Середа, 19 Гру 2018, 00:57

Головна » 2018 » Травень » 25 » Останній дзвінок
Останній дзвінок

Ранішній гомін і квіти з вітанням,

Барви святкові і зелень рясна.

В зошиті списаному до останнього

Крапку упевнено ставить весна.

З теплом травневих днів нерозривно пов’язане шкільне свято – Останній дзвоник. Традиційно щороку він сповіщає про закінчення занять у школі та про початок прекрасної пори для всіх учнів – літніх канікул. Упродовж цього навчального року тисяча триста учнів нашої школи припадали до цілющих джерел культури й духовності, старанно засвоювали закони природи, йшли непростими стежками знань, то потрапляючи в математичні лабіринти, то заглиблюючись у тонкощі хімічних процесів. То ж, дорогі діти, попереду золота пора – літні канікули! Бажаю вам цікаво провести час, набратися сил і віднайти багато нових друзів!

Зовсім непомітно прилинула остання шкільна весна і до наших одинадцятикласників.

Як свято дитинства, кінчається казка,

Як стрічка кіно, обриваються сни,

І, не сподіваючись вже на підказку,

Проблеми вирішувати сам мусиш ти.

Шановні випускники! Сьогодні, можливо, як ніколи, ви відчуєте, що школа - це ваш рідний дім. І сьогодні в сяйві квітів вона прощається з вами, благословляє у далеку дорогу, яка називається дорослим життям. Бажаю кожному з вас впевнено йти життєвими стежками і завжди досягати поставленої мети. Любіть і поважайте батьків, бо це ті два крила, які тримають людину у житті. Кожному з вас вони подарували найцінніше - життя. А тепер Вам, шановні випускники, жити і дарувати життя іншим.

Дякую за співпрацю нашим батькам. Вдячний Вам за розуміння проблем, за підтримку школи, громадського проекту «Доброю дорогою до найкращої школи №32». Висловлюю щиру подяку колегам-учителям за щоденну натхненну творчу роботу.

Щастя усій нашій великій шкільній родині.

З повагою, директор школи Пинянський Микола Зіновійович

Переглядів: 270 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/2