Понеділок, 23 Жов 2017, 15:20

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2012 » Травень » 17 » Результати конкурсу "Кенгуру"
09:11
Результати конкурсу "Кенгуру"
До школи надійшли результати Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру-2012". 

Учні, відзначені сертифікатом "Відмінний результат" :
        • Баб’як Юрій, 4-Б клас
        • Бас Віолета, 4-Б клас
        • Било Ярина, 2-Г клас
        • Валовий Максим, 2-А клас
        • Веселівська Анастасія, 3-Б клас
        • Гриненко Анастасія, 3-Б клас
        • Гринишин Анна, 2-А клас
        • Грузінська Тетяна, 2-А клас
        • Гузар Андрій, 7-Г клас
        • Зварич Марта, 3-Б клас  
        •  Козловська Марія, 2-Г клас
        • Котик Андрій, 2-А клас
        • Красницька Юлія, 4-Б клас
        • Левківський Даниїл, 3-Б клас
        • Мартинюк Святослав, 3-Б клас
        • Морикишка Софія, 4-Б клас
        • Музика Ігор, 2-А клас
        • Павловська Анастасія, 4-Б клас
        • Перун Богдана, 9-Г клас
        • Повалена Діана, 2-Г клас
        • Покиньброда Ольга, 2-А клас
        • Рожак Мирослав, 3-Б клас
        • Сембай Владислав, 4-Б клас
        • Солтис Максим, 2-А клас
        • Торбин Іванна, 4-Б клас
        • Торбин Надія, 2-А клас
        • Фігура Діана, 2-А клас
        • Хімін Назарій, 7-В клас
        • Шворак Оксана, 3-А клас
        • Яворська Соломія, 4-Б клас
        • Якимець Нестор, 2-А клас 

Учні, нагороджені сертифікатом "Добрий результат":

    • Бабак Сергій, 11-Б клас
    • Барабаш Діана, 2-Д клас
    • Білий Петро, 2-В клас
    • Білоган Ігор, 5-А клас
    • Білоган Мар’яна,  9-Г клас
    • Білоган Марта, 4-В клас
    • Білянська Олена, 7-Г клас
    • Бойко Анастасія, 2-Б клас
    • Бокало Мирослава, 2-В клас
    • Бурдун Юліана, 2-Д клас
    • Бучко Марта, 6-Г клас
    • Бучко Михайло, 4-А клас
    • Валько Ярослав, 2-Д клас
    • Василишинин Назар, 3-Б клас
    • Васильків Ігор,  9-Г клас
    • Вашкевич Ганна, 11-Б клас
    • Веремчук Вікторія, 5-А клас
    • Верцімага Олег, 4-В клас
    • Веселівський Назар, 8-Б клас
    • Викоцька Любов, 7-Г клас
    • Витрикуш Вікторія, 5-В клас
    • Витрикуш Дмитро, 3-В клас
    • Вихопень Ілона, 5-Б клас
    • Владика Надія, 2-В клас
    • Войтович Ярослава,  9-Г клас
    • Ворощук Олександра, 11-Б клас
    • Габель Катерина,  8-В клас
    • Галасюк Віталій, 9-Б клас
    • Гей Катерина, 8-А клас
    • Гимон Софія, 2-В клас
    • Гогіна Тетяна, 7-В клас
    • Голубінка Данило, 3-Б клас
    • Голубінка Максим, 8-Б клас
    • Голубко Юліан, 2-Б клас
    • Горячий Михайло, 6-В клас
    • Грезда Юлія, 3-В клас
    • Гриненко Богдана, 5-А клас
    • Гриців Марія, 11-А клас
    • Гриців Софія, 7-Б клас
    • Грудецький Богдан, 11-А клас
    • Гут Ігор, 9-А клас
    • Дармохід Владислав, 2-Д клас
    • Дацишин Василина, 4-Б клас
    • Делевин Христина, 9-А клас
    • Дереш Марія, 7-Б клас
    • Деркач Назарій, 11-Б клас
    • Дзюб Роксолана, 4-В клас
    • Дзюб Руслан, 6-В клас
    • Дзюба Юлія, 7-В клас
    • Дмитришин Вадим, 3-А клас
    • Дмитришин Сергій, 11-А клас
    • Дмуховський Володимир, 2-Д клас
    • Довгополюк Ірина,  8-Б клас
    • Древницький Юрій, 6-Г клас
    • Дрібко Віталій, 5-А клас
    • Єгорушкін Сергій, 4-В клас
    • Ємельянова Валерія, 3-В клас
    • Єршова Ганна, 3-Г клас
    • Жеплінська Марта, 5-В клас
    • Захарків Віталій, 6-Г клас
    • Камінський Андрій, 5-В клас
    • Каргут Вікторія, 3-Б клас
    • Кащак Євген, 9-А клас
    • Кінах Віталій, 4-А клас
    • Кльофа Назар, 8-Б клас
    • Ковальська Вікторія, 3-Г клас
    • Ковтунович Руслана, 8-Б клас
    • Когут Михайло, 2-Д клас
    • Корпан Олег, 2-А клас
    • Корчак Назарій, 11-Б клас
    • Кочетова Анастасія, 8-Б клас
    • Крученюк Маркіян, 3-Б клас
    • Кубрак Іванна, 5-В клас
    • Купиняк Марта, 11-А клас
    • Лакомська Соломія, 3-Б клас
    • Лапан Тарас, 2-Д клас
    • Леньо Олена, 2-Д клас
    • Лободинський Назар, 8-Б клас
    • Логін Марта, 3-А клас
    • Логін Назар, 6-Г клас
    • Лопатинська Олена, 8-Б клас
    • Луцан Юрій, 9-А клас
    • Луців Андрій,  6-Б клас
    • Мазур Роман, 5-В клас
    • Максимова Наталія, 3-Б клас
    • Максимович Денис, 2-В клас
    • Малярчук Євгенія, 11-Б клас
    • Манюк Уляна, 7-Г клас
    • Мартинюк Андрій, 9-В клас
    • Маруняк Юлія, 8-Б клас
    • Мацишин Софія, 4-Б клас
    • Мех Ольга, 3-В клас
    • Милимук Ігор, 8-Б клас
    • Милимук Ірина, 4-В клас
    • Милян Оксана, 8-Б клас
    • Михаленич Христина, 5-А клас
    • Мищишин Денис, 2-Д клас
    • Мищишин Олександр, 8-А клас
    • Молибога Михайло, 9-Б клас
    • Молибога Юлія, 11-Б клас
    • Мороз Сергій,  3-А клас
    • Мот Мар’яна, 7-Г клас
    • Музика Христина, 2-Б клас
    • Назаркевич Марко, 3-А клас
    • Николів Віталій, 4-А клас
    • Обух Олег, 8-Б клас
    • Озарків Соломія, 7-Г клас
    • Омелян Христина, 5-А клас
    • Падалка Анастасія, 9-Г клас
    • Палчинський Павло, 7-Г клас
    • Панасюк Павло, 6-Г клас
    • Паневник Денис, 6-В клас
    • Паславський Микола, 6-А клас
    • Пістун Руслан, 4-Б клас
    • Прибула Христина, 7-Г клас
    • Процько Марія, 8-Б клас
    • Пташник Тарас, 4-А клас
    • Ростун Роксолана, 8-Б клас
    • Савич Віталій, 3-А клас
    • Сапига Тарас,  9-Г клас
    • Сениця Володимир, 9-Б клас
    • Сеніцка Анастасія, 3-А клас
    • Серняк Христина, 11-А клас
    • Смерницький Костянтин, 8-Б клас
    • Соболь Володимир, 2-В клас
    • Степанкова Тетяна, 5-А клас
    • Стефаниця Олег, 8-А клас
    • Сьянова Віолета, 8-Б клас
    • Таратула Володимир, 6-А клас
    • Тетерка Андрій, 11-Б клас
    • Ткачук Катерина, 7-В клас
    • Тонконогов Сергій, 3-В клас
    • Тризуб Світлана, 2-В клас
    • Тутин Назар, 5-Б клас
    • Федів Наталія, 2-Д клас
    • Федорів Тетяна, 7-В клас
    • Філевич Христина, 7-Б клас
    • Фльорко Андріана, 3-Г клас
    • Фтемов Едуард, 9-Б клас
    • Хомишин Софія, 2-Б клас
    • Цан Ігор,  9-Г клас
    • Цвігула Марія,  9-Г клас
    • Часовських Володимир, 3-Б клас
    • Чемеч Олег,  6-Г клас
    • Черняшук Сергій, 10-А клас
    • Чінка Андріана, 6-Г клас
    • Чура Олександр, 8-Б клас
    • Шалавило Христина, 7-Б клас
    • Шалай Марія, 3-Б клас
    • Шевченко Вікторія,  11-А клас
    • Шевчук Вікторія, 2-А клас
    • Шидловська Ольга, 8-А клас
    • Шпота Юлія, 8-Б клас
    • Яворська Євгенія, 3-Г клас
    • Яворський Юрій, 9-В клас
    • Якимець Олена, 3-А клас
    • Яніцький Остап, 9-Б клас
    • Янішевський Михайло 2-Б клас
    • Яровик Назар,  6-Г клас

Вітаємо переможців!

Переглядів: 959 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 4.0/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz