П`ятниця, 31 Бер 2017, 02:26

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2015 » Травень » 10 » Результати конкурсу "Кенгуру"
08:01
Результати конкурсу "Кенгуру"

Результати участі учнів СЗШ №32 у Всеукраїнському етапі Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2014/2015 н.р.:

  • всього учасників – 212;
  • нагороджено сертифікатом "Відмінний результат" – 21;
  • нагороджено сертифікатом "Добрий результат" – 104.

 

Учні, відзначені сертифікатом «Відмінний результат»

Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу «Кенгуру» у 2014/2015 н.р.

  1. Бас Сніжана, 2-Б клас
  2. Волошин Данило-Гліб, 2-В клас
  3. Гембарська Катерина, 2-Б клас
  4. Гембарський Данило, 2-Б клас
  5. Денисенко Олег, 3-Г клас
  6. Зварич Володимир, 2-Б клас
  7. Кріль Юлія, 3-Г клас
  8. Луцак Юрій, 2-В клас
  9. Мельничук Надія, 2-Б клас
  10. Милевський Володимир, 2-В клас
  11. Новак Яна, 2-Б клас
  12. Пельчарський Артур, 4-Б клас
  13. Попов Юрій, 2-Б клас
  14. Поривай Наталія, 2-Б клас
  15. Свист Євген, 2-В клас
  16. Солтис Юрій, 2-Б клас
  17. Федина Юлія, 2-В клас
  18. Федчик Андрій, 2-Б клас
  19. Чорний Юрій, 3-А клас
  20. Яворський Євген, 2-В клас
  21. Яковенко Анна, 2-Б клас

Учні, відзначені сертифікатом «Добрий результат» 

Всеукраїнського етапу Міжнародного конкурсу «Кенгуру» у 2014/2015 н.р.

  1. Андрієнко Тетяна, 2-Г клас
  2. Ахинько Анна, 2-Г клас
  3. Березюк Сергій, 2-А клас
  4. Білий Петро, 5-Г клас
  5. Білоган Вікторія, 2-В клас
  6. Бобуль Альбіна, 3-А клас
  7. Болдарєв Сергій, 3-А клас
  8. Борисова Аліна, 3-Г клас
  9. Брикін Дмитро, 5-А клас
  10. Брикін Юрій, 5-А клас
  11. Бричко Володимир, 2-А клас
  12. Веселівська Анастасія, 6-Б клас
  13. Вичужаніна Ірина, 3-Г клас
  14. Воробей Ольга, 6-В клас
  15. Воробйова Софія, 6-В клас
  16. Газда Остап, 2-Г клас
  17. Гарасимчук Володимир, 6-А клас
  18. Гарасимчук Соломія, 4-В клас
  19. Гимон Анастасія, 4-А клас
  20. Гілевич Олеся, 3-В клас
  21. Гнатів Софія, 5-А клас
  22. Гончарук Роман, 3-В клас
  23. Гриненко Анастасія, 6-Б клас
  24. Гринишин Анна, 5-А клас
  25. Грузінська Тетяна, 5-А клас
  26. Гуль Марко, 4-А клас
  27. Гураль Аліна, 2-В клас
  28. Дацишин Ярина, 2-Г клас
  29. Добровольська Анна, 2-В клас
  30. Древницька Соломія, 2-Б клас
  31. Завалін Юлія, 5-А клас
  32. Захарченко Марта, 6-Г клас
  33. Зварич Марта, 6-Б клас
  34. Зізинь Мирослав-Павло, 3-А клас
  35. Змія Ольга, 3-Б клас
  36. Іщенко Анастасія, 2-А клас
  37. Каргут Вікторія, 6-Б клас
  38. Каширіна Ірина, 4-В клас
  39. Кисців Каріна, 3-В клас
  40. Когут Михайло, 5-Д клас
  41. Колюбінська Софія, 6-В клас
  42. Комар Максим, 6-В клас
  43. Корчовський Остап, 2-А клас
  44. Красницька Анастасія, 3-Б клас
  45. Крілишин Андріан, 4-А клас
  46. Куприсюк Соломія, 3-Б клас
  47. Кусьо Анастасія, 3-Г клас
  48. Куць Гафія, 2-Г клас
  49. Лакомська Соломія, 6-Б клас
  50. Луговський Євгеній, 4-В клас
  51. Луккетті Надя, 4-В клас
  52. Максимова Наталія, 6-Б клас
  53. Мартинюк Святослав, 6-Б клас
  54. Мельник Анастасія, 3-Г клас
  55. Мельник Роман, 3-Б клас
  56. Мерзлікіна Оксана, 2-Г клас
  57. Микитка Артур, 5-А клас
  58. Міхневич Ольга, 4-Б клас
  59. Мокряков Максим, 4-Б клас
  60. Мончак Володимир, 2-В клас
  61. Мороз Максим, 2-А клас
  62. Москалюк Володимир, 2-Д клас
  63. Мочерад Анастасія, 2-Д клас
  64. Нечаєва Віталіна, 3-В клас
  65. Ніколайчук Юлія, 4-Б клас
  66. Новак Ростислав, 5-Г клас
  67. Новоставський Андрій, 6-Б клас
  68. Олексів Максим, 3-Г клас
  69. Олійник Божена, 2-Г клас
  70. Оліярник Анастасія, 3-А клас
  71. Островська Марія, 6-Г клас
  72. Павлишин Юлія, 2-В клас
  73. Пайтак Данило, 5-Г клас
  74. Парвасюк Анастасія, 4-Г клас
  75. Парнікова Вікторія, 2-Д клас
  76. Пашко  Анастасія, 3-В клас
  77. Пеляк Вікторія, 4-А клас
  78. Пеляк  Роман,  2-В клас
  79. Процько Олег, 3-А клас
  80. Римська Вероніка, 3-Б клас
  81. Рожак Мирослав, 6-Б клас
  82. Романяк Марта, 2-В клас
  83. Сайко Христина, 4-Г клас
  84. Смага Юлія, 2-А клас
  85. Соколюк Маркіян, 3-В клас
  86. Соловей Вілен, 3-Б клас
  87. Терпелюк Максим-Степан, 5-А клас
  88. Трачик Вероніка, 3-Б клас
  89. Федун Наталія, 3-В клас
  90. Фостяк Ірина, 4-Б клас
  91. Хащевська Софія-Марія, 4-Б клас
  92. Хлівнюк Богдан, 5-А клас
  93. Худа Анастасія, 4-Б клас
  94. Часовських Володимир, 6-Б клас
  95. Чепіль Олександр, 2-Д клас
  96. Чорна Юлія, 2-В клас
  97. Шворак Оксана, 6-Б клас
  98. Шевчик Юлія, 3-Г клас
  99. Шельвах Михайло, 5-Г клас
  100. Шкоропад Марта-Марія, 3-В клас
  101. Щурко Юрій, 5-Г клас
  102. Якимець Олена, 6-А клас
  103. Ярова Олена, 5-А клас
  104. Яценяк Юлія-Кароліна, 4-Б клас
Переглядів: 535 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz