Неділя, 04 Гру 2016, 10:10

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2014 » Листопад » 11 » Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад
08:33
Результати І етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

Результати олімпіади з англійської мови

І місце: Вольчак Олексій, 8-В клас; Кузьмінчук Максим, 9-Б клас; Веліховська Оксана, 9-Г клас, Сербан Анастасія, 10-Б клас, Гогіна Тетяна 10-Б клас, Довгополюк Ірина, 11-А клас; 

ІІ місце: Матійців Богдан, 8-В клас; Гапало Андріана, 9-Б клас; Філевич Христина, 10-Б клас; Гей Катерина, 11-А клас, Вах Ірина, 11-А клас; 

ІІІ місце: Кухта Марта, 8-Б клас, Швидун Діана, 8-В клас; Новоставська Христина, 9-Б клас; Харчук Тетяна, 10-А клас; Лободинський Назар, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з української мови

І місце: Дацишин Василина, 7-Б клас; Камінський Андрій, 8-В клас; Швидун Діана, 8-В клас; Стрищак Софія, 9-Б клас; Чолій Ірина, 10-Б клас; Шворак Тетяна, 11-А клас; 

ІІ місце: Лозова Анастасія, 7-В клас; Милимук Ірина, 7-В клас; Вдовичин Христина, 8-В клас; Шолубко Данило, 8-В клас; Лата Мар'яна, 9-В клас; Сербан Анастасія, 10-Б клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас; Деркач Марія, 11-А клас;   

ІІІ місце: Гнатів Ольга, 7-Б клас; Гронович Ірина, 8-В клас; Новоставська Христи, 9-Б клас; Харчук Тетяна, 10-А клас; Часковська Вікторія, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з математики

І місце: Бурдун Юліанна, 5-Д клас; Павлюшок Тарас, 5-Д клас; Шворак Оксана, 6-Б клас; Рушінець Максим, 7-А клас; Білоган Ігор, 8-Б клас; Попов Андрій, 9-Б клас; Гузар Андрій, 10-А клас; Шворак Тетяна, 11-А клас; 

ІІ місце: Валько Ярослав, 5-Д клас; Чорний Микола, 5-В клас; Владика Роман, 5-В клас; Тризуб Світлана, 5-В клас; Медвідь Анастасія, 5-Г клас; Микитка Артур, 5-А клас; Фігура Діана, 5-А клас; Чубак Олександр, 5-Б клас; Денисюк Тетяна, 6-В клас; Хомуляк Олена, 7-Б клас; Яворська Соломія, 7-Б клас; Веремчук Вікторія, 8-Б клас; Новоставська Христина, 9-Б клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас; Смерницький Костянтин, 11-А клас;     

ІІІ місце: Леньо Олена, 5-Д клас; Якимець Олена, 6-А клас; Панкевич Артур, 7-А клас; Бучко Михайло, 7-А клас; Омелян Христина, 8-Б клас; Липа Марта, 9-Г клас; Чубак Олена, 10-А клас; Лопатинська Олена, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з християнської етики

І місце: Дідух Тетяна, 8-А клас; Лата Мар'яна, 9-В клас; Дзюба Юлія, 10-Б клас; 

ІІ місце: Веліховська Галина, 8-В клас; Чінка Адріана, 9-В клас; Веліховська Оксана, 9-Г клас; Сербан Анастасія, 10-Б клас; 

ІІІ місце: Колега Ярослав, 8-В клас; Онушканич Олег, 9-Г клас; Демчина Святослав, 9-Б клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас.

 

Результати олімпіади з географії

І місце: Михаленич Христина, 8-Б клас; Новоставська Христина, 9-Б клас; Гузар Андрій, 10-А клас; Шворак Тетяна, 11-А клас; 

ІІ місце: Дрібко Віталій, 8-Б клас; Онушканич Олег, 9-Г клас; Харчук Тетяна, 10-А клас; 

ІІІ місце: Божик Ольга, 8-В клас; Серняк Сергій, 9-Г клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас; Чолій Ірина, 10-Б клас. 

 

Результати олімпіади з інформатики

І місце: Попов Андрій, 9-Б клас; Гриців Софія, 10-А клас; Лопатинська Олена, 11-А клас; 

ІІ місце: Паславський Микола, 9-Б клас; Шишкін Юрій, 10-А клас; Лободинський Назар, 11-А клас; 

ІІІ місце: Іванейко Ростислав, 9-Б клас; Дереш Марія, 10-А клас; Куприсюк Назар, 11-А клас; Деркач Марія, 11-А клас;  Чура Олександр, 11-А клас. 

 

Результати олімпіади з астрономії

І місце: Гузар Андрій, 10-А клас; Смерницький Костянтин, 11-А клас; 

ІІ місце: Гриців Софія, 10-А клас; Чубак Олена, 10-А клас; Харчук Тетяна, 10-А клас; Процько Марія, 11-А клас; Деркач Марія, 11-А клас; Часковська Вікторія, 11-А клас;

ІІІ місце: Бар Регіна, 10-А клас; Шворак Тетяна, 11-А  клас; Шпота Юлія, 11-А клас; Вощина Андрій, 11-А клас; Сянова Віолетта, 11-А клас. 

 

Результати олімпіади з фізики

І місце: Баб'як Юрій, 7-Б клас; Рушінець Максим, 7-А клас; Чопко Святослав, 8-Б клас; Попов Андрій, 9-Б клас; Гузар Андрій, 10-А клас; Чура Олександр, 11-А клас; 

ІІ місце: Дацишин Василина, 7-Б клас; Хомуляк Олена, 7-Б клас; Божик Ольга, 8-В клас; Древницький Юрій, 9-В клас; Чубак Олена, 10-А клас; Гриців Софія, 10-А клас; Смерницький Костянтин, 11-А клас; Часковська Вікторія, 11-А клас;   

ІІІ місце: Милимук Ірина, 7-В клас; Круцько Марія, 7-Б клас; Шолубко Данило, 8-В клас; Новоставська Христина, 9-Б клас; Харчук Тетяна, 10-А клас; Дереш Марія, 10-А клас; Гей Катерина, 11-А клас; Куприсюк Назар, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з історії

І місце: Божик Ольга, 8-В клас; Древницький Юрій, 9-В клас; Матіяш Дмитро, 9-В клас; Чолій Ірина, 10-Б клас; Вах Ірина, 11-А клас; 

ІІ місце: Міхняк Софія, 8-Б клас; Паславський Микола, 9-Б клас; Ткачук Катерина, 10-Б клас; Гей Катерина, 11-А клас; Лісогор Оксана, 11-А клас;   

ІІІ місце: Вольчак Олексій, 8-В клас; Омелян Христина, 8-Б клас; Новоставська Христина, 9-Б клас; Харчук Тетяна, 10-А клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас; Чайківська Дзвінка, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з біології

І місце: Дзюб Роксолана, 7-В клас; Міхняк Софія, 8-Б клас; Стрищак Софія, 9-Б клас; Гузар Андрій, 10-А клас; Часковська Вікторія, 11-А клас; 

ІІ місце: Милимук Ірина, 7-В клас; Яринич Анна, 8-В клас; Іванейко Ростислав, 9-Б клас; Кубрак Анастасія, 9-А клас; Дереш Марія, 10-А клас; Ткачук Катерина, 10-Б клас; Цимар Дарія, 11-А клас;   

ІІІ місце: Торбин Іванна, 7-Б клас; Камінський Андрій, 8-В клас; Онушканич Олег, 9-Г клас; Лата Мар'яна, 9-В клас; Чубак Олена, 10-А клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас; Гриців Софія, 10-А клас; Смерницький Костянтин, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з екології

І місце: Філевич Христина, 10-Б клас; 

ІІ місце: Шворак Тетяна, 11-А клас; 

ІІІ місце: Чайківська Дзвінка, 11-А клас.

 

Результати олімпіади з хімії

І місце: Баб'як Юрій, 7-Б клас; Божик Ольга, 8-В клас; Попов Андрій, 9-Б клас; Гузар Андрій, 10-А клас; Часковська Вікторія, 11-А клас; 

ІІ місце: Шикоряк Василь, 7-В клас; Гнатів Ольга, 7-Б клас; Волос Ярослав, 8-Б клас; Стрищак Софія, 9-Б клас; Гогіна Тетяна, 10-Б клас; Смерницький Костянтин, 11-А клас;   

ІІІ місце: Милимук Ірина, 7-В клас; Камінський Андрій, 8-В клас; Чура Олександр, 11-А клас.

 

 

Переглядів: 360 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Листопад 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz