Вівторок, 17 Січ 2017, 04:51

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2011 » Грудень » 9 » Конкурс "Колосок-2011"
14:09
Конкурс "Колосок-2011"
25 листопада 2011 року у школі проходив Міжнародний інтерактивний природничий конкурс "Колосок - 2011". Учасниками конкурсу були 438 учнів 1-11 класів. Координатор конкурсу - Нюнька В.О., вчитель біології.
 
 

Список учасників конкурсу

Бричко Ольга (1-А клас), Жук Артем (1-А клас), Король Катерина (1-А клас), Михальчук Ілля (1-А клас), Нечипоренко Назарій (1-А клас),  Пеляк Вікторія (1-А клас),  Рибка Катерина (1-А клас), Ривак Юрій (1-А клас), Сеник Олена (1-А клас), Мілошич Анастасія (1-Б клас), Пельчарський Артур (1-Бклас), Стефак Анна (1-Бклас), Фостяк Ірина (1-Бклас),  Горін Марта (1-В клас), Баландюх Андрій (1-В клас), Білик Володимир (1-В клас), Вихопець Христина (1-В клас), Іщук Соломія (1-В клас), Журавська Андріана (1-В клас),  Каширіна Ірина (1-В клас),  Кріль Михайло (1-В клас),  Кінаш Сергій (1-В клас),  Коцелко Мар’ян (1-В клас),  Луговський  Євгеній (1-В клас), Михайлів Юрій (1-В клас), Мончак Софія (1-В клас), Орищин Володимир (1-В клас),  Цвігула Вікторія (1-В клас), Шанда Максим (1-В клас), Шондра Ірина (1-В клас), Яровий Георгій (1-В клас), Величко Андрій (1-Г клас), Грищук Павло (1-Г клас), Зілінський Павло (1-Г клас), Ковальський Віталій (1-Г клас), Парвасюк Анастасія   (1-Г клас), Польова Юлія (1-Г клас), Сайко Христина (1-Г клас), Сидій Ілона (1-Г клас), Скібель Павло (1-Г клас),  Скуб’як Олег (1-Г клас),  Філіпишин Максим (1-Г клас), Валовий Максим  (2-А клас), Гнатів Софія (2-А клас), Гринишин Анна (2-А клас), Грузінська Тетяна (2-А клас), Кістьянц Анастасія (2-А клас),  Корпан Олег (2-А клас), Коцюба Софія (2-А клас), Котик Андрій (2-А клас),  Музика Ігор (2-А клас),  Покиньброда Ольга (2-А клас), Торбін Надія (2-А клас),  Фігура Діана (2-А клас),  Шевчук Вікторія (2-А клас), Цимбалістий Назар (2-А клас), Якимець Нестор (2-А клас), Ярова Олена (2-А клас),  Вовк Ярина (2-Б клас),  Голубко  Юліан (2-Б клас), Горбатюк Христина (2-Б клас), Кавалець Христина (2-Б клас),  Канінський Артур (2-Б клас),  Кривун Анастасія (2-Б клас),  Латишева Мар’яна (2-Б клас), Мелимук Віта (2-Б клас), Музика Христина (2-Б клас),  Панчишин Соломія (2-Б клас), Снігур Дарія (2-Б клас), Хомишин Софія (2-Б клас), Шинкарук Олег (2-Б клас), Янішевський Михайло (2-Б клас), Барабаш Андрій (2-В клас), Боцюрко Марта (2-В клас), Васьків Назарій (2-В клас), Владика Надія (2-В клас), Владика Роман (2-В клас), Вовк Вікторія (2-В клас), Гимон Софія (2-В клас), Дацко Юрій (2-В клас), Дорощук Назар (2-В клас), Ленартович Вероніка (2-В клас),  Максимович Денис (2-В клас), Нагірна Олена (2-В клас), Палисьвіт Андрій (2-В клас), Патько Ігор (2-В клас),  Перетятко Ірина (2-В клас), Соболь Володимир (2-В клас), Тризуб Світлана (2-В клас), Чорний Микола (2-В клас), Телесницька Христина 2-В клас), Теодорович Роман (2-В клас), Шпаківський Остап (2-В клас), Білий Петро (2-Г клас), Білоніжко Наталія (2-Г клас), Гвозд Соломія (2-Г клас), Дорош Святослав (2-Г клас), Євуш Софія (2-Г клас), Кіс Маркіян (2-Г клас), Кіт Юлія (2-Г клас), Кобак Юлія (2-Г клас), Козловська Марія (2-Г клас), Куцик Андрій (2-Г клас), Кирилюк Ірина (2-Г клас), Медвідь Анастасія (2-Г клас), Новак Ростислав (2-Гклас), Павлик Андрій (2-Г клас), Повалена Діана (2-Г клас), Путьківська Вікторія (2-Г клас),  Романяк Катерина (2-Г клас), Рєзанова Діана (2-Г клас), Сень Марта (2-Г клас), Слєпко Андрій (2-Г клас), Снігур Софія (2-Г клас), Слушняк Володимир (2-Г клас), Шельвах Михайло (2-Г клас), Щурко Юрій (2-Г клас), Яремчук Андрій (2-Г клас), Барабаш Діана (2-Д клас), Валько Ярослав (2-Д клас), Дармоход Владислав (2-Д клас), Дмитришин Назар (2-Д клас), Когут Михайло (2-Д клас), Леньо Олена (2-Д клас), Мицишин Денис (2-Д клас), Пліш  Вероніка (2-Д клас), Смага Тарас (2-Д клас), Тацинець Павло (2-Д клас), Троцько Софія (2-Д клас), Федів Наталія (2-Д клас), Андрейчук Вікторія (3-А клас), Горошко Владислав (3-А клас), Дмитришин Вадим (3-А клас), Кобилянська Ольга (3-А клас), Лис Уляна (3-А клас), Логін Марта (3-А клас), Маслюк Віталій (3-А клас), Мельник Денис (3-А клас), Назаркевич Марко (3-А клас), Петрусевич Анна (3-А клас), Савич Віталій   (3-А клас), Сеніцка Анастасія (3-А клас), Хома Павло (3-А клас), Якимець Олена (3-А клас), Василишин Назар (3-Б клас), Веселівська Анастасія (3-Б клас), Волошин Софія (3-Б клас), Голубінка Данило (3-Б клас), Гриненко Анастасія (3-Б клас), Зварич Марта (3-Б клас), Каргут вікторія (3-Б клас), Крученюк Маркіян (3-Б клас), Лакомська Соломія (3-Б клас), Лахман Соломія (3-Б клас), Максимова Наталія (3-Б клас), Михайлів Євгеній (3-Б клас),  Новоставський Андрій (3-Б клас), Остапчук Софія (3-Б клас), Стецюк Діана (3-Б клас), Стрищак Василь (3-Б клас), Часовських Володимир (3-Б клас),  Шалай Марія (3-Б клас), Шворак Оксана (3-Б клас), Бик Павло (3-В клас), Витрикуш Дмитро (3-В клас), Воробйова Софія (3-В клас), Ємельянова Валерія (3-В клас), Колос Максим (3-В клас), Колюбінська Софія (3-В клас), Лукашова Вікторія (3-В клас), Наконечна Ольга (3-В клас), Слесарєва Катерина (3-В клас), Тарнавчик Любомир (3-В клас), Васина Святослав (3-Г клас), Гакало Мар’яна (3-Г клас), Єршова Ганна (3-Г клас), Ільків Олег (3-Г клас), Костів Олександра (3-Г клас), Криськів Софія (3-Г клас),  Куць Соломія (3-Г клас), Манюк Максим (3-Г клас), Миколишин Вікторія (3-Г клас), Рачковський Володимир (3-Г клас), Федина Вікторія (3-Г клас), Щурко Андріана (3-Г клас), Яворська Євгенія (3-Г клас), Гапало Степан (4-А клас), Бучко Михайло (4-А клас), Кінах Віталій (4-А клас), Ковальський Павло (4-А клас), Маркевич Ростислав (4-А клас), Николів Віталій (4-А клас), Панкевич Артур (4-А клас), Рушінець Максим (4-А клас), Фтемова Юлія (4-А клас), Чернявська Юлія (4-А клас), Бас Віолета (4-Б клас), Баб’як Юрій-Олесь (4-Б клас), Гнатів Ольга (4-Б клас), Дацишин Василина (4-Б клас), Клубко Діана 4-Б клас), Красницька Юлія (4-Б клас), Мацишин Софія (4-Б клас), Мельник Юрій (4-Б клас), Пістун Руслан (4-Б клас), Хомуляк Олена (4-Б клас), Яворська Соломія (4-Б клас), Барабаш Любомир (4-В клас), Білоган Марта (4-В клас), Вовк Тарас (4-В клас), Дзюб Роксолана (4-В клас), Єгорушкін Сергій (4-В клас), Кусмина Вікторія (4-В клас), Лозова Анастасія (4-В клас), Мазан Тарас (4-В клас), Окутін Максим (4-В), Федчик Олена (4-В клас), Шидловський Володимир (4-В клас), Лех Ярослав (4-В клас), Білоган Ігор (5-А клас) Гриненко Богдана (5-А клас), Гринчишин Павло (5-А клас), Дідух Тетяна (5-А клас), Іваш Юрій (5-А клас),  Кухта Марта (5-А клас), Михаленич Христина (5-А клас), Міськевич Назар (5-А клас), Омелян Христина (5-А клас), Руда Альбіна (5-А клас), Таракулов Олег (5-А клас), Турчин Діана (5-А клас), Цурак Роман (5-А клас), Чопко Святослав (5-А клас), Божик Ольга (5-Б клас), Вихопень Ілона (5-Б клас), Гафтко Мар’яна (5-Б клас), Іщенко Анастасія (5-Б клас), Мазур Владислав (5-Б клас), Мартинюк Марія (5-Б клас), Сербан Василь (5-Б клас), Сухій Дмитро (5-Б клас), Похила Владислав (5-Б клас), П’ятницька Христина (5-Б клас), Тутин Назар (5-Б клас), Штипована Христина (5-Б клас), Педенко Уляна (5-В клас), Вольчак Олексій (5-В клас), Гронович Ірина (5-В клас), Жеплінська Марта (5-В клас),  Кубрак Яна (5-В клас), Камінський Андрій (5-В клас), Поставка Святослав (5-В клас), Хащевський Любомир (5-В клас), Удовичин Христина (5-В клас),  Яринич Анна (5-В клас), Ярощук Роман (5-В клас), Білоус Максим (6-А клас), Дереш Оксана (6-А клас), Десятка Віталій (6-А клас), Кубрак Анастасія (6-А клас), Кубрак Уляна (6-А клас), Іванейко Ростислав (6-А клас),  Петелицька Ярина (6-А клас),  Пиртко Олександр (6-А клас),  Рутецький Юрій (6-А клас), Таратула Володимир (6-А клас), Яринич Олександр (6-А клас), Антонів Тетяна (6-Б клас),  Говенко Сергій (6-Б клас), Липа Марта (6-Б клас), Наконечний Віталій (6-Б клас), Луців Андрій (6-Б клас), Онушканич Олег (6-Б клас),  Чмир Павло   (6-Б клас), Шумило Анастасія (6-Б клас),  Юрас Ярина (6-Б клас),  Варварчин Олеся (6-В клас), Демчина Святослав (6-В клас), Дзюб Руслан (6-В клас), Гапало Андрій (6-В клас), Горячий Михайло (6-В клас), Квашин Віктор (6-В клас), Наконечна Софія (6-В клас), Новоставська Христина (6-В клас), Остапчук Олександр (6-В клас), Патько Наталія (6-В клас), Паневник Денис (6-В клас), Поломана Олена (6-В клас), Попов Андрій (6-В клас), Петрів Ілона (6-В клас), Пришляк Богдан (6-В клас), Стрищак Софія (6-В клас), Телесницька Ольга (6-В клас), Наконечна Олена (6-В клас), Древницький Юрій (6-Г клас), Бучко Марта (6-Г клас),  Зубальська Станіслава (6-Г клас), Іванович Дмитро (6-Г клас), Захарків Віталій (6-Г клас), Логін Назар (6-Г клас),  Нечаєв Маркіян (6-Г клас), Очереднюк Софія  (6-Гклас), Сапига Ольга (6-Г клас), Семчишин Софія (6-Г клас),  Смик Анастасія (6-Г клас), Федоренко Лука (6-Г клас),  Харчук Валерія (6-Г клас), Яровик Назар (6-Г клас), Божик Марта (7-А клас), Гринів Роман (7-А клас), Гудь Маряна (7-А клас), Данилів Василь (7-А клас), Костик Юрій (7-А клас),  Мартинюк Дмитро (7-А клас), Пліш Олександр (7-А клас), Скібіна Ілона (7-А клас), Таратула Андрій (7-А клас), Чапінська Марія (7-А клас),  Шандра Юлія (7-А клас), Шушанський Юрій (7-А клас),  Ярова Уляна (7-А клас), Гаєвська Ірина (7-Б клас),  Гриців Софія (7-Б клас),  Грудецький Ростислав (7-Б клас), Ковалишин Олег (7-Б клас), Коцюба Марта (7-Б клас), Козак Роксолана (7-Б клас), Огорілко Діана (7-Б клас), Терлецька Соломія (7-Б клас), Філевич Христина (7-Б клас), Шалавило Христина (7-Б клас), Харчук Тетяна (7-Б клас), Шишкін Юрій (7-Б клас), Шутяк Остап (7-Б клас),  Дзюба Юлія (7-В клас), Адамович Юлія (7-В клас), Красюк Поліна (7-В клас), Каралюс Лілія (7-В клас), Кириченко Христина (7-В клас), Максютенко Вікторія (7-В клас), Сербан Анастасія (7-В клас), Стасів Богдана (7-В клас), Федорів Тетяна (7-В клас), Ференц Микола (7-В клас), Цан Ярина (7-В клас), Чолій Ірина (7-В клас), Чорний Ілля (7-В клас),  Білянська Олена (7-Г клас), Газда Софія (7-Г клас), Гузар Андрій (7-Г клас), Маринець Наталія (7-Г клас), Марків Іван (7-Г клас), Мот Мар’яна (7-Г клас), Пстрий Роксолана (7-Г клас), Чайкіна Юлія (7-Г клас),  Берневек Олег (8-А клас), Канонік Назар (8-А клас), Яріш Юрій (8-А клас), Ткачук Анастасія (8-А клас), Кормухіна Діана (8-Б клас), Шворак Тетяна (8-Б клас), Гакало Марта (8-Вклас), Чайківська Дзвінка (8-В клас),  Оліярник Христина (8-В клас), Голуб Анастасія (9-А клас), Балюк Ірина (9-Б клас), Вантух Катерина (9-Б клас), Викоцька Ольга (9-Б клас), Гриців Ірина (9-Б клас), Крілишин Ярина (9-Б клас), Миколишин Любомир (9-Б клас), Молибога Михайло (9-Б клас), Оліярник Наталія (9-Б клас), Скаровський Андрій (9-Б клас), Сениця Володимир (9-Б клас), Тарасович Марія (9-Б клас), Фтемов Едуард (9-Б клас), Хащевський Володимир (9-Б клас), Якобше Ростислав 9-Б клас, Яніцький Остап (9-Б клас), Мартинюк Агдрій (9-В клас), Стецюк Юлія (9-В клас), Яковлєва Юлія (9-В клас), Авдєєва Ірина (9-Г клас), Бичишин Уляна (9-Г клас), Білоган Мар’яна (9-Г клас), Колиняк Ярослав (9-Г клас), Кутень Наталія (9-Г клас), Мамалига Наталія (9-Г клас), Падалка Анастасія 9-Г клас), Салабай Поліна (9-Г клас), Цвігула Марія (9-Г клас), Юніков Артем (9-Г клас), Бакович Анастасія (10-А клас), Боянівська Олена (10-А клас), Вашкевич Христина (10-А клас), Гафтко Христина (10-А клас), Гривна Павло (10-А клас), Іваницька Зоряна (10-А клас), Криницький Остап (10-А клас), Нагурська Аліна (10-А клас), Назар Соломія (10-А клас), Рудик Олег (10-А клас), Рутецька Юлія (10-А клас), Синенко Василь (10-А клас), Чорний Ігор (10-А клас), Висоцький Роман (10-Б клас), Ворощук Анна (10-Б клас), Дмитришак Михайло (10-Б клас), Ковальчук Денис (10-Б клас), Коковська Наталія (10-Б клас), Кошелинська Юлія (10-Б клас), Манько Олеся (10-Б клас), Пасенченко Юрій (10-Б клас), Петрашак Катерина (10-Б клас), Рижак Олег (10-Б клас), Тупісь Євген (10-Б клас), Федина Віталій 10-Б клас), Федченко Юлія (10-Б клас), Цибиков Сергій (10-Б клас), Чмир Юлія (10-Б клас), Грудецький Богдан (11-А клас), Драган Андрій (11-А клас), Драган Михайло (11-А клас), Дмитришин Сергій (11-А клас), Козирєв Євгеній (11-А клас), Музика Юлія (11-А клас), Пстрий Андріан (11-А клас), Соломенчук Ольга (11-А клас), Тимочко Ірина (11-А клас), Яворська Ілона (11-А клас), Бабак Сергій (11-Б клас), Ворощук Олександра (11-Б клас), Деркач Назар (11-Б клас), Малярчук Євгенія (11-Б клас), Сташків Зоряна   (11-Б клас), Тимощук Сабіна (11-Б клас).

Переглядів: 1871 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 3.8/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Грудень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz