Понеділок, 25 Вер 2017, 02:39

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2017 » Травень » 11 » Результати конкурсу "Бобер"
16:23
Результати конкурсу "Бобер"

Результати участі учнів СЗШ №32 у Міжнародному конкурсі з інформатики та комп"ютерної грамотності "Бобер" у 2016/2017 н.р.:

  • всього учасників – 114;
  • нагороджено сертифікатом "Відмінний результат" - 6;
  • нагороджено сертифікатом "Добрий результат" - 35.

 

Учні, нагороджені сертифікатом "Відмінний результат"

Міжнародного конкурсу з інформатики та комп"ютерної грамотності "Бобер" у 2016/2017 н.р.

  1. Гакало Мар'яна, 8-Г клас
  2. Захарченко Марта, 8-Г клас
  3. Зізинь Мирослав, 5-А клас
  4. Кравцов Матвій, 2-В клас
  5. Стрищак Василь, 8-Б клас
  6. Стрищак Софія, 11-Б клас

Учні, нагороджені сертифікатом "Добрий результат"

Міжнародного конкурсу з інформатики та комп"ютерної грамотності "Бобер" у 2016/2017 н.р.

  1. Білоніжко Віталій, 6-Б клас
  2. Бучко Михайло, 9-А клас
  3. Войтків Роман, 4-Б клас
  4. Каламбет Ольга, 9-А клас
  5. Кінах Віталій, 9-А клас
  6. Криськів Софія, 8-Г клас
  7. Кріль Юлія, 5-Г клас
  8. Лата Олег, 6-Б клас
  9. Лило Юрій, 3-Г клас
  10. Лободинський Андрій, 5-В клас
  11. Мазур Остап, 5-Г клас
  12. Максимова Наталія, 8-Б клас
  13. Мех Ольга, 8-В клас
  14. Міхневич Ольга, 6-Б  клас
  15. Николів Віталій, 9-А клас
  16. Панкевич Артур, 9-А клас
  17. Рябініна Софія-Олена, 3-А клас
  18. Сірий Роман, 3-Д клас
  19. Солтис Анна – Марія, 2-Г клас
  20. Солтис Юрій, 4-Б  клас
  21. Тимо Ілона, 3-В клас
  22. Трачик Олександр, 3-Г клас
  23. Тутин Остап, 3-А клас
  24. Федотов Тимур, 3-Г клас
  25. Фостяк Ірина, 6-Б клас
  26. Хащевська Софія-Марія, 6-Б клас
  27. Хлопик Діана, 3-В клас
  28. Часовських Володимир, 8-Б клас
  29. Чепіль Вероніка, 3-А клас
  30. Чорний Юрій, 5-А клас
  31. Шаравара Андрій, 5-В клас
  32. Шельвах Михайло, 7-Г клас
  33. Яводчак Марія, 2-Г клас
  34. Яструбецький Юрій, 3-Б клас
  35. Синишин Емілія, 2-Г клас

 

Переглядів: 141 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz