Вівторок, 17 Січ 2017, 04:50

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Березень » 18 » Результати ІІІ Міжнародної природознавчої гри "Геліантус-2012"
12:57
Результати ІІІ Міжнародної природознавчої гри "Геліантус-2012"
Надійшли результати ІІІ Міжнародної природознавчої гри "Геліантус-2012". 

Учні, нагороджені дипломами абсолютного переможця на міжнародному рівні

  1. Портак Маркіян, 11-Б клас;
  2. Сербан Анастасія, 8-В клас.

Учні, нагороджені дипломами І ступеня

  1. Ковальчук Денис, 11-Б клас;
  2. Луцик Василь, 10-Б клас.
Учні, нагороджені дипломами ІІ ступеня
  1. Вашкевич Христина, 11-А клас;
  2. Делевин Христина, 10-Б клас;
  3. Колесник Богдан, 8-В клас;
  4. Комаренський Назар, 11-Б клас;
  5. Кулянда Ірина, 10-Б клас;
  6. Максютенко Вікторія, 8-В клас;
  7. Молибога Михайло, 10-Б клас;
  8. Нагурська Аліна, 11-А клас;
  9. Новоставська Христина, 7-В клас;
  10. Патько Наталія, 7-В клас;
  11. Синенко Василь, 11-А клас;
  12. Стрищак Софія, 7-В клас;
  13. Сухинова Карина , 11-Б клас;
  14. Ткачук Катерини, 8-В клас;
  15. Філевич Христина, 8-В клас;
  16. Чолій Ірина, 8-В клас.

Учні, нагороджені дипломами ІІІ ступеня

  1. Балюк Ірина, 10-Б клас;
  2. Вантух Катерина, 10-Б клас;
  3. Гадяк Захар, 9-Б клас;
  4. Гапало Андріана, 7-В клас;
  5. Горячий Михайло, 7-В клас;
  6. Гриців Ірина, 10-Б клас;
  7. Гузар Андрій, 8-Г клас;
  8. Дзюба Юлія, 8-В клас;
  9. Єсип Олена, 10-Б клас;
  10. Кириченко Христина, 8-В клас;
  11. Крілишин Ярина, 10-Б клас;
  12. Мельник Романа, 10-Б клас;
  13. Пришляк Богдан, 7-В клас;
  14. Рудик Олег, 11-А клас;
  15. Сапига Ольга, 7-Г клас;
  16. Тарасович Марія, 10-Б клас;
  17. Чура Олександр, 9-Б клас.

Учні, нагороджені  грамотами з географії

  1. Галабурда Лілія, 10-Б клас;
  2. Ткачук Ярослав, 10-А клас;
  3. Фтемов Едуард, 10-Б клас;
  4. Ладнюк Даниїл, 6-А клас.

Учні, нагороджені  грамотами з фізики 

  1. Ворощук Анна, 11-Б клас;
  2. Коковська Наталія, 11-Б клас;
  3. Турчин Діана, 6-А клас.

Учні, нагороджені  грамотами з хімії

  1. Вах Ірина, 9-В клас; 
  2. Кльофа Назар, 9-Б клас;
  3. Куприсюк Назар, 9-Б клас;
  4. Ладнюк Даниїл, 6-А клас;
  5. Лободинський Назар, 9-Б клас;
  6. Смерницький Костянтин, 9-Б клас;
  7. Телесницька Ольга, 7-В клас;
  8. Чопко Святослав, 6-А клас.

Переглядів: 459 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz