Четвер, 19 Жов 2017, 01:52

Головна » 2012 » Січень » 5 » До уваги випускників 11-х класів
До уваги випускників 11-х класів
01 січня 2012 року розпочалася реєстрая на ЗНО. Реєстрація триватиме до 20 лютого.

Як успішно пройти реєстрацію на ЗНО 2012

Крок 1. Зверніться до приймальної комісії ВНЗ. Оберіть предмети, із яких Ви будете проходити тестування.

Крок 2. Підготуйте комплект документів та матеріалів, а саме:
  • копію паспорта або свідоцтва про народження. На копії підпишіть Із оригіналом згідно (без лапок), поставте дату та власний підпис;
  • 2 фотокартки розміром 3х4 см;
  • копію атестата або довідку з навчального закладу відповідно до форми УЦОЯО.
Крок 3. Завантажте програму ZNO2012Reg.exe із офіційного сайту УЦОЯО або Львівського РЦОЯО. Ознайомтесь з порядком реєстрації. На вимогу програми внесіть дані: адресу проживання; контактні телефони; заклад, у якому навчаєтесь; оберіть предмети для проходження тестування (не більше чотирьох).

Крок 4. Роздрукуйте
  • бланк заяви-реєстраційної картки та заповніть: своє прізвище у родовому відмінку та ініціали у реквізитах заяви після прізвища та ініціалів директора РЦОЯО; напишіть текст заяви (за зразком); поставте дату та підпис. Друкованими літерами заповніть частину «Реєстраційна картка», вказавши у спеціально відведених місцях: прізвище, ім’я, по батькові; серію та номер документа, що засвідчує особу;
  • наклейте дві власні фотокартки у визначені місця;
  • контрольно-інформаційний лист до заяви реєстраційної-картки, де зазначено номер Вашої реєстраційної картки та вказівки щодо поштового відправлення.
Крок 5. Надішліть поштовим відправленням до ЛРЦОЯО (вул. Шевченка, 116, м. Львів, Львівська область, 79039) комплект реєстраційних документів у конверті форматом А 4 (рекомендованим або цінним листом). Рекомендуємо зберегти номер реєстраційної картки та поштового відправлення – це дозволить Вам із сайту ЛРЦОЯО дізнатись про те, на якому етапі обробки вони знаходяться.

Крок 6. Дочекайтесь отримання Сертифіката зовнішнього незалежного оцінювання, інформаційного бюлетеня «Зовнішнє незалежне оцінювання. 2012 рік», реєстраційної картки абітурієнта.

Застереження: Вам буде відмовлено у реєстрації на ЗНО 2012 у разі несвоєчасного подання пакета документів, їх неповного або неналежного оформлення. Якщо протягом 20 днів з часу відправлення Вами реєстраційних документів Ви не отримали Сертифікат, звертайтесь до Львівського РЦОЯО.
Контакти:
Сайт УЦОЯО: http://www.testportal.gov.ua/