Неділя, 04 Гру 2016, 10:12

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2014 » Травень » 9 » Результати конкурсу "Колосок" ("Срібний колосок")
17:06
Результати конкурсу "Колосок" ("Срібний колосок")

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

«Енергія у неживій природі», «Енергія у живій природі», «Енергія і речовини»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Баллод Алла, 5-Б клас
  2. Возничка Ірина, 7-Б клас
  3. Воробйова  Софія, 5-В клас
  4. Гриненко Анастасія, 5-Б клас
  5. Дацко Юрій, 4-В клас
  6. Журавська  Анастасія, 3-В клас
  7. Кобилянська Ольга, 5-А клас
  8. Кожан  Олег, 8-В клас
  9. Кріль Михайло, 3-В клас
  10. Кузик Марія, 5-В клас
  11. Кузіль  Олексій, 3-А клас
  12. Кухта Марта, 7-А клас
  13. Максимова Наталя, 5-Б клас
  14. Милян Соломія, 5-В клас
  15. Наумова  Анастасія, 3-Б клас
  16. Парвасюк Анастасія, 3-Г клас
  17. Сембай  Владислав, 6-Б клас
  18. Стефанишин  Володимир, 4-Д клас
  19. Таратула  Андрій, 9-А клас
  20. Тутин Назар, 7-Б клас
  21. Фостяк  Ірина, 3-Б клас
  22. Шалавило Христина, 9-Б клас
  23. Шинкарук  Олег, 4 -Б клас
  24. Якимець Олена, 5-А клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

«Енергія  у неживій природі», «Енергія у живій природі»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Береза Святослав, 1-А клас
  2. Війтів Максим, 5-В клас
  3. Голубінка Данило, 5-Б клас
  4. Гринчишин  Павло, 7-А клас
  5. Гронович  Ірина, 7-В клас
  6. Ємельянова  Валерія, 5-В клас
  7. Іванейко Віталій, 3-Б клас
  8. Іванейко Ростислав, 8-Б клас
  9. Іваш Юрій, 7-А клас
  10. Омелян Христина, 7-А клас
  11. Левківський Даниїл, 5-Б клас
  12. Лещак Юлія, 8-Г клас
  13. Лукашова Вікторія, 5-В клас
  14. Макарик Дарія, 8-Г клас
  15. Наконечний Віталій, 8-Г клас
  16. Остапчук Олександр, 8-Б клас
  17. Паневник Денис, 8-Б клас
  18. Рожак  Мирослав, 5-Б клас
  19. Стецюк Діана, 5-Б клас
  20. Таратула Володимир, 8-А клас
  21. Телесницька Христина, 4-В клас
  22. Цурак Роман, 7-А клас
  23. Яровик Назар, 8-Б клас

     

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

«Енергія у неживій природі», «Енергія і речовини»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Ахинько Катерина, 4-Г клас
  2. Бас Віолета, 6-Б клас
  3. Білоган  Ігор, 7-А клас
  4. Боднар Денис, 1-Д клас
  5. Божик Ольга, 7-Б клас
  6. Бричко Ольга, 3-А клас
  7. Величко Андрій, 3-Г клас
  8. Газда  Андрій, 6-Б клас
  9. Гелей  Андріан, 8-В клас
  10. Гимон Анастасія, 3-А  клас
  11. Гнатів Софія, 4-А клас
  12. Гринишин Анна, 4-А клас
  13. Грузінська Тетяна, 4-А клас
  14. Дацишин Василина, 6-Б клас
  15. Еліяш Вікторія, 1-Д клас
  16. Жук Юрій, 3-Г клас
  17. Зілінський Павло, 3-Г клас
  18. Іщенко Анастасія, 7-Б клас
  19. Калагурка Данило, 4-А клас
  20. Каргут Вікторія, 5-Б клас
  21. Карпенко Владислав, 1-Д клас
  22. Кащак Уляна, 3-В клас
  23. Кіт Юлія, 4-Г клас
  24. Кобак Юлія, 4-Г клас
  25. Корпан Олег, 4-А клас
  26. Котик Андрій, 4-А клас
  27. Лех Віра, 1-Б клас
  28. Лупій Марія, 4-А клас
  29. Микитка Артур, 4-А клас
  30. Морикишка Софія, 6-Б клас
  31. Музика Ігор, 4-А клас
  32. Павлик Андрій, 4-Г клас
  33. Пайтак  Данило, 4-Г клас
  34. Пеляк Вікторія, 3-А клас
  35. Пунь Олена, 6-Б клас
  36. Ривак Степан-Юрій, 3-А клас
  37. Римська Софія, 4-А клас
  38. Романченко Наталія, 1-Д клас
  39. Сербан Василь, 7-Б клас
  40. Слюсарчук Ярослав, 6-Б клас
  41. Снігур Софія, 4-Г клас
  42. Солтис Максим, 4-А клас
  43. Терпелюк Максим, 4-А клас
  44. Торбин Надія, 4-А клас
  45. Фігура Діана, 4-А клас
  46. Хлівнюк Богдан, 4-А клас
  47. Хомуляк Юлія,3-Г клас
  48. Хутінська Вікторія,  9-А клас
  49. Чепіль Олександр, 1-Д клас
  50. Чорна Юлія, 6-Б клас
  51. Чупіль Дмитро, 3-Г клас
  52. Яринич Анна, 7-В клас
  53. Ярова Олена, 4-А клас

     

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

«Енергія у живій природі», «Енергія і речовини»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Антощук Анастасія, 6-В клас
  2. Баран Катерина, 6-В клас
  3. Веліховська Галина, 7-В клас
  4. Гарасим Анастасія, 9-А клас
  5. Гладун Роман, 6-А клас
  6. Гузар Андрій, 9-Г клас
  7. Довгун Уляна, 6-В клас
  8. Дяків Григорій, 7-А клас
  9. Дячук Валерія, 5-Б клас
  10. Зварич Марта, 5-Б клас
  11. Костик Юрій, 9-А клас
  12. Кузьмінчук Максим, 8-Б клас
  13. Куць Гафія, 1-Г клас
  14. Лакомська Соломія, 5-Б клас
  15. Мельник Андрій, 1-Д клас
  16. Поставка Святослав, 7-В клас
  17. Романюк Ольга, 7-Б клас
  18. Стецьків Юлія, 9-А клас
  19. Ткачук Катерина, 9-В клас
  20. Федчик Олена, 6-В клас
  21. Чопко Святослав, 7-А клас
  22. Швидун Діана, 7-Б клас
  23. Шкоропад Марта-Марія, 2-В клас
  24. Шумило Анастасія, 8-Г клас
  25. Ярова Уляна, 9-А клас

     

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

 «Енергія у неживій природі»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Баб"як Юрій, 6-Б клас
  2. Врагова Юлія, 1-А клас
  3. Гнатів Ольга, 6-Б клас
  4. Грищишин Назар, 6-Б клас
  5. Гуда Віталій, 5-В клас
  6. Коцюба Софія, 4-А клас
  7. Мацишин Софія, 6-Б клас
  8. Міхняк Софія, 7-Б клас
  9. Назаркевич  Марко, 5-А клас
  10. Слушняк Володимир, 4-Г клас
  11. Стасурак Максим, 1-А клас
  12. Сьянов Назар, 5-А клас
  13. Торбин Іванна, 6-Б клас
  14. Франків Вікторія, 3-А клас
  15. Чижов Данило, 6-Б клас
  16. Шолубко Данило, 7-В клас
  17. Яворська Соломія, 6-Б клас

     

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

«Енергія у живій природі»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Бик Павло, 5-В клас
  2. Білянська Олена, 9-Б клас
  3. Бричко Володимир, 1-А клас
  4. Васюник Софія, 7-В клас
  5. Газда Софія, 9-Б клас
  6. Гогіна Тетяна, 9-В клас
  7. Гриненко Богдана, 7-А клас
  8. Дворянин  Віра, 5-Г клас
  9. Дзюба Юлія, 9-В клас
  10. Камінський Андрій, 7-В клас
  11. Коцюба Марта, 9-Б клас
  12. Красюк Поліна, 9-В клас
  13. Мазур Роман, 7-В клас
  14. Мартинюк Андрій, 11-А клас
  15. Телесницька Ольга, 8-Б клас
  16. Тимо Андріана, 5-Б клас
  17. Федина Юлія, 1-В клас
  18. Філевич Христина, 9-В клас
  19. Цан Ярина, 9-В клас
  20. Цимар Дарія, 10-А клас
  21. Чолій Ірина, 9-В клас

     

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

 «Енергія і речовини»

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Барабаш Андрій, 4-В клас
  2. Василишин Назар, 5-Б клас
  3. Демчук Максим, 3-А клас
  4. Дяків Назарій, 3-А клас
  5. Івахович Дмитро, 8-В клас
  6. Кінах Віталій, 6-А клас
  7. Ковальський Віталій, 3-Г клас
  8. Король Катерина, 3-А клас
  9. Крілишин Андріан, 3-А клас
  10. Кусмина Маргарита, 5-Г клас
  11. Магора Надія, 7-Б клас
  12. Мартинюк Святослав, 5-Б клас
  13. Олійник Артур-Олег, 2-Г клас
  14. Павловська Анастасія, 6-Б клас
  15. Похила Владислава, 7-Б клас
  16. Савин Віталій, 9-А клас
  17. Тонконогов Сергій, 5-В клас
  18. Турчин Андрій, 4-Д клас
  19. Філіпішин Максим, 3-Г клас
  20. Чапран Руслан, 1-Д клас
  21. Шандра Юлія, 9-Аклас       
  22. Шліян Юрій, 3-Г клас
  23. Штипована Христина, 7-Б клас

 

Переглядів: 482 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz