Неділя, 04 Гру 2016, 10:08

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2015 » Травень » 16 » Результати конкурсу "Колосок"
09:15
Результати конкурсу "Колосок"

Результати участі учнів СЗШ №32 у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р.:

  • всіх учасників - 468;
  • "золотий колосок" - 189;
  • "срібний колосок" (номінація  «Грибна абетка» і «Смішна абетка») - 127;
  • "срібний колосок" (номінація «Абетка живої природи») - 184;
  • "срібний колосок (номінація «Пташина абетка» і «Абетка неживої природи») - 75.

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Золотий колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р.

  1. Андросюк Максим, 6-Б клас
  2. Антонів Михайло, 3-Г клас
  3. Ардан Софія, 2-А клас
  4. Арділь Ангеліна, 1-Б клас
  5. Бартошик Віталій, 1-Г клас
  6. Бас Сніжана, 2-Б клас
  7. Баховська Яна, 1-Б клас
  8. Безручко Любомир, 1-В клас
  9. Березюк Сергій, 2-А клас 
  10. Бешлей Дмитро, 1-В клас
  11. Білоган Вікторія, 2-В клас
  12. Бобуль Альбіна, 3-А клас
  13. Богайчук Ірина, 2-Б клас
  14. Бойко Маркіян, 1-Г клас
  15. Бойчук Назар, 1-Г клас
  16. Болдарєв Сергій, 3-А клас
  17. Боцюрко Марта-Марія, 5-В клас
  18. Брикін  Олексій, 1-А клас
  19. Бричко Володимир, 2-А клас
  20. Буренкова Ірина, 1-Г клас
  21. Вандьо Микола, 2-В клас
  22. Вань Кароліна, 1-Б клас
  23. Ваславик Дмитро, 1-Д клас
  24. Веселівська Анастасія, 6-Б клас
  25. Витрикуш Владислав, 1-Г клас
  26. Вичужаніна Ірина, 3-Г клас
  27. Войтків Роман, 2-Б клас
  28. Войценко Олег, 1-В клас
  29. Волошин Данило-Гліб, 2-В клас
  30. Ворона Софія, 1-Б клас
  31. Гаврилюк Данило, 1-А клас
  32. Галай Данило, 1-Г клас
  33. Гембарська Катерина, 2-Б клас
  34. Гембарський Данило, 2-Б клас
  35. Гимон Софія, 5-В клас
  36. Гілевич Олеся, 3-В клас
  37. Глушко Владислав, 1-Г клас
  38. Гнатишин Степан, 1-А клас
  39. Голубінка Данило, 6-Б клас
  40. Головатий Назар, 1-А клас
  41. Голодняк Марта, 5-В клас
  42. Гончарук Данило, 1-Б клас
  43. Гончарук Роман, 3-В клас
  44. Гордієнко Андрій, 1-Г клас
  45. Гошко Віолетта, 3-В клас
  46. Гриненко Анастасія, 6-Б клас
  47. Гринишин Анна, 5-А клас
  48. Гульгун Софія, 1-Б клас
  49. Гураль Аліна, 2-В клас
  50. Демчина Діана, 1-А клас
  51. Демчина Святослав, 9-Б клас
  52. Денисенко Олег, 3-Г клас
  53. Десятка Катерина, 1-В клас
  54. Дзень Діана, 1-Г клас
  55. Дмитришин Святослав, 1-Д клас
  56. Дорош Яна, 1-В клас
  57. Древницька Соломія, 2-Б клас
  58. Дуда Андрій, 1-А клас
  59. Дудка Олеся, 1-А клас
  60. Заблоцька Софія, 1-Г клас
  61. Захарко Анастасія, 1-Г клас
  62. Зварич Володимир, 2-Б клас
  63. Зварич Марта, 6-Б клас
  64. Зізинь Мирослав-Павло, 3-А клас
  65. Змія Андріана, 1-Д клас
  66. Іваницька Олена, 1-А кл.
  67. Іващишин Остап, 4-Б клас
  68. Ільчишин Вероніка, 1-А клас
  69. Іщенко Анастасія, 2-А клас
  70. Калита Максим, 1-В клас
  71. Калитка Максим, 1-Б клас
  72. Камінська Катерина, 2-В клас
  73. Кисців Каріна, 3-В клас
  74. Клочана Уляна, 1-А клас
  75. Ковалишин Марія-Вероніка, 1-В клас
  76. Когут Марія, 2-А клас
  77. Козак Дмитро, 1-А клас
  78. Кормухіна Марія, 1-Б клас
  79. Корчовський Остап, 2-А клас
  80. Костецька Софія, 2-Б клас
  81. Костів Тетяна, 3-Г клас
  82. Коцелко Анастасія, 1-Д клас
  83. Коцелко Мар’ян, 4-В клас
  84. Крет Ярина, 3-Г клас
  85. Кривяк Софія-Володимира, 2-Б клас
  86. Кріль Юлія, 3-Г клас
  87. Крученюк Маркіян, 6-Б клас
  88. Кузіль Юстина, 3-Г клас
  89. Кузьмінчук Олександр, 1-В клас
  90. Куник Петро, 1-В клас
  91. Куриляк Анна, 2-Б клас
  92. Курніцкий Ростислав, 1-Д клас
  93. Кусьо Анастасія, 3-Г клас
  94. Лахман Святослав, 2-Б клас
  95. Левківський Даниїл, 6-Б клас
  96. Лех Віра, 2-Б клас
  97. Лило Юрій, 1-Г клас
  98. Липак Остап, 1-А клас
  99. Лободинський Андрій, 3-В клас
  100. Лозовий Максим, 1-Г клас
  101. Луговський Євгеній, 4-В клас
  102. Луцак Юрій, 2-В клас
  103. Ляшкевич Маркіян, 1-Б клас
  104. Мазурик Роман, 2-В клас
  105. Максимова Наталія, 6-Б клас
  106. Малюга Анна, 3-В клас
  107. Малюга Тетяна, 3-В клас
  108. Мамет Антон, 1-А клас
  109. Мандзюк Святослав, 1-В клас
  110. Марковська Діана, 1-А клас
  111. Мартинюк Назарій, 1-А клас
  112. Медиковський Денис, 1-В кл.
  113. Мелимук Максим, 1-Г клас
  114. Мельник Анастасія, 3-Г клас
  115. Мельник Марія, 1-Б клас
  116. Мельник Оксана, 1-В клас
  117. Мельничук Надія, 2-Б клас
  118. Милян Оксана, 1-В клас
  119. Мишко Владислав, 1-Б клас
  120. Наконечна Анастасія, 1-Г клас
  121. Нежинський Данило-Євген, 1-В клас
  122. Нечаєв Маркіян, 9-Б клас
  123. Нечаєва  Віталіна, 3-В клас
  124. Ніколькіна Анна-Марія, 1-В клас
  125. Новак Яна, 2-Б клас
  126. Олексів Максим, 3-Г клас
  127. Оліярник Анастасія, 3-А клас
  128. Остапчук Олександр, 9-Б клас
  129. Островський Назар, 1-Г клас
  130. Павкевич Данило, 1-Г клас
  131. Павлик Дмитро, 3-Г клас
  132. Павлишин Юлія, 2-В клас
  133. Пастух Юлія, 1-Б клас
  134. Пашко Анастасія, 3-В клас
  135. Пельчарський Артур, 4-Б клас
  136. Пилип’як Вікторія, 2-Б клас
  137. Попов Андрій, 9-Б клас
  138. Попов Юрій, 2-Б клас
  139. Пригода Надія, 2-А клас
  140. Процик Ярослав, 2-Б клас
  141. Процько Остап, 3-Г клас
  142. Путьківська Юлія, 3-Г клас
  143. Ривак Степан-Юрій, 4-А клас
  144. Романяк Катерина, 5-Г клас
  145. Романяк Марта, 2-В клас
  146. Рура Христина, 3-А клас
  147. Рябініна Софія-Олена, 1-А клас
  148. Свист Євген, 2-В клас
  149. Сеник Олег, 1-В клас
  150. Сеник Олександр, 1-Б клас
  151. Сидоренко Анастасія, 1-В клас
  152. Слободюк Юрій, 1-А клас
  153. Соколюк Маркіян, 3-В клас
  154. Солоткий Владислав-Вол., 1-А клас
  155. Солтис Юрій, 2-Б клас
  156. Сорока Роман, 1-Г клас
  157. Союшкіна Вікторія, 1-Г клас
  158. Стефанишин Христина, 1-Д клас
  159. Стрищак Василь, 6-Б клас
  160. Стрищак Софія, 9-Б клас
  161. Тарнавчик Вікторія-Дарина, 1-В клас
  162. Терлецька Ярина, 1-Г клас
  163. Тимо Ілона, 1-В клас
  164. Ткачук Катерина, 10-Б клас                                     
  165. Трачик Олександр, 1-Г клас
  166. Трофімчук Владислав, 1-Г клас
  167. Тутин Остап, 1-А клас
  168. Федотов Тимур, 1-Г клас
  169. Федун Наталія, 3-В клас
  170. Федчик Андрій, 2-Б клас
  171. Філіповський  Адріан, 1-А клас
  172. Фрідкін Нестор, 1-Б клас
  173. Хлопик Діана, 1-В клас
  174. Хомик Ганна, 3-Г клас
  175. Цимбалістий Андріан, 3-В клас
  176. Чепіль Вероніка, 1-А клас
  177. Чорна Юлія, 2-В клас
  178. Чорний Юрій, 3-А клас
  179. Шаравара Андрій, 3-В клас
  180. Шевчик Юлія, 3-Г клас
  181. Шельвах Тарас, 2-А клас
  182. Шкоропад  Марта-Марія, 3-В клас
  183. Шкред Владислав, 2-В клас
  184. Явор Богдан, 1-В клас
  185. Яворський Євген, 2-В клас
  186. Яворський Святослав, 1-В клас
  187. Янішевський Максим, 2-А клас
  188. Ясінський Вадим, 1-А клас
  189. Яцишинець Микола, 2-Б клас

 

Переглядів: 490 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz