Субота, 03 Гру 2016, 00:13

Головна » 2015 » Червень » 28 » Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)
Обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

З 8 до 12 червня 2015 року на Сколівщині проходив обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). У грі взяли участь 26 команд - козацькі рої Буського, Городоцького, Жидачівського, Жовківського, Золочівського, Кам’янка-Бузького, Миколаївського, Мостиського, Перемишлянського, Пустомитівського, Радехівського, Самбірського, Сколівського, Сокальського, Старосамбірського, Стрийського, Яворівського районів; міст Дрогобича, Моршина, Нового Роздолу, Стрия, Трускавця, Червонограда; Галицького, Залізничного та Сихівського районів міста Львова.

Команду Сихівського району міста Львова представляли учні середньої загальноосвітньої школи №32, які вибороли:

• І місце у стрільбі з пневматичної зброї;
  • ІІ місце у грі "Рятівник" (надання першої долікарської допомоги із використанням елементів рятувальних робіт);
  • ІІ місце у грі "Відун" (знання історії українського війська).

У індивідуальній першості Шутяк Остап, учень 10-А класу, став переможцем змагань зі стрільби серед хлопців.

Вітаємо переможців!

Керівник команди - Дзюба І.І., вчитель предмета "Захист Вітчизни".

Детально про обласний етап дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») читайте на сайті Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді.

Переглядів: 297 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0