Субота, 03 Гру 2016, 19:37

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2015 » Травень » 16 » Результати конкурсу "Колосок"
10:30
Результати конкурсу "Колосок"

Учні, нагороджені сертифікатом  «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінаціях  ««Грибна абетка» і «Смішна абетка»», «Абетка живої природи», ««Пташина абетка» і «Абетка неживої природи»»

  1. Гарасимчук Соломія, 4-В клас
  2. Гимон Анастасія, 4-А клас
  3. Горяча Анастасія, 4-А клас
  4. Демчук Максим, 4-А клас
  5. Журавська Андріана, 4-В клас
  6. Захарченко Марта, 6-Г клас
  7. Кащак Уляна, 4-В клас
  8. Криськів Софія, 6-Г клас
  9. Максимович Денис-Волод., 5-В клас
  10. Музика Христина, 5-Б клас
  11. Панчишин Соломія, 5-Б клас
  12. Терендій Назар, 5-А клас
  13. Терпелюк Максим-Степан, 5-А клас
  14. Федина Вікторія, 6-Г клас
  15. Фльорко Адріана-Анна, 6-Г клас
  16. Яворська Євгенія, 6-Г клас

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінаціях  ««Грибна абетка» і «Смішна абетка»», «Абетка живої природи»

  1. Адамович Юлія, 10-Б клас
  2. Антонів Тетяна, 9-Г клас
  3. Бар Регіна, 10-А клас
  4. Бас Віолета, 7-Б клас
  5. Бачик Анна, 10-А клас
  6. Білик Володимир, 4-В клас
  7. Божик Ольга, 8-В клас
  8. Варварчин Олеся, 9-Б клас
  9. Веліховська Галина, 8-В клас
  10. Веліховська Оксана, 9-Г клас
  11. Вольчак Олексій, 8-В клас
  12. Врублевський Володимир, 9-Г клас
  13. Газда Андрій, 7-Б клас
  14. Галаган Олександра, 2-Г клас
  15. Гапало Андріана, 9-Б клас
  16. Гнатів Ольга, 7-Б клас
  17. Говенко Сергій, 9-Г клас
  18. Гогіна Тетяна, 10-Б клас
  19. Голубко Юліан, 5-Б клас
  20. Горячий Михайло, 9-Б клас
  21. Гронович Ірина, 8-В клас
  22. Гудь Мар’яна, 10-А клас
  23. Джала Ірина, 8-В клас
  24. Дзюб Руслан, 9-Б клас
  25. Дзюба Юлія, 10-Б клас
  26. Диня Олексій, 9-Г клас
  27. Жукова Валерія, 9-Б клас
  28. Іванейко Ростислав, 9-Б клас
  29. Кавалець Христина, 5-Б клас
  30. Камінський Андрій, 8-В клас
  31. Капітан Анна, 9-Г клас
  32. Квашин Віктор, 9-Б клас
  33. Клубко Вадим, 9-Б клас
  34. Клубко Діана, 7-Б клас
  35. Колега Ірина, 9-Г клас
  36. Колесник Олена, 8-В клас
  37. Кондакова Анжеліка, 4-Г клас
  38. Кондратовська Лілія, 2-В клас
  39. Костів Остап, 4-В клас
  40. Коцун Назар, 9-Г клас
  41. Красюк Поліна, 10-Б клас
  42. Кузьмінчук  Максим, 9-Б клас
  43. Латишева Мар’яна, 5-Б клас
  44. Лещак Юлія, 9-Г клас
  45. Липа Марта, 9-Г клас
  46. Логін Назар, 9-Б клас
  47. Макарик Дарія-Ольга, 9-Г клас
  48. Мисакович Катерина, 9-Б клас
  49. Мот Мар’яна, 10-А клас
  50. Наконечна Олена, 9-Б клас
  51. Наконечна Софія, 9-Б клас
  52. Новоставська Христина, 9-Б клас
  53. Огорілко Діана, 10-А клас
  54. Олійник Божена, 2-Г клас
  55. Онушканич Олег, 9-Г клас
  56. Павловська Олена, 2-Г клас
  57. Паневник Денис, 9-Б клас
  58. Парвасюк Анастасія, 4-Г клас
  59. Паславський Микола, 9-Б клас
  60. Патько Наталія, 9-Б клас
  61. Польова Юлія, 4-Г клас
  62. Пятницька Христина, 8-В клас
  63. Саджинський Андрій, 9-Б клас
  64. Сапига Ольга, 9-В клас
  65. Світлицька Христина, 9-Г клас
  66. Сембай Владислав, 7-Б клас
  67. Сербан Анастасія, 10-Б клас
  68. Серняк Сергій, 9-Г клас
  69. Союшкіна Софія, 9-В клас
  70. Телесницька Ольга, 9-Б клас
  71. Федорів Тетяна, 10-Б клас
  72. Філевич Христина, 10-Б клас
  73. Фрідкін Ростислав, 5-Б клас
  74. Харчук Тетяна, 10-А клас
  75. Цан Ярина, 10-Б клас
  76. Чапінська Марія, 10-А клас
  77. Чолій Ірина, 10-Б клас
  78. Чорна Юлія, 7-Б клас
  79. Чубак Олена, 10-А клас
  80. Шалавило Христина, 10-А клас
  81. Швидун Діана, 8-В клас
  82. Шліян Юрій, 4-Г клас
  83. Шолубко Данило, 8-В клас
  84. Шумило Анастасія, 9-Г клас
  85. Янушкевич Любомир, 2-Г клас
  86. Яровик Назар, 9-Б клас

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінаціях ««Грибна абетка» і «Смішна абетка»», ««Пташина абетка» і «Абетка неживої природи»»

  1. Андрієнко Тетяна, 2-Г клас
  2. Дячук Валерія, 6-Б клас
  3. Лахман Соломія, 6-Б клас
  4. Соколюк Данило, 6-Б клас
  5. Хлівнюк Богдан, 5-А клас

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінаціях «Абетка живої природи»,  ««Пташина абетка» і «Абетка неживої природи»»

  1. Білинська Марта, 3-Б клас
  2. Василишин Назар, 6-Б клас
  3. Васьків Назарій, 5-В клас
  4. Владика Надія, 5-В клас
  5. Владика Роман, 5-В клас
  6. Волошин Софія, 6-Б клас
  7. Гвозд Соломія, 5-Г клас
  8. Герцовська Соломія, 3-Б клас
  9. Гнатів Софія, 5-А клас
  10. Горбатюк Максим, 5-Б клас
  11. Дорощук Назар, 5-В клас
  12. Завалін Юлія, 5-А клас
  13. Збожний Остап, 2-Д клас
  14. Змія Ольга, 3-Б клас
  15. Кобак Юлія, 5-Г клас
  16. Козій Каріна, 3-Б клас
  17. Красницька Анастасія, 3-Б клас
  18. Куприсюк Соломія, 3-Б клас
  19. Куса Олена, 2-Д клас
  20. Ленартович Вероніка, 5-В клас
  21. Лозовий Богдан, 3-Б клас
  22. Медвідь Анастасія, 5-Г клас
  23. Мельник Роман, 3-Б клас
  24. Микитка Артур, 5-А клас
  25. Михальчук  Ілля, 4-А клас
  26. Міхневич Ольга, 4-Б клас
  27. Музика Ігор, 5-А клас
  28. Перетятко Ірина, 5-В клас
  29. Петрів Ілона, 9-Б клас
  30. Поломана Олена, 9-Б клас
  31. Путьківська Вікторія, 5-Г клас
  32. Саміло Денис, 3-Б клас
  33. Соловей Вілен, 3-Б клас
  34. Трачик Вероніка, 3-Б клас
  35. Тризуб Світлана, 5-В клас
  36. Фігура Діана, 5-А клас
  37. Хащевська Софія-Марія, 4-Б клас
  38. Цебрик Тарас, 3-Б клас
  39. Черник Юстина, 3-Б клас
  40. Чорненький Роман, 3-Г клас
  41. Чорний Микола, 5-В клас
  42. Щурко Андріана, 6-Г клас
  43. Ярова Олена, 5-А клас

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінації  ««Грибна абетка» і «Смішна абетка»»

  1. Баллод Алла, 6-Б клас
  2. Білоган Ігор, 8-Б клас
  3. Брийовська Яна, 2-Г клас
  4. Газда Остап, 2-Г клас
  5. Гапун Вікторія, 2-Г клас
  6. Гринчишин Павло, 8-Б клас
  7. Грищишин Назар, 7-Б клас
  8. Гуршал Сергій, 7-Б клас
  9. Дацко Юрій, 5-В клас
  10. Костишен Анатолій, 2-Г клас
  11. Котик Андрій, 5-А клас
  12. Красницька Юлія, 7-Б клас
  13. Лакомська Соломія, 6-Б клас
  14. Мацишин Софія, 7-Б клас
  15. Омелян Христина, 8-Б клас
  16. Остапчук Софія, 6-Б клас
  17. Пельчарський Віталій-Артем,1-Г клас
  18. Стецюк Діана, 6-Б клас
  19. Чопко Святослав, 8-Б клас
  20. Яворська Соломія, 7-Б клас

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінації  «Абетка живої природи»

  1. Василиха Богдан, 3-А клас
  2. Величко Андрій, 4-Г клас
  3. Вовк Ярина, 5-Б клас
  4. Гуда Віталій, 6-В клас
  5. Дацко Назарій, 3-А клас
  6. Дереш Оксана, 9-А клас
  7. Дмитрук Маркіян, 10-А клас
  8. Древницький Юрій, 9-В клас
  9. Жук Юрій, 4-Г клас
  10. Захарків Віталій, 9-В клас
  11. Зварич Ольга, 4-Г клас
  12. Іванейко Віталій, 4-Б клас
  13. Івахович Дмитро, 9-В клас
  14. Кльофа Назар, 11-А клас
  15. Кожан Олег, 9-В клас
  16. Коцюба Марта, 10-А клас
  17. Кріль Назар, 7-В клас
  18. Кубрак Анастасія, 9-А клас
  19. Куприсюк Назар, 11-А клас
  20. Мазур Остап, 3-Г клас
  21. Манюк Уляна, 10-А клас
  22. Милимук Ірина, 7-В клас
  23. Міхняк Софія, 8-Б клас
  24. Наконечний Віталій, 9-Г клас
  25. Піяйко Олег, 6-Б клас
  26. Процько Олег, 3-А клас
  27. Пстрий Роксолана, 10-А клас
  28. Скібель Павло, 4-Г клас
  29. Сова Христина, 8-А клас
  30. Тарнавчик Любомир, 6-В клас
  31. Торбин Іванна, 7-Б клас
  32. Ханас Андрій, 9-Г клас
  33. Цимбала Микола, 11-А клас
  34. Чінка Адріана, 9-В клас
  35. Чмир Павло, 9-Г клас
  36. Чупіль Дмитро, 4-Г клас
  37. Штипована Христина, 8-А клас
  38. Шутяк Остап, 10- А клас
  39. Юрас Ярина, 9-Г клас

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок» Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок осінній» у 2014/2015 н.р. у номінації ««Пташина абетка» і «Абетка неживої природи»»

  1. Вовк Вікторія, 5-В клас
  2. Кобак Марія, 5-В клас
  3. Нагірна Олена, 5-В клас
  4. Палисьвіт Андрій, 5-В клас
  5. Патько Ігор, 5-В клас
  6. Римська Софія, 5-А клас
  7. Слєсарева Катерина, 6-В клас
  8. Соболь Володимир, 5-В клас
  9. Тимо Андріана, 6-Б клас
  10. Торбин Надія, 5-А клас
  11. Шевчук Вікторія, 5-А клас
Переглядів: 439 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz