Вівторок, 28 Лют 2017, 00:36

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 Список педагогічних працівників у 2009-2010 н.р.
Список педагогічних працівників СЗШ №32 м.Львова 
у 2009/2010 н.р.

Прізвище,
ім'я, по батькові

Посада

Категорія

Педзвання

1.

Пинянський Микола Зіновійович

директор  

вища 

старший учитель

2.

Анатійчук Іван Касянович

заступник директора 

вища 

старший учитель

3.

Скубенко Світлана Іванівна

заступник директора

вища

старший учитель

4.

Андрейчук Оксана Богданівна

заступник директора

вища

старший учитель 

5.

Музика Ольга Захарвна

вчитель
початкових класів

вища

старший учительа

6.

Федорко Любов Богданівна

вчитель
початкових класів

І

вища

7.

Гірник Ірина Тарасівна

вчитель
початкових класів

вища

вища

8.

Остапчук Ніна Степанівна

вчитель
початкових класів

вища

вища

9.

Вакулюк Валентина Іванівна

вчитель
початкових класів

вища

вища

10.

Лаврусь Галина Леонівна

вчитель
початкових класів

вища

вища

11.

Лаба Оксана Петрівна

вчитель
початкових класів

ІІ

ІІ

12.

Орищин Ірина Михайлівна

вчитель
початкових класів

спеціаліст

 

13.

Курінна Людмила Анатоліївна

вчитель
початкових класів

спеціаліст

"

14.

Кандаурова  Руслана  Олександрівна

вчитель
початкових класів

ІІ

1

15.

Хморук Надія Василівна

вчитель
початкових класів

9 тарифний розряд

старший учитель

16.

Чиж Наталія Йосипівна

вчитель
початкових класів

вища

1

17.

Урда Ольга Дмитрівна

вчитель
початкових класів

вища

1

18.

Грицай Любов Іллівна

вчитель
початкових класів

вища

1

19.

Завущак Ольга Ярославівна

вчитель
початкових класів

вища

1

20.

Дацишин Надія Михайлівна

вчитель
початкових класів

спеціаліст

 

21.

Моравецька Людмила Ярославівна

вчитель
початкових класів

спеціаліст

 

22.

Ляхович Юрій Іванович

вчитель
христ. етики

спеціаліст

 1

23.

Сироїшко Оксана Василівна

вчитель
англійської мови

ІІ

1

24.

Мацьків Наталія Борисівна

вчитель
англійської мови

ІІ

1

25.

Берегульська Ірина Сергіївна

вчитель
фізичної культури

І

1

26.

Музика Віталій Ігорович

вчитель
фізичної культури

спеціаліст

1

27.

Новідченко Світлана Петрівна

вчитель музики

І

1

28.

Пліш Ганна Василівна 

вихователь ГПД

спеціаліст1

1

29.

Атаманюк Валентина Петрівна 

вихователь ГПД

ІІ

1

30.

Табачук Галина Йосипівна

вчитель
укр. мови і літ.

вища

старший учитель

31.

Дацко Ольга Федорівна

вчитель
укр. мови і літ.

вища

1

32.

Хлібишин Наталія Іванівна

вчитель
укр. мови і літ.

вища

 

33.

Асадуллаєва Ольга Худоярівна

вчитель
укр. мови і літ.

вища

 

34.

Жезло Катерина Василівна

вчитель
укр. мови і літ.

вища

 

35.

Кузик Тетяна Павлівна

вчитель
заруб,  літератури

І

 

36.

Ойцусь Тетяна Павлівна

вчитель
заруб. літератури

І

 

37.

Цимбал Марина Іванівна

вчитель
заруб. літератури

І

 

38.

Добровольська Леся Богданівна

вчитель математики

вища

 

39.

Свирида Дарія Йосипівна

вчитель математики

вища

 

40.

Мазяр Ірина Антонівна

вчитель математики

вища

 

41.

Левківська Надія Миронівна

вчитель математики

вища

 

42.

Кочешкова Людмила Віталіївна

вчитель математики

вища

 

43.

Ростун Леся Любомирівна

вчитель математики

І

 

44.

Пинянська Оксана Богданівна

вчитель
математики та інформатики

вища

 

45.

Свирида Віра Миронівна

вчитель
математики та інформатики

спеціаліст

 

46.

Нагорняк Любов Стефанівна

вчитель
історії та правознавства

вища

 

47.

Скубенко Наталія Іванівна

вчитель історії

вища

старший учитель

48.

Лапицька Юлія Здіславівна

вчитель історії

спеціаліст

 

49.

Філевич Ірина Володимирівна

вчитель історії

ІІ

 

50.

Ткачик Ольга Семенівна

вчитель фізики

вища

вчитель-методист

51.

Лінник Ольга Анатоліївна

вчитель хімії

вища

старший учитель

52.

Коваль Наталія Дмитрівна

вчитель хімії

І

 

53.

Козак Світлана Романівна

вчитель біології

вища

старший учитель

54.

Нюнька Віра Олексіївна

вчитель біології

вища

старший учитель

55.

Жук Лідія Андріївна

вчитель біології

ІІ

 

56.

Якимів Оксана Петрівна

вчитель географії

вища

старший учитель

57.

Дудак Леся Зенонівна

вчитель географії

вища

старший учитель

58.

Дмитрик Лілія Миколаївна

вчитель
музичного мистецтва

спеціаліст

 

59.

Романяк Марія Орестівна

вчитель
англійської мови

ІІ

 

60.

Валько Оксана Ігорівна

вчитель
англійської мови

ІІ

 

61.

Яцишинець Наталія Миколаївна

вчитель
англійської мови

спеціаліст

 

62.

Камінська Любов Богданівна

вчитель
англійської мови

ІІ

 

63.

Білинська Ірина Іванівна

вчитель
англійської мови

спеціаліст

 

64.

Філіпішин Ольга Романівна

вчитель
англійської мови

спеціаліст

 

65.

Кармазин Ольга Василівна

вчитель
англійської мови

спеціаліст

 

66.

Падалка Микола Олексійович

вчитель
 фізичної культури

вища

старший учитель

67.

Падалка Галина Василівна

вчитель
фізичної культури

I

 

68.

Чорняк Роман Омелянович

вчитель
фізичної культури

вища

 

69.

Левківський Іван Іванович

вчитель
трудового навчання

вища

вчитель-методист

70.

Уршуляк Надія Юріївна

вчитель
трудового навчання

вища

 

71.

Анатійчук Олександра Василівна

вчитель
трудового навчання

вища

вчитель-методист

72.

Дзюба Ігор Іванович

вчитель предмета «Захист Вітчизни»

спеціаліст

 

73.

Круковська Марина Юріївна

вчитель образотворчого мистецтва

ІІ

 

74.

Шолубко Алла Анатоліївна

практичний психолог

вища

 

75.

Остасюк Світлана Петрівна

педагог- організатор

спеціаліст

 

76.

Толочна Марія Володимирівна 

соціальний
педагог

спеціаліст

 

Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Лютий 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz