Неділя, 26 Лют 2017, 14:11

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 1
Користувачів: 1
Masjanjaan
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Червень » 24 » Конкурс "Кенгуру"
21:59
Конкурс "Кенгуру"
Надійшли результати ІІ етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2013".

Учні, відзначені сертифікатом «Відмінний результат» 
  1. Андросюк Максим, 4-Б клас
  2. Било Ярина, 3-Г клас
  3. Валовий Максим, 3-А клас
  4. Валько Ярослав, 3-Д клас
  5. Василишин Назар, 4-Б клас
  6. Волошин Софія, 4-Б клас
  7. Голубінка Данило, 4-Б клас
  8. Гринишин Анна, 3-А клас
  9. Дячук Валерія, 4-Б клас
  10. Жеплінська Марта, 6-В клас
  11. Зварич Марта, 4-Б клас
  12. Кавалець Христина, 3-Б клас
  13. Калагурка Данило, 3-А клас
  14. Кінах Віталій, 5-А клас
  15. Котик Андрій, 3-А клас
  16. Максимова Наталія, 4-Б клас
  17. Мелимук Віта, 3-Б клас
  18. Мищишин Денис, 3-Д клас
  19. Музика Ігор, 3-А клас
  20. Музика Христина, 3-Б клас
  21. Новоставський Андрій, 4-Б клас
  22. Панчишин Соломія, 3-Б клас
  23. Повалена Діана, 3-Д клас
  24. Покиньброда Ольга, 3-А клас
  25. Пташник Тарас, 5-А клас
  26. Римська Софія, 3-А клас
  27. Рязанова Діана, 3-Г клас
  28. Собенко Андрій, 5-А клас
  29. Соколюк Данило, 4-Б клас
  30. Солтис Максим, 3-А клас
  31. Стрищак Софія, 7-В клас
  32. Терендій Назар, 3-А клас
  33. Терпелюк Максим, 3-А клас
  34. Торбин Надія, 3-А клас
  35. Фігура Діана, 3-А клас
  36. Фолис Каріна, 3-Б клас
  37. Фрідкін Ростислав, 3-Б клас
  38. Фтемова Юлія, 5-А клас
  39. Шворак Оксана, 4-Б клас
  40. Шельвах Михайло, 3-Г клас
  41. Юрас Лілія, 5-А клас
  42. Юрчик Віталій, 3-А клас
  43. Яворська Євгенія, 4-Г клас
Учні, відзначені сертифікатом "Добрий результат" 
  1. Адамович Юлія, 8-В клас
  2. Атаманенко Олена, 3-Д клас
  3. Балюк Ірина, 10-Б клас
  4. Барабаш Діана, 3-Д клас
  5. Батіг Андріана, 9-А клас
  6. Білий Петро, 3-Г клас
  7. Бокало Мирослава, 3-В клас
  8. Боянівська Марта, 4-А клас
  9. Брийовська Юлія, 4-Г клас
  10. Бурдун Юліанна, 3-Д клас
  11. Бучко Михайло, 5-А клас
  12. Веремчук Вікторія, 6-А клас
  13. Веселівська Анастасія, 4-Б клас
  14. Висоцький Роман, 11-Б клас
  15. Вільгельм Артур, 4-В клас
  16. Гаєвська Ірина, 8-Б клас
  17. Газда Андрій, 5-Б клас
  18. Гакало Мар’яна, 4-Г клас
  19. Гей Катерина, 9-А клас
  20. Гнатів Ольга, 5-Б клас
  21. Гогіна Надія, 2-А клас
  22. Гогіна Тетяна, 8-В клас
  23. Горбатюк Максим, 3-Б клас
  24. Горячий Михайло, 7-В клас
  25. Гриців Софія, 8-Б клас
  26. Грищишин Назар, 5-Б клас
  27. Грудецький Ростислав, 8-Г клас
  28. Гужвіна Діана, 4-В клас
  29. Гузар Андрій, 8-Г клас
  30. Гуль Марко, 2-А клас
  31. Дацко Юрій, 3-В клас 
  32. Делевин Христина, 10-Б клас
  33. Демчина Юлія, 5-А клас
  34. Деркач Марія, 9-Б клас
  35. Дзюб Роксолана, 5-В клас
  36. Дзюб Руслан, 7-В клас
  37. муховський Володимир, 3-Д клас
  38. Древницький Юрій, 7-Г клас
  39. Єгорушкін Сергій, 5-В клас
  40. Ємельянова Валерія, 4-Б клас
  41. Єршова Ганна, 4-Г клас
  42. Жук Юрій, 2-Г клас
  43. Забродський Олександр, 3-Б клас
  44. Захарченко Марта, 4-Г клас
  45. Іванейко Ростислав, 7-А клас
  46. Каргут Вікторія, 4-Б клас
  47. Кириченко Христина, 8-В клас
  48. Кобак Юрій, 9-А клас
  49. Ковальська Вікторія, 4-Г клас
  50. Ковальчук Денис, 11-Б клас
  51. Когут Михайло, 3-В клас
  52. Коковська Наталія, 11-Б клас
  53. Комаренський Назар, 11-Б клас
  54. Кондакова Анжеліка, 2-Г клас
  55. Коцелко Мар’ян, 2-В клас
  56. Кошелинська Юлія, 11-Б клас
  57. Крілишин Ярина, 10-Б клас
  58. Кріль Михайло, 2-В клас
  59. Кропанцева Олена , 7-А клас
  60. Крученюк Маркіян, 4-Б клас
  61. Кузьмінчук Максим, 7-Г клас
  62. Куприсюк Назар, 9-Б клас
  63. Куць Соломія, 4-Г клас
  64. Кучинський Віталій, 11-Б клас
  65. Лакомська Соломія, 4-Б клас
  66. Лапан Андрій, 6-Б клас
  67. Лапан Тарас, 3-Д клас
  68. Лата Мар’яна, 7-Г клас
  69. Лахман Соломія, 4-Б клас
  70. Левківський Даниїл, 4-Б клас
  71. Лис Уляна, 4-А клас
  72. Лободинський Назар, 9-Б клас
  73. Логін Марта, 4-А клас
  74. Лозова Анастасія, 5-В клас
  75. Лопатинська Олена, 9-Б клас
  76. Мазур Роман, 6-В клас
  77. Максимович Денис, 3-В клас
  78. Мартинюк Святослав, 4-Б клас
  79. Маруняк Юлія, 9-Б клас
  80. Мех Ольга, 4-В клас
  81. Милимук Ірина, 5-В клас
  82. Михаленич Христина, 6-А клас
  83. Міхневич Ольга, 2-Б клас
  84. Міхняк Софія, 6-Б клас
  85. Молибога Михайло, 10-Б клас
  86. Мончак Софія, 2-В клас
  87. Морикишка Софія, 5-Б клас
  88. Мороз Сергій, 4-А клас
  89. Мот Мар’яна, 8-Г клас
  90. Нагірна Олена, 3-В клас
  91. Ніколайчук Юлія, 2-Б клас
  92. Новоставська Христина, 7-В клас
  93. Остапчук Софія, 4-Б клас
  94. Панасюк Павло, 7-Г клас
  95. Паневник Денис, 7-В клас
  96. Панкевич Артур, 5-А клас
  97. Педенко Уляна, 6-В клас
  98. Пельчарський Артур, 2-Б клас
  99. Петришак Катерина, 11-Б клас
  100. Петришак Маркіян, 4-В клас
  101. Поломана Олена, 7-В клас
  102. Попов Андрій, 7-В клас
  103. Портак Маркіян, 11-Б клас
  104. Пришляк Богдан, 7-В клас
  105. Рачковський Володимир, 4-Г клас
  106. Рожак Мирослав, 4-Б клас
  107. Савич Віталій, 4-А клас
  108. Сайко Христина, 2-Г клас
  109. Сірий Юрій, 3-В клас
  110. Слюсарчук Ярослав, 5-Б клас
  111. Соколенко Анна, 4-А клас
  112. Стефак Анна, 2-Б клас
  113. Стрищак Василь, 4-Б клас
  114. Сух Олександр, 6-Б клас
  115. Телесницька Ольга, 7-В клас
  116. Трач Ірина, 9-Б клас
  117. Тутин Назар, 6-Б клас
  118. Федина Вікторія, 4-Г клас
  119. Федина Віталій, 11-Б клас
  120. Федів Наталія, 3-Д клас
  121. Федорів Тетяна, 8-В клас
  122. Федорчак Володимир, 8-Г клас
  123. Федчик Олена, 5-В клас
  124. Філевич Христина, 8-В клас
  125. Фітьо Юлія, 6-В клас
  126. Фостяк Ірина, 2-Б клас
  127. Хащевська Софія, 2-Б клас
  128. Хлівнюк Богдан, 3-А клас
  129. Хомуляк Олена, 5-Б клас
  130. Худа Анастасія, 2-Б клас
  131. Цимар Дарія, 9-Б клас
  132. Чапінська Марія, 8-А клас
  133. Часовських Володимир, 4-Б клас
  134. Чижов Данило, 5-Б клас
  135. Чолій Ірина, 8-В клас
  136. Чопко Святослав, 6-А клас
  137. Шалай Марія, 4-Б клас
  138. Шидловська Ольга, 9-А клас
  139. Щурко Андріана, 4-Г клас
  140. Яринич Олександр, 7-А клас
  141. Ярова Уляна, 8-А клас
Вітаємо переможців!

Переглядів: 568 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Червень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz