Понеділок, 24 Лип 2017, 14:41

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 Предметні тижні у 2009-2010 навчальному році
 
 
 
 

Предметні тижні у 2010 - 2011 навчальному році                           

 
Предметні тижні
у 2009-2010 навчальному році

Олімпійський тиждень

№ з/п

Захід

Учасники     

Відповідальні

1. Радіопередача «Олімпійський рух»

1-11 класи

Чорняк Р.О.
2. Мультимедійна презентація «З історії олімпійського руху»
4-8 класи
11 класи 
Чорняк Р.О.
3. Виставка «Знай наших!!!»

1-11 класи

Падалка М.О.
Чорняк Р.О.
4. Олімпійський урок на стадіоні СКА

6­-8 класи 

Падалка М.О.
Чорняк Р.О.
5. Легкоатлетична естафета 4­-7 класи
Падалка М.О.
Чорняк Р.О.
Падалка Г.В. Берегульська І.С.
6. Виставка малюнків «Олімпійські види спорту»

2-4 класи

Берегульська І.С.

Тиждень фізичної культури

№ з/п

Захід

Учасники     

Відповідальні

1.
Радіопередача до тижня фізичної культури

1-11 класи

Падалка Г.В.
2. Першість школи з футболу
8-9 класи
Падалка М.О.
Чорняк Р.О. Падалка Г.В.
3. Змагання «До стартів готовий»

4 класи

Берегульська І.С.
4. «Веселі старти»

2 - 3 класи 

Музика В.І.
5. Виставка малюнків про фізичну культуру та спорт 3 -4 класи
Берегульська І.С.

Тиждень математичних наук

№ з/п

Захід

Учасники     

Відповідальні

1.
Радіопередача
  • «Цікаві факти з життя математиків»,
  • «Біографічні мініатюри»,
  • «Юні математики»,
  • «Походження математичних знаків»

1-11 класи

Ростун Л.Л.
2. Математичний конкурс «Найкмітливіший»
7-Б клас
Пинянська  О.Б.
3. Семінар «Софізми та парадокси в математиці»

8 класи

Мазяр І.А.
4. Конкурс на кращий малюнок з геометричних фігур

8-Б клас

Добровольська  Л.Б.   
5. Математична вікторина 5 класи
Левківська Н.М.
6. Математична вікторина

6 класи

Свирида Д.Й.
7. Гра-конкурс «Про великих математиків та видатних учених»

9 класи

Кочешкова Л.В. 
8. Випуск газет та плакатів, присвячені математичним наукам

5, 6, 9 класи

Свирида Д.Й. Кочешкова Л.В.
Ростун Л.Л. Левківська Н.М.
9. Семінар з інформатики «Історія розвитку комп’ютерів»

8-Б клас

Пинянська О.Б.
10. Конференція «Математика і мистецтво»

11 класи

Добровольська Л.Б.

Тиждень історії

№ з/п

Захід

Учасники     

Відповідальні

1.
Радіолінійка «Цікава історія»

1-11 класи

Скубенко Н.І.
2. Виставка родинних гербів
5 класи
Нагорняк Л.С., Лапицька Ю.З.
3. КВК «У давні-давні часи»

6 класи

Скубенко Н.І., Лапицька Ю.З.
4. Радіопередача «Від козаччини до УПА»

1-11 класи

Нагорняк Л.С.  
5. Конкурс-презентація «Подорож в античні часи» 7 класи
Скубенко Н.І., Нагорняк Л.С., Лапицька Ю.З.
6. Вікторина «Княжа Україна»

8 класи

Нагорняк Л.С.
7. Перегляд документальних фільмів «Народження української нації», дискусія

11 класи

Скубенко Н.І., Лапицька Ю.З.

Тиждень правознавства

№ з/п

Захід

Учасники     

Відповідальні

1.
Радіопередача «Права та обов’язки неповнолітніх»

1-11 класи

Нагорняк Л.С.
2. Вікторина «Права дитини ­ найвища цінність суспільства»
2­ - 4 класи
Нагорняк Л.С.
3. Виставка матеріалів «Дітям про закон» 

5 - ­11 класи

Щиголєва О.М.
4. Конкурс «Міс Феміда»

8 - ­9 класи

Нагорняк Л.С.  
5. Зустріч із працівниками ВуСД 8-А, 8-В класи
Андрейчук О.Б.
6. Анкетування
Батьки учнів
4­А, 4­Б, 4­В, 9­Г класів
Остасюк С.П.

Тиждень української словесності та зарубіжної літератури 

№ з/п

Захід

Учасники     

Відповідальні

1.
Інтелектуальна гра «Що? Де? Коли?»

8 класи

Асадуллаєва  О.Х.
2. Літературно-музична композиція «Зустріч двох поетів» 
8 класи
Кузик Т.П.,
Табачук Г.Й.
3. Конференція «Забуті імена Львівщини» 

9, 11 класи

Жезло К.В 
4.
Літературна гра «Що? Де? Коли?»

7 класи

Скубенко С.І.
5. Літературний конкурс «У світі казок Шарля Перро» 5 класи
Нікітенко Т.І. Скубенко С.І. 
6. Літературно-інтелектуальна вікторина

9 класи

Цимбал М.І.
7. Перегляд художнього фільму «Три горішки для Попелюшки»

5-Б клас

Скубенко С.І. .
8. Конкурс «Байки Крилова»

6 класи

Цимбал М.І.
9. Конкурс віршів

2-А, 2-Б класи

Лаба О.П. Кандаурова Р.О.
10. Урок-вікторина «Наша мова калинова»

3-А, 3-Г класи 

Хморук Н.В. Завущак О.Я.
11. Свято «Ти наше диво калинове…»

3-Б, 3-В класи

Чиж Н.Й.,
Урда О.Д.
11. Свято «Вивчайте мову українську»

4-А, 4-Г класи

Музика О.З. Остапчук Н.С.

Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz