Субота, 03 Гру 2016, 19:38

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2016 » Травень » 22 » Результати конкурсу "Колосок" (сертифікат "Срібний колосок")
13:00
Результати конкурсу "Колосок" (сертифікат "Срібний колосок")

Учні, нагороджені сертифікатом  «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінаціях «Теплота і температура», «Тіло людини», «Хімія в картинках»

  1. Гавришкевич Каріна, 5-Б клас
  2. Грет Анастасія-Марія, 5-В клас
  3. Захарченко Марта, 7-Г клас
  4. Коваленко Дана, 5-Б клас
  5. Криськів Софія, 7-Г клас
  6. Кріль Юлія, 4-Г клас
  7. Мельник Анастасія, 4-Г клас
  8. Новосад Олена, 4-Б клас
  9. Путьківська Юлія, 4-Г клас
  10. Урбан Віталій, 4-Б клас
  11. Цица Роман, 10-А клас
  12. Шишкін Юрій, 11-А клас
  13. Шутяк Остап, 11-А клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінаціях «Теплота і температура», «Тіло людини»

  1. Андрієнко Тетяна, 3-Г клас
  2. Волошин Софія, 7-Б клас
  3. Гончарук Роман, 4-В клас
  4. Гринчишин Павло, 9-Б клас
  5. Гудь Мар’яна, 11-А клас
  6. Делеске Святослав, 5-Б клас
  7. Древницький Юрій, 10-Б клас
  8. Кріль Михайло, 5-В клас
  9. Медвідь Анастасія, 6-Г клас
  10. Нагірна Олена, 6-В клас
  11. Олексів Максим, 4-Г клас
  12. Павловська Олена, 3-Г клас
  13. Паршукова Анна, 4-Б клас
  14. Прокопчук Владислав, 3-Г клас
  15. Тимо Андріана, 7-Б клас
  16. Федун Наталія, 4-Б клас
  17. Чапінська Марія, 11-А клас
  18. Янушкевич Любомир, 3-Г клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінаціях «Теплота і температура», «Хімія в картинках»

 

  1. Гегера Михайло, 11-Б клас
  2. Дацко Назар, 4-А клас
  3. Дзюб Руслан, 10-Б клас
  4. Патько Наталія, 10-Б клас
  5. Шпаківський Остап, 6-В клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінаціях «Тіло людини», «Хімія в картинках»

  1. Андросюк Максим, 7-Б  клас
  2. Баллод Алла, 7-Б клас
  3. Баран Софія, 5-Б клас
  4. Бідак Назарій, 6-Б клас
  5. Бойко Анастасія, 6-Б клас
  6. Бурдун Юліана, 6-Д клас
  7. Величко Андрій, 5-Г клас
  8. Венгер Ганна, 6-В клас
  9. Грищук Анастасія, 5-Г клас
  10. Віницький Валерій, 5-Б клас
  11. Владика Надія, 6-В клас
  12. Владика Роман, 6-В клас
  13. Вовк Вікторія, 6-В клас
  14. Гелей Адріан-Іван, 10-А клас
  15. Голубінка Данило, 7-Б клас
  16. Голубко Юліан, 6-Б клас
  17. Грицай Ірина, 7-Г клас
  18. Сайко Христина, 5-Г клас
  19. Дорощук Назар, 6-В клас
  20. Дяків Григорій, 9-Б клас
  21. Збожний Маркіян, 6-А клас
  22. Івашчишин Остап, 5-Б  клас
  23. Калагурка Данило, 6-А клас
  24. Квашин Олександр, 6-В клас
  25. Кирилюк Ірина, 6-Г клас
  26. Котик Андрій, 6-А клас
  27. Крученюк Маркіян, 7-Б клас
  28. Лата Олег, 5-Б клас
  29. Латишева Мар’яна, 6-Б клас
  30. Левківський Даниїл, 7-Б клас
  31. Мілошич Анастасія, 5-Б клас
  32. Музика Христина, 6-Б клас
  33. Ніколайчук Юлія, 5-Б клас
  34. Павлик Дмитро, 4-Г клас
  35. Павлюшок Тарас, 6-Д  клас
  36. Панчишин Соломія, 6-Б клас
  37. Парвасюк Анастасія, 5-Г клас
  38. Паук Остап, 5-Б клас
  39. Пельчарський Артур, 5-Б клас
  40. Сеник Олена, 5-А клас
  41. Сивопляс Дар’я, 6-В клас
  42. Снігур Дарія, 6-Б клас
  43. Стефак Анна, 5-Б клас
  44. Студенний Мирон, 6-Б клас
  45. Тлустяк Андріана, 1-Б клас
  46. Фолис Каріна, 6-Б клас
  47. Хомишин Софія, 6-Б клас
  48. Хорошун Вікторія, 5-Б клас
  49. Хромець Руслан, 6-Б клас
  50. Худа Анастасія, 5-Б клас
  51. Цебрик Тарас, 4-Б клас
  52. Цимбалістий Андріан, 4-В клас
  53. Чінка Андріана, 10-А клас
  54. Чопко Святослав, 9-Б клас
  55. Чорний Микола, 6-В клас
  56. Шевчик Олег, 6-А клас
  57. Шляхетка Дмитро, 4-Г клас
  58. Юрчик Віталій, 6-А клас
  59. Яріш Дарія, 6-Б клас
  60. Яріш Ірина, 6-Б клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінації «Теплота і температура»

  1. Ардан Софія, 3-А клас.
  2. Ахинько Анна, 3-Г клас.
  3. Бар Регіна, 11-А клас
  4. Бартошик Софія, 3-Г клас.
  5. Бачик Анна, 11-А клас
  6. Брийовська Яна, 3-Г клас.
  7. Газда Остап, 3-Г клас.
  8. Галаган Олександра, 3-Г клас.
  9. Кириченко Артем, 3-Д клас.
  10. Кисців Каріна, 4-В клас
  11. Кобринович Христина, 4-А клас
  12. Козак Христина, 4-В клас
  13. Костишен Анатолій, 3-Г клас
  14. Малюга Анна, 4-В клас
  15. Малюга Тетяна, 4-В клас
  16. Марків Ірина, 3-Г клас.
  17. Мельник Андрій, 3-Д клас
  18. Мельник Марія, 2-Б клас.
  19. Мерзлікіна Оксана, 3-Г клас.
  20. Мороз Софія, 6-Д клас
  21. Парнікова Вікторія, 3-Д клас
  22. Семенюк Софія, 4-В клас
  23. Таракулов Олег, 9-Б клас
  24. Трачик Вероніка, 4-Б клас
  25. Цимбала Вероніка, 3-Д клас
  26. Шаповалова Олександра, 3-Г клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінації  «Тіло людини»

  1. Бобко Назар, 8-Б клас
  2. Барабаш Андрій, 6-В клас
  3. Бас Віолета, 8-Б клас
  4. Білоган Ігор, 9-Б клас
  5. Валько Ярослав, 6-Д клас
  6. Веселівська Анастасія, 7-Б клас
  7. Витрикуш Вікторія, 9-Б клас
  8. Гвозд Соломія, 6-Г клас
  9. Гнатів Ольга, 8-Б клас
  10. Гриненко Анастасія, 7-Б клас
  11. Дрібко Віталій, 9-Б клас
  12. Дрофяк Микола, 9-Б клас
  13. Іванейко Віталій, 5-Б клас
  14. Іваш Юрій, 9-Б клас
  15. Кіц Юлія, 7-Г клас
  16. Ковальська Вікторія, 7-Г клас
  17. Круцько Марія, 8-Б клас
  18. Лахман Соломія, 7-Б клас
  19. Манченко Аліна, 8-А клас
  20. Мацишин Софія, 8-Б клас
  21. Мицюк Катерина, 5-Б клас
  22. Михаленич Христина, 9-Б клас
  23. Міхняк Софія, 9-Б клас
  24. Морикишка Софія, 8-Б клас
  25. Мочерад Юлія, 8-Б клас
  26. Наконечна Олена, 10-А клас
  27. Новоставський Андрій, 7-Б клас
  28. Олійник Божена, 3-Г клас
  29. Омелян Христина, 9-Б клас
  30. Патько Ігор, 6-В клас
  31. Петрівник Юлія, 9-Б клас
  32. Піяйко Олег, 7-Б клас
  33. Польова Юлія, 5-Г клас
  34. Рєвкова Анастасія, 5-Б клас
  35. Слюсарчук Ярослав, 8-Б клас
  36. Стрищак Василь, 7-Б клас
  37. Турчин Діана, 9-Б клас
  38. Тутин Назар, 9-Б клас
  39. Федчик Олена, 8-В клас
  40. Цурак Роман, 9-Б клас
  41. Часовських Володимир, 7-Б клас
  42. Чижов Данило, 8-Б клас
  43. Шидловський Володимир, 8-В клас
  44. Шкоропад Марта-Марія, 4-В клас
  45. Яценяк Юлія-Кароліна, 5-Б клас

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»

Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.
у номінації  «Хімія в картинках»

  1. Абрамів Денис, 6-А клас
  2. Вовк Ярина, 6-Б клас
  3. Гапало Андріана, 10-Б клас
  4. Гегера Михайло, 11-Б клас
  5. Гуковська Софія, 6-В клас
  6. Ільків Олег, 7-Г клас
  7. Манюк Максим, 7-Г клас
  8. Микитка Артур, 6-А клас
  9. Слєпко Андрій, 6-Б клас
  10. Соболь Володимир, 6-В клас
  11. Шинкарук Олег, 6-Б клас
Переглядів: 262 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz