Субота, 18 Лис 2017, 23:43

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2017 » Травень » 15 » Результати гри "Соняшник"
21:11
Результати гри "Соняшник"

Результати участі учнів СЗШ №32 у Всеукраїнській українознавчій грі «Соняшник» у 2016/2017 н.р.:

 

  • всього учасників – 231;
  • нагороджено дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня – 1;
  • нагороджено дипломом І ступеня Регіонального рівня – 1;
  • нагороджено дипломом ІІ ступеня Регіонального рівня – 4;
  • нагороджено дипломом ІІІ ступеня Регіонального рівня – 24;
  • нагороджено дипломом переможця в початковій школі – 70.

 

 

Учні, нагороджені дипломом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня

Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 н.р.

  1. Шворак Оксана, 8-Б клас

 

Учні, нагороджені дипломом І ступеня регіонального рівня

Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 н.р.

  1. Волошин Софія, 8-Б клас

 

Учні, нагороджені дипломом ІІ ступеня регіонального рівня

Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 н.р.

  1. Веліховська Галина, 10-А клас
  2. Гарасимчук Соломія, 6-В клас
  3. Подолянчук Дем’ян, 5-Б клас
  4. Рєвкова Анастасія, 6-Б клас

 

Учні, нагороджені дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня

Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 н.р.

  1. Білинська Марта, 5-Б клас
  2. Бокало Мирослава, 7-В клас
  3. Васьків Назарій, 7-В клас
  4. Владика Роман, 7-В клас
  5. Вовк Вікторія, 7-В клас
  6. Дорощук Назар, 7-В клас
  7. Кобак Марія, 7-В клас
  8. Кондакова Анжеліка, 6-Г клас
  9. Кріль Михайло, 6-В клас
  10. Куприсюк Соломія, 5-Б клас
  11. Міхняк Софія, 10-Б клас
  12. Нагірна Олена, 7-В клас
  13. Омелян Христина, 10-Б клас
  14. Паук Остап, 6-Б клас
  15. Педенко Уляна, 10-Б клас
  16. Петрівник Юлія, 10-Б клас
  17. Соболь Володимир, 7-В клас
  18. Соловей Вілен, 5-Б клас
  19. Тризуб Світлана, 7-В клас
  20. Урбан Христина, 5-Б клас
  21. Хащевська Софія, 6-Б клас
  22. Худа Анастасія, 6-Б клас
  23. Чорний Микола, 7-В клас
  24. Яринич Анна, 10-А клас

 

Учні, нагороджені дипломом переможця в початковій школі

Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» у 2016/2017 н.р.

  1. Акіменко Аліна, 2-Д клас
  2. Бабич Захар, 1-Д клас
  3. Бартошик Віталій, 3-Г клас
  4. Богайчук Ірина, 4-Б клас
  5. Бойко Маркіян, 3-Г клас
  6. Бойчук Назар, 3-Г клас
  7. Боярський Владислав, 1-Б клас
  8. Бунцев Максим, 1-Б клас
  9. Вань Матвій, 1- Г клас
  10. Василишин Остап, 1-Б клас
  11. Войтків Роман, 4-Б клас
  12. Гаєвська Юстина, 4-Б клас
  13. Галай Данило, 3-Г клас
  14. Галаніна Тетяна, 1-Г клас
  15. Гладиш Анна, 4-Б клас
  16. Глушко Владислав, 3-Г клас
  17. Головатий Назар, 3-А клас
  18. Гордієнко Андрій, 3-Г клас
  19. Гураль Аліна, 4-В клас
  20. Демчина Діана, 3-А клас
  21. Дрібко Максим, 1-Б клас
  22. Дубина Антон, 1-Г клас
  23. Жук Дарина, 1-Б клас
  24. Качковська Ніка, 1-Б клас
  25. Клочана Уляна, 3-А клас
  26. Ковалишин Марія-Вероніка, 3-В клас
  27. Ковбаса Анна, 2-А клас
  28. Костецька Софія, 4-Б клас
  29. Куриляк Анна, 4-Б клас
  30. Левицький Роман, 1-Б клас
  31. Левус Олег, 1-Б клас
  32. Леськів Вероніка, 2-Д клас
  33. Леськів Наталія, 3-А клас
  34. Лило Юрій, 3-Г клас
  35. Липак Остап, 3-А клас
  36. Лозовий Максим, 3-Г клас
  37. Луцак Юрій, 4-В клас
  38. Луцик Василь, 3-А клас
  39. Магалюс Катерина, 3-Г клас
  40. Мартиняк Вікторія, 2-Д клас
  41. Мелимук Максим, 3-Г клас
  42. Мельничук Надія, 4-Б клас
  43. Мішалов Артем, 1-А клас
  44. Новак Яна, 4-Б клас
  45. Олійник Ростислав, 2-Д клас
  46. Омелян Олег, 4-Б клас
  47. Пархомик Сергій, 1-Б клас
  48. Пархомик Соломія, 1-Б клас
  49. Пельчарський Віталій-Артем, 3-Г клас
  50. Пипчак Дмитро, 2-А клас
  51. Покора Вероніка, 2-Д клас
  52. Процик Ярослав, 4-Б клас
  53. Саврук Роман, 1-Б клас
  54. Скуб’як Олександр, 1-Б клас
  55. Солтис Юрій, 4-Б клас
  56. Сомік Маркіян, 1-А клас
  57. Союшкіна Вікторія, 3-Г клас
  58. Терендій Володимир, 2-А клас
  59. Терлецька Ярина, 3-Г клас
  60. Тимо Назарій, 1-Б клас
  61. Трачик Олександр,3-Г клас
  62. Тренич Владислав, 3-А клас
  63. Трофімчук Владислав, 3-Г клас
  64. Улян Денис, 1-Г клас
  65. Федоренко Тетяна, 1-Б клас
  66. Федотов Тимур, 3-Г клас
  67. Федчик Андрій, 4-Б клас
  68. Хрипта Остап, 1-Б клас
  69. Яворська Марта, 1-Г клас
  70. Яковенко Анна, 4-Б клас
Переглядів: 226 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz