г.Л.)

1.

Брийовська Юлія;

2.

Захарченко Марта;

3.

Криськів Софія;

4.

Щурко Андріана;

5.

Яворська Євгенія.

5-А клас (кл.кер. Козак С.Р.)

1.

Фтемова Юлія.

5-Б клас (кл.кер. Коваль Н.Д.)

1.

Гнатів Ольга;

2.

Морикишка Софія;

3.

Павловська Анастасія;

4.

Слюсарчук Ярослав;

5.

Торбин Іванна;

6.

Яворська Соломія.

5-В клас (кл.кер. Табачук Г.Й.)

1.

Антощук Анастасія;

2.

Дзюб Роксолана;

3.

Лозова Анастасія;

4.

Милимку Ірина;

5.

Федчик Олена.

6-А клас (кл.кер. Валько О.І., Цимбал М.І.)

-

 ------------------------------------------------------------------------- 

6-Б клас (кл.кер. Сироїшко О.В.)

1.

Липа Марта;

2.

Онушканич Олег; 

3.

Серняк Сергій.

6-В клас (кл.кер. Жезло К.В.)

1.

Петрів Ілона;

2.

Попов Андрій;

3.

Стрищак Софія.  

6-Г клас (кл.кер.  Лапицька Ю.З.)

1.

Лата Мар'яна.

7-А клас (кл.кер. Нюнька В.О.)

-

---------------------------------------------------------------------------

7-Б клас (кл.кер. Лінник О.А.)

1.

Харчук Тетяна;

2.

Філевич Христина;

3.

Чубак Олена.

7-В клас (кл.кер. Нагорняк Л.С.)

1.

Сербан Анастасія;

2.

Ткачук катерина.

7-Г клас (кл.кер. Камінська Л.Б.)

1.

Білянська Олена;

2.

Гузар Андрій.

8-А клас (кл.кер. Дудак Л.З.)

1.

Ткачук Анастасія;

2.

Гей Катерина.

8-Б клас (кл.кер. Свирида Д.Й.)

1.

Часковська Вікторія;

2.

Чура Олександр;

3.

Шворак Тетяна.

8-В клас (кл.кер. Якимів О.П.)

1.

Оліярник Христина.

10-А клас (кл.кер. Гасій О.З.)

-

------------------------------------------------------------------------

10-Б клас (кл.кер. Анатійчук О.В.)

-

------------------------------------------------------------------------

 
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz