Четвер, 24 Тра 2018, 05:52

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 Посадова інструкція заступника директора з господарської роботи
 

  Статут     

 
 
на
 
 


ПОСАДОВА ІНСТРУКЦІЯ
 ЗАСТУПНИК ДИРЕКТОРА ШКОЛИ З ГОСПОДАРСЬКОЇ РОБОТИ
 
1.ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ
  
1.1. Дана інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики заступника директора.
1.2. Заступник директора школи з господарської роботи призначається і звільняється з посади директором школи. На період відпустки і тимчасової непрацездатності заступника директора школи з господарської роботи його обов”язки виконує директор школи.
1.3. Заступник директора школи з господарської роботи повинен мати вищу освіту і стаж роботи не менше 3 років. Особа, яка не має спеціальної підготовки чи необхідного стажу роботи, але володіє достатнім практичним досвідом і виконує якісно та в повному об”ємі покладені на неї обов”язки, як виняток, може бути призначена на посаду заступника директора школи з господарської роботи. Заступник директора школи з господарської роботи повинен мати відповідну групу допуску з електробезпеки, якщо в штаті школи немає електрика.
1.4. Заступник директора школи з господарської роботи підпорядковується безпосередньо директору школи. 1.5. Заступнику директора школи з господарської роботи безпосередньо підпорядковуються працівники молодшого обслуговуючого персоналу.
1.6. У своїй діяльності заступник директора школи з господарської роботи керується Конституцією і законами України, указами Президента України, рішеннями Кабінету Міністрів України і органів управління освіти всіх рівнів з питань господарської діяльності закладів освіти; правилами і нормами охорони праці, техніки бепеки, протипожежного захисту, а також Статутом і локальними правовими актами школи (в тому числі Правилами внутрішнього трудового розпорядку, наказами і розпорядженнями директора, даною Інструкцією), трудовим договором (контрактом). Заступник директора школи з господарської роботи дотримується Конвенції про права дитини.
 
2. ФУНКЦІЇ
 
Основними напрямами діяльності заступника директора школи з господарської роботи є:
2.1. Господарська діяльність школи.
2.2. Матеріально-технічне забезпечення навчального процесу.
2.3. Забезпечення режиму здорових та безпечних умов праці і навчання.
 
3. ПОСАДОВІ ОБОВ”ЯЗКИ
 
Заступник директора школи з господарської роботи виконує наступні посадові обов”язки:
3.1. Керує господарською діяльністю школи.
3.2. Приймає матеріальні цінності, майно, меблі, інвентар школи під відповідальність за зберігання в порядку, встановленому законодавством.
3.3. Забезпечує працівників школи канцелярським приладдям, предметами господарського призначення.
3.4. Забезпечує своєчасну підготовку школи до початку навчального року.
3.5. Здійснює поточний контроль за господарським обслуговуванням і належним технічним та санітарно-гігієнічним станом споруд, класів, навчальних кабінетів, майстерень, спортзалу та інших приміщень, іншого майна школи, а також їдальні у відповідності з вимогами норм і правил безпеки життєдіяльності.
3.6. Контролює раціональні витрати матеріалів і фінансових засобів школи.
3.7. Керує роботою з благоустрою, озеленення і прибирання території школи.
3.8. Спрямовує і координує роботу підпорядкованого йому технічного і обслуговуючого персоналу школи, веде облік робочого часу даної категорії працівників.
3.9. Організовує інвентарний облік майна школи, проводить інвентаризацію майна, своєчасно складає звітність і веде документацію відповідної ділянки роботи
3.10. Здійснює заходи щодо розширення господарської самостійності школи, своєчасного укладання необхідних угод.
3.11. Забезпечує дотримання вимог охорони праці під час експлуатації головної будівлі та інших приміщень школи, технологічного, енергетичного обладнання, здійснює їх періодичний огляд і організовує їх поточний ремонт.
3.12. Забезпечує дотримання вимог при переміщенні вантажів, вантажно-розвантажувальних робіт, експлуатації транспортних засобів на території школи.
3.13. Організовує дотримання вимог пожежної безпеки забудов і споруд, слідкує за справністю засобів пожежогасіння.
3.14. Забезпечує навчальні кабінети, майстерні, побутові, господарські та інші приміщення обладнанням та інвентарем, який відповідає вимогам правил і норм безпеки життєдіяльності, стандартам безпеки праці.
3.15. Організовує проведення щорічних замірів опору ізоляції електроустановок і електропроводки, пристроїв заземлення, аналіз повітряного середовища на вміст пилу, газів і пари шкідливих речовин, вимірювання освітленості, наявності радіації, шуму в приміщеннях навчального закладу у відповідності з правилами і нормами безпеки життєдіяльності.
3.16. Організовує не менш як 1 раз на 5 років розробку інструкцій з охорони праці для обслуговуючого персоналу.
3.17. Організовує навчання, проводить інструктажі на робочому місці (вступний і періодичний) обслуговуючого персоналу, обладнує куток безпеки життєдіяльності.
3.18. Отримує відповідно до поданих заявок спецодяг, спецвзуття та інші засоби індивідуального захисту для працівників, учнів школи.
3.19. Забезпечує облік, зберігання протипожежного обладнання, просушування, прання, ремонт і знезараження спецодягу, спецвзуття та індивідуальних засобів захисту.
 
4. ПРАВА
 
Заступник директора школи з господарської роботи має право в межах своєї компетенції:
4.1. Давати обов”язкові для виконання розпорядження і вказівки підпорядкованих йому працівникам з числа обслуговуючого персоналу школи.
4.2. Вільно відвідувати будь-які приміщення школи для контролю за збереженням майна, дотриманням правил пожежної безпеки, виробничої санітарії і безпеки праці без порушень нормального перебігу навчального процесу.
4.3. Робити подання директору школи про притягнення до дисциплінарної і матеріальної відповідальності працівників школи за знищення майна школи, порушення правил техніки безпеки, виробничої санітарії і пожежної безпеки.
4.4. Вносити пропозиції щодо вдосконалення організації праці обслуговуючого персоналу, рекомендувати працівників даної категорії для нагородження та заохочення.
 
5. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ
 
5.1. Заступник директора школи з господарської роботи несе відповідальність за збереження майна і господарського інвентаря школи, їх своєчасне відновлення і поновлення, дотримання правил техніки безпеки, виробничої санітарії і пожежної безпеки у встановленому законом порядку.
5.2. За невиконання чи неналежне виконання без поважних причин Статуту і Правил внутрішнього трудового розпорядку школи, законних розпоряджень директора школи та інших локальних актів, посадових обов”язків, визначених даною Інструкцією, в тому числі за невикористання наданих прав, заступник директора школи з господарської роботи несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством. За грубе порушення трудових обов”язків в якості дисциплінарного покарання може бути застосоване звільнення.
5.3. За порушення правил пожежної безпеки, охорони праці, санітарно-гігієнічних правил організації навчально-виховного процесу заступник директора школи з господарської роботи притягається до адміністративної відповідальності в порядку і у випадках, передбачених адміністративним законодавством. 5.4. За спричинені школі чи учасникам навчального процесу збитки у зв”язку з виконанням (невиконанням) своїх посадових обов”язків заступник директора школи з господарської роботи несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, визначених трудовим і (чи) цивільним законодавством.
 
6. ВЗАЄМОВІДНОСИНИ (ЗВ'ЯЗКИ ЗА ПОСАДОЮ)
 
Заступник директора школи з господарської роботи
6.1. Працює в режимі ненормованого робочого дня згідно з графіком, затвердженим директором школи.
6.2. Самостійно планує свою роботу на навчальний рік. План роботи затверджується директором школи не пізніше п”яти днів від початку запланованого періоду.
6.3. Отримує від директора школи інформацію нормативно-правового та організаційно-методичного, господарсько-розпорядчого характеру, знайомиться з відповідними документами.
6.4. Візує накази директора школи з питань адміністративно-господарської діяльності.
6.5. Систематично обмінюється з працівниками школи з інформацією з питань, які входять до його компетенції.
Copyright MyCorp © 2018
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz