Субота, 03 Гру 2016, 00:14

Головна » 2015 » Травень » 30 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

Шановні батьки, вчителі, дорогі учні!

Від щирого серця вітаю Вас зі святом Останнього дзвоника,  яке знаменує завершення навчального року. Сьогодні ми спільно перегортаємо ще одну сторінку освітянського літопису, залишаємо за плечима рік важкої та наполегливої праці.

Хвилюючі почуття переповнюють наших наймолодших школярів - першокласників.  Ними  взято першу сходинку на шляху пізнання. Нехай незабутнім буде для Вас, наші любі малюки, цей перший рік навчання у школі, а всі інші - легкими і цікавими!

Зовсім непомітно прилинула остання шкільна весна і до випускників. Залишається у минулому дитинство, школа, безтурботність, усе найперше і найкраще. Вирушаючи у незвідану путь, візьміть із собою благословення вчителів і батьків. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвими стежками і завжди досягати поставленої мети. Любіть і поважайте своїх батьків, бо це ті два крила, які тримають людину у житті. Кожному з Вас вони подарували найцінніше - життя. Вам ж, шановні випускники, жити і дарувати життя іншим.

Щира вдячність за творчу, подвижницьку працю, за вміння запалювати вогонь у дитячих серцях Вам, дорогі педагоги. Ваша самовідданість не є марною. Навчальний рік, що минає, знову приніс усім нам багато перемог в олімпіадах, конкурсах, турнірах і змаганнях.

Сьогоднішній останній дзвінок для учнів нашої школи - це старт літніх канікул. Хочу, щоб вони були незабутніми та цікавими. Здоров’я Вам, приємних вражень та до зустрічі у новому навчальному році!

Директор школи Пинянський Микола Зіновійович

Переглядів: 287 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1