Субота, 03 Гру 2016, 00:16

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2016 » Травень » 22 » Результати конкурсу "Кенгуру"
12:03
Результати конкурсу "Кенгуру"

Учні, відзначені сертифікатом «Відмінний результат» Всеукраїнського етапу

Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2015/2016 н.р.

  1. Бешлей Дмитро, 2-В клас
  2. Головатий Назар, 2-А клас
  3. Криськів Ігор, 2-Д клас
  4. Куник Петро, 2-В клас
  5. Курніцький Ростислав, 2-Д клас
  6. Кусмина Дмитро, 2-Д клас
  7. Липак Остап, 2-А клас
  8. Мамет Антон, 2-А клас
  9. Москва Юрій, 2-Д клас
  10. Нежинський Євген, 2-В клас
  11. Ніколькіна Анна-Марія, 2-В клас
  12. Оліярник Анастасія, 4-А клас
  13. Ониськів Галина, 2-Д клас
  14. Процько Олег, 4-А клас
  15. Рісний Назарій, 2-Д клас
  16. Свінціцка Аліна, 2-Д клас
  17. Чорний Юрій, 4-А клас
  18. Шаравара Андрій, 4-В клас

 

Учні, відзначені сертифікатом «Добрий результат» Всеукраїнського етапу

Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру» у 2015/2016 н.р.

  1. Бартошик Віталій, 2-Г клас
  2. Білий Петро, 6-Г клас
  3. Богайчук Ірина, 3-Б клас
  4. Бойко Маркіян, 2-Г клас
  5. Брикін Олексій, 2-А клас
  6. Валько Ярослав, 6-Д клас
  7. Ваславик Дмитро, 2-Д клас
  8. Вичужаніна Ірина, 4-Г клас
  9. Войтків Роман, 3-Б клас
  10. Вуйцик Марія, 4-В клас
  11. Гарасимчук Соломія, 5-В клас
  12. Гембарська  Катерина, 3-Б клас
  13. Гембарський Данило, 3-Б клас
  14. Гілевич Олеся, 4-В клас
  15. Гогіна Надія, 5-А клас
  16. Гончарук Данило, 2-Б клас
  17. Гульгун Софія, 2-Б клас
  18. Гураль Аліна, 3-В клас
  19. Дзень Діана, 2-Г клас
  20. Дудка Олеся, 2-А клас
  21. Жук Артем, 5-А клас
  22. Завалін Юлія, 6-А клас
  23. Зварич Володимир, 3-Б клас
  24. Іванейко Віталій, 5-Б клас
  25. Ільчишин Вероніка, 2-А клас
  26. Калитка Максим, 2-Б клас
  27. Кериченко Ігор, 2-Б клас
  28. Кириченко Артем, 3-Д клас
  29. Клочана  Уляна, 2-А клас
  30. Ковалишин Вероніка, 2-В клас
  31. Козак Христина, 4-В клас
  32. Кормухіна Марія, 2-Б клас
  33. Краєвський Максим, 5-Б клас
  34. Кривяк Софія, 3-Б клас
  35. Крілишин Андріан, 5-А клас
  36. Куриляк Анна, 3-Б клас
  37. Лахман Святослав, 3-Б клас
  38. Леськів Наталія, 2-А клас
  39. Лозинський Маркіян, 3-Г клас
  40. Лозовий Максим, 2-Г клас
  41. Луцак Юрій, 3-В клас
  42. Луцик Василь, 2-А клас
  43. Ляшкевич Маркіян, 2-Б клас
  44. Медвідь Анастасія, 6-Г клас
  45. Мельничук Надія, 3-Б клас
  46. Мишко Владислав, 2-Б клас
  47. Міхневич Ольга, 5-Б клас
  48. Мокряков Максим, 5-Б клас
  49. Ніколайчук Юлія, 5-Б клас
  50. Новак Ростислав, 6-Г клас
  51. Новак Яна, 3-Б клас
  52. Олійник Божена, 3-Г клас
  53. Павкевич Данило, 2-Г клас
  54. Павлик Юрій, 3-Б клас
  55. Павловська Олена, 3-Г клас
  56. Пайтак Данило, 6-Г клас
  57. Парнікова Вікторія, 3-Д клас
  58. Пельчарський Артур, 5-Б клас
  59. Плуктус Артем, 5-Г клас
  60. Попов  Юрій, 3-Б клас
  61. Процик Ярослав, 3-Б клас
  62. Путьківська Юлія, 4-Г клас
  63. Реулець Юліана, 2-Г клас
  64. Рибка Катерина, 5-А клас
  65. Романяк Марта, 3-В клас
  66. Рущишин Дмитро, 2-Д клас
  67. Свист Євген, 3-В клас
  68. Сеник Артур, 5-Б клас
  69. Сеник Олег, 2-В клас
  70. Солтис Юрій, 3-Б клас
  71. Стефанишин Христина, 2-Д клас
  72. Терлецька Ярина, 2-Г клас
  73. Трачик Олександр, 2-Г клас
  74. Трофімчук Владислав, 2-Г клас
  75. Троцько Марія, 2-Д клас
  76. Тутин Остап, 2-А клас
  77. Фадєєв Максим, 2-В клас
  78. Федчик Андрій, 3-Б клас
  79. Фітьо Максим, 2-А клас
  80. Хащевська Софія, 5-Б клас
  81. Хлопик Діана, 2-В клас
  82. Хорошун Вікторія, 5-Б клас
  83. Худий Данило, 2-А клас
  84. Чепіль Вероніка, 2-А клас
  85. Чорна Юлія, 3-В клас
  86. Чубак Ярина, 2-Б клас
  87. Шевчук Вікторія, 6-А клас
  88. Шельвах Михайло, 6-Г клас
  89. Шот Сергій, 2-Б клас
  90. Шпаківський Остап, 6-В клас
  91. Шутка Анастасія, 2-Г клас
  92. Юрчик Віталій, 6-А клас
  93. Яворський Дмитро, 2-Б клас
  94. Яворський Євген, 3-В клас
  95. Яковенко Анна, 3-Б клас
  96. Яцишинець Микола, 3-Б клас
Переглядів: 242 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz