Субота, 03 Гру 2016, 00:18

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2014 » Травень » 9 » Результати конкурсу "Кенгуру"
16:11
Результати конкурсу "Кенгуру"

Результати участі учнів СЗШ №32 у першому (Всеукраїнському) етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»  у 2013/2014 н.р.:

  • всього учасників – 247;
  • нагороджено сертифікатом "Відмінний результат" – 28;
  • нагороджено сертифікатом "Добрий результат" – 124.

 

Учні, відзначені сертифікатом «Добрий результат» першого (Всеукраїнського) етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»  у 2013/2014 н.р.

  1. Андреєва Наталія, 2-А клас
  2. Атаманенко Олена, 4-Д клас
  3. Барабаш Діана, 4-Д клас
  4. Било Ярина, 4-Гклас
  5. Білий Петро, 4-Г клас
  6. Бокало Мирослава, 4-В клас
  7. Бондаренко Ярослава, 2-А клас
  8. Валько Ярослав, 4-Д клас
  9. Василиха Богдан, 2-А клас
  10. Вовк Вікторія, 4-В клас
  11. Гимон Софія, 4-В клас
  12. Дацко Назар, 2-А клас
  13. Дульнявка Олесь, 2-Г клас
  14. Зізинь Мирослав, 2-А клас
  15. Кіс Маркіян, 4-Г клас
  16. Кіт Юлія, 4-Г клас
  17. Кобак Юлія, 4-Г клас
  18. Кобринович Христина, 2-А клас
  19. Конанець Станіслав, 2-А клас
  20. Лаб’як Захарій, 2-А клас
  21. Леньо Олена, 4-Д клас
  22. Мищишин Денис, 4-Д клас
  23. Мороз Софія, 4-Д клас
  24. Оліярник Анастасія, 2-А клас
  25. Патько Ігор, 4-В клас
  26. Повалена Діана, 4-Г клас
  27. Телесницька Христина, 4-В клас
  28. Черняк Ярослав, 4-Г клас

 

Учні, відзначені сертифікатом «Добрий результат» першого (Всеукраїнського) етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»  у 2013/2014 н.р.

  1. Ахинько Катерина, 4-Г клас
  2. Баб’як Юрій, 6-Б клас
  3. Білий Валерій, 2-В клас
  4. Брездень Ольга, 3-А клас
  5. Брикін  Дмитро, 4-А клас
  6. Брикін Юрій, 4-А клас
  7. Василишин Назар, 5-Б клас
  8. Владика Надія, 4-В клас
  9. Владика Роман, 4-В клас
  10. Волошин Софія-Марія, 5-Б клас
  11. Вуйцик Марія, 2-В клас
  12. Гимон Анастасія, 3-А клас
  13. Гілевич Олеся, 2-В клас
  14. Гнатів Ольга, 6-Б клас
  15. Гнатів Софія, 4-А клас
  16. Голованов Захар, 2-В клас
  17. Голубінка Данило, 5-Б клас
  18. Голубко Юліан, 4-Б клас
  19. Гончарук Роман, 2-В клас
  20. Горбатюк Максим, 4-Б клас
  21. Гошко Віолетта, 2-В клас
  22. Гриненко Анастасія, 5-Б клас
  23. Грищишин Назар, 6-Б клас
  24. Грузінська Тетяна, 4-А клас
  25. Гуль Марко, 3-А клас
  26. Дзень Єва, 2-В клас
  27. Дзюб Роксолана, 6-В клас
  28. Дмуховський Володимир, 4-Д клас
  29. Дорош Святослав, 4-Г клас
  30. Дячук Валерія, 5-Б клас
  31. Жук Артем, 3-А клас
  32. Жук Юрій, 3-Г клас
  33. Журавська Андріана, 3-В клас
  34. Захарченко Марта, 5-Г клас
  35. Кавалець Христина, 4-Б клас
  36. Калагурка Данило, 4-А клас
  37. Кирилюк Ірина, 4-Г клас
  38. Кисців Каріна, 2-В клас
  39. Ковальський Віталій, 3-Г клас
  40. Когут Михайло, 4-Д клас
  41. Козак Христина 2-В клас
  42. Козловська Марія, 4-Г клас
  43. Кондакова Анжеліка 3-Г клас
  44. Костів Тетяна, 2-Г клас
  45. Котик Андрій, 4-А клас
  46. Коцюба Софія, 4-А клас
  47. Крілишин Адріан, 3-А клас
  48. Кріль Михайло, 3-В клас
  49. Кріль Юлія, 2-Г клас
  50. Кусьо Анастасія, 2-Г клас
  51. Лабінський Любомир, 2-Г клас
  52. Лакомська Соломія, 5-Б клас
  53. Лата Олег, 3-Б клас
  54. Лахман Соломія, 5-Б клас
  55. Лободинський Андрій, 2-В клас
  56. Максимова Наталя, 5-Б клас
  57. Максимович Денис, 4-В клас
  58. Малюга Анна, 2-В клас
  59. Малюга Тетяна, 2-В клас
  60. Мартинюк Святослав, 5-Б клас
  61. Мацишин Софія, 6-Б клас
  62. Медвідь Анастасія, 4-Г клас
  63. Мех Ольга, 5-В клас
  64. Микитка Артур, 4-А клас
  65. Міхневич Ольга, 3-Б клас
  66. Мончак Софія, 3-В клас
  67. Мороз Сергій, 5-А клас
  68. Музика Ігор, 4-А клас
  69. Нагірна Олена, 4-В клас
  70. Нечаєва Віталіна, 2-В клас
  71. Новак Ростислав, 4-Г клас
  72. Новоставський Андрій, 5-Б клас
  73. Остапчук Софія, 5-Б клас
  74. Островська Марія, 5-Г клас
  75. Павлик Андрій, 4-Г клас
  76. Пайтак Данило, 4-Г клас
  77. Панчишин Соломія, 4-Б клас
  78. Пашко Анастасія, 2-В клас
  79. Пеляк Вікторія, 3-А клас
  80. Пельчарський Артур , 3-Б клас
  81. Повалена Анна-Марія, 2-В клас
  82. Процько Остап, 2-Г клас
  83. Путьківська Юлія, 2-Г клас
  84. Равська Юлія, 2-Г клас
  85. Рожак Мирослав, 5-Б клас
  86. Сайко Христина, 3-Г клас
  87. Семенюк Софія, 2-В клас
  88. Сеник Артур, 3-Б клас
  89. Сидій Ілона, 3-Г клас
  90. Сірий Юрій, 4-В клас
  91. Слєпко Андрій, 4-Б клас
  92. Смага Тарас, 4-Д клас
  93. Соболь Володимир, 4-В клас
  94. Соколюк Данило, 5-Б клас
  95. Соколюк Маркіян, 2-В клас
  96. Солтис Максим, 4-А  клас
  97. Стецюк Діана, 5-Б клас
  98. Стрищак Василь 5-Б клас
  99. Студенний Мирон, 4-Б клас
  100. Тарнавчик Любомир, 5-В клас
  101. Терпелюк Максим, 4-А клас
  102. Тимо Андріана, 5-Б клас
  103. Торбин Надія, 4-А клас
  104. Тризуб Світлана, 4-В клас
  105. Федорчак Богдан, 4-Д клас
  106. Федун Наталія, 2-В клас
  107. Фігура Діана, 4-А клас
  108. Фірман Андрій, 3-Б клас
  109. Фрідкін Ростислав, 4-Б клас
  110. Фтемова Юлія, 6-А клас
  111. Хащевська Софія, 3-Б клас
  112. Хомик Ганна, 2-Г клас
  113. Хомишин Софія, 4-Б клас
  114. Цимбалістий Андріан, 2-В клас
  115. Часовських Володимир, 5-Б клас
  116. Чорний Микола, 4-В клас
  117. Чупіль Дмитро, 3-Г клас
  118. Шворак Оксана, 5-Б клас
  119. Шляхетка Дмитро-Михайло, 2-Г клас
  120. Шпаківський Остап, 4-В клас
  121. Щурко Юрій, 4-Г клас
  122. Янішевський Михайло, 4-Б клас
  123. Яремчук Андрій, 4-Г клас
  124. Яцишинець Святослав, 5-Б клас
Переглядів: 590 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz