Неділя, 04 Гру 2016, 10:11

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2016 » Травень » 22 » Результати конкурсу "Колосок" (сертифікат "Золотий колосок")
13:20
Результати конкурсу "Колосок" (сертифікат "Золотий колосок")

Учні, нагороджені сертифікатом «Золотий колосок»
Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу

«Колосок осінній» у 2015/2016 н.р.

  1. Акіменко Аліна, 1-Д клас
  2. Арділь Ангеліна, 2-Б клас
  3. Ахинько Катерина, 6-Г клас
  4. Баландюх Ірина, 1-А клас
  5. Бандуровська Ірена, 1-А клас
  6. Баран Марта, 1-Д клас
  7. Баран Максим, 1-В клас
  8. Баранов Матвій, 1-В клас
  9. Бартошик Віталій, 2-Г клас
  10. Бас Сніжана, 3-Б клас
  11. Безручко Любомир, 2-В клас
  12. Бешлей Дмитро, 2-В клас
  13. Білий Петро, 6-Г клас
  14. Білинська  Анастасія, 1-Б клас
  15. Білоган Вікторія, 3-В клас
  16. Бобецька Вікторія, 2-Д клас
  17. Бобуль Альбіна, 4-А клас
  18. Богайчук Ірина, 3-Б клас
  19. Божик Ольга, 9-В клас
  20. Бойко Маркіян, 2-Г клас
  21. Бойчук Назар, 2-Г клас
  22. Бокало Мирослава, 6-В клас
  23. Болдарєв Сергій, 4-А клас
  24. Бондаренко Ярослава, 4-А клас
  25. Гільжинський Роман, 1-Г клас
  26. Бохно Юлія-Вікторія, 4-А клас
  27. Боцюрко Марта-Марія, 6-В клас
  28. Брикін Дмитро, 6-А клас
  29. Брикін Юрій, 6-А клас
  30. Бричко Лілія, 1-А клас
  31. Буяр Марія, 2-Д клас
  32. Вань Кароліна, 2-Б клас
  33. Василиха Богдан, 4-А клас
  34. Ваславик Дмитро, 2-Д клас
  35. Васюник Софія, 9-В клас
  36. Веліховська Галина, 9-В клас
  37. Вигнанець Аріна, 1-Г клас
  38. Витрикуш Владислав, 2-Г клас
  39. Войтків Роман, 3-Б клас
  40. Войценко Олег, 2-В клас
  41. Волошин Данило-Гліб, 3-В клас
  42. Вольчак Олексій, 9-В клас
  43. Ворона Софія, 2-Б клас
  44. Гаврилюк Данило, 2-А клас
  45. Гаєвська Юстина, 3-Б клас
  46. Галай Данило, 2-Г клас
  47. Герасимчук Соломія, 5-В клас
  48. Гимон Анастасія, 5-А клас
  49. Гимон Софія, 6-В клас
  50. Кожан Олег, 10-А клас
  51. Глушко Владислав, 2-Г клас
  52. Гнатів Софія, 6-А клас
  53. Говенко Сергій, 10-А клас
  54. Гогіна Надія, 5-А клас
  55. Гогіна Тетяна, 11-Б клас
  56. Головатий Назар, 2-А клас
  57. Голодняк Марта, 6-В клас
  58. Гончарук Данило, 2-Б клас
  59. Гордієнко Андрій, 2-Г клас
  60. Горяча Анастасія, 5-А клас
  61. Гринишин Анна, 6-А клас
  62. Грузінська Тетяна, 6-А клас
  63. Гузар Андрій, 11-А клас
  64. Гульгун Софія, 2-Б клас
  65. Гураль Аліна, 3-В клас
  66. Дацко Юрій, 6-В клас
  67. Демчина Діана, 2-А клас
  68. Денека Дмитро, 2-Д клас
  69. Денисюк Іван, 4-А клас
  70. Десятка Катерина, 2-В клас
  71. Джала Ірина, 9-В клас
  72. Джежера Олексій, 1-Г клас
  73. Дзень Діана, 2-Г клас
  74. Дзюба Юлія, 11-Б клас
  75. Диня Максим, 5-Б клас
  76. Диня Олексій, 10-А клас
  77. Дмитришин Святослав, 2-Д клас
  78. Добровольська Анна, 3-В клас
  79. Древницька Соломія, 3-Б клас
  80. Дуда Андрій, 2-А клас
  81. Дудка Олеся, 2-А клас
  82. Журавська Андріана, 5-В клас
  83. Заблоцька Софія, 2-Г клас
  84. Захарків Віталій, 10-А клас
  85. Зварич Володимир, 3-Б клас
  86. Зварич Любомир, 1-А клас
  87. Зварич Марта, 7-Б клас
  88. Зізинь Мирослав, 4-А клас
  89. Іванейко Ростислав, 10-Б клас
  90. Іванченко Віталій, 5-В клас
  91. Івашко Василина, 5-А клас
  92. Ільчишин Вероніка, 2-А клас
  93. Індичовська Христина, 1-В клас
  94. Калита Максим, 2-В клас
  95. Калитка Максим, 2-Б клас
  96. Камінська Катерина, 3-В клас
  97. Камінський Андрій, 9-В клас
  98. Капітан Анна, 10-А клас
  99. Каширін Олексій, 1-В клас
  100. Каширіна Ірина, 5-В клас
  101. Кащак Уляна, 5-В клас
  102. Кериченко Ігор, 2-Б клас
  103. Кірієнкова Олександра, 2-Д клас
  104. Клочана Уляна, 2-А клас
  105. Кобак Марія, 6-В клас
  106. Ковалишин Марія-Вероніка, 2-В клас
  107. Ковалишин Анастасія, 1-В клас
  108. Коваль Олександр, 1-А клас
  109. Новак  Яна, 3-Б клас
  110. Козак Дмитро, 2-А клас     
  111. Козова Вікторія, 5-А клас
  112. Колесник Богдан, 11-Б клас
  113. Колюбінський Назар, 5-Б клас
  114. Корпан Олег, 6-А клас
  115. Корчовський Остап, 3-А клас
  116. Костів Остап, 5-В клас
  117. Костів Тетяна, 4-Г клас
  118. Коцелко Анастасія,  2-Д клас
  119. Коцелко Мар’ян, 5-В клас
  120. Коцюба Марта, 11-А клас
  121. Кравець Орест, 2-Г клас
  122. Кренгель Михайло, 1-Д клас
  123. Кропочев Андрій, 6-А клас
  124. Куник Петро, 2-В клас
  125. Куриляк Анна, 3-Б клас
  126. Курніцький Ростислав, 2-Д клас
  127. Курус Станіслав, 1-Д клас
  128. Лаб’як Захарій, 4-А клас
  129. Лакомська Соломія, 7-Б клас
  130. Лата Мар”яна, 10-А клас
  131. Лахман Святослав, 3-Б клас
  132. Легка Марта, 4-А клас
  133. Ленартович Вероніка, 6-В клас
  134. Леськів Вікторія, 1-Д клас
  135. Леськів Наталія, 2-А клас
  136. Липа Марта, 10-А клас
  137. Липак Остап, 2-А клас
  138. Лозовий Максим, 2-Г клас
  139. Луговський Євгеній, 5-В клас
  140. Лука Остап, 1-Д клас
  141. Лукашов Олексій, 2-Б клас
  142. Луккетті Надя, 5-В клас       
  143. Луцак Юрій, 3-В клас
  144. Луцик Василь, 2-А клас
  145. Ляшкевич Маркіян, 2-Б клас
  146. Магалюс Катерина, 2-Г клас
  147. Магас Ігор, 2-Г клас
  148. Мазурик  Роман, 3-В клас
  149. Макарик Дарія-Ольга, 10-А клас
  150. Максимова Наталя, 7-Б клас
  151. Максимович Денис-Володимир, 6-В клас
  152. Мамет Антон, 2-А клас
  153. Мандзюк Святослав, 2-В клас
  154. Манюк Уляна, 11-А клас
  155. Марковська Діана, 2-А клас
  156. Мартинюк Назарій, 2-А клас
  157. Мартиняк Вікторія, 1-Д клас
  158. Машкара Дем’ян, 2-В клас
  159. Мельник Назар, 4-А клас
  160. Мишко Владислав, 2- Б клас
  161. Міхневич Ольга, 5-Б клас
  162. Мончак Софія, 5-В клас
  163. Москва Юрій, 2-Д клас
  164. Мот Мар’яна, 11-А клас
  165. Музика Ігор, 6-А клас
  166. Нагурська Юстина, 1-Д клас
  167. Ніколькіна Анна-Марія, 2-В клас
  168. Сухораб Ярина, 1-В клас
  169. Озарків Маркіян, 1-Г клас
  170. Олійник Анастасія, 1-Б клас
  171. Оліярник Анастасія, 4-А клас
  172. Оліярник Діана, 1-В клас
  173. Омелян Олег, 3-Б клас
  174. Ониськів Галина, 2-Д клас
  175. Онушканич Олег, 10-А клас
  176. Осадчий Олег, 2-В клас
  177. Островський Назар, 2-Г клас
  178. Павкевич Данило, 2-Г клас
  179. Палисьвіт Андрій, 6-В клас
  180. Пеляк Вікторія, 5-А клас
  181. Пельчарський Віталій-Артем, 2-Г клас
  182. Перетятко Ірина, 6-В клас
  183. Пилип’як Вікторія, 3-Б клас
  184. Пипчак Дмитро, 1-А клас
  185. Покора Вероніка, 1-Д клас
  186. Попов Юрій, 3-Б клас
  187. Поставка Святослав, 9-В клас
  188. Приходович Анастасія, 1-В клас
  189. Процик Ярослав, 3-Б клас
  190. Процько Олег, 4-А клас
  191. Рязанов Іван, 2-Г клас
  192. Реулець Юліана, 2-Г клас
  193. Рибка Катерина, 5-А клас
  194. Римська Софія, 6-А клас
  195. Римська Яна, 1-А клас
  196. Романчук Марко, 1-Г клас
  197. Романюк Ольга, 9-А клас
  198. Романяк Марта, 3-В клас
  199. Руда Таміла, 1-Д клас
  200. Рудницька Яна, 1-Д клас
  201. Рускіх Вероніка, 1-Г клас
  202. Рутецький Юрій, 10-А клас
  203. Рябініна Софія-Олена, 2-А клас
  204. Сапига Ольга, 10-А клас
  205. Свист Євген, 3-В клас
  206. Світлицька Христина, 10-А клас
  207. Сеник Артур, 5-Б клас
  208. Сеник Олег, 2-В клас
  209. Сеник Олександр, 2-Б клас
  210. Серняк Сергій, 10-А клас
  211. Синишин Емілія, 1-Г клас
  212. Сіранчук Тетяна, 2-Б клас
  213. Сірий Юрій, 6-В клас
  214. Слівінська Софія, 2-В клас
  215. Слободюк Юрій, 2-А клас
  216. Собенко Наталія, 5-В клас
  217. Солоткий Владислав, 2-А клас
  218. Солтис Анна-Марія, 1-Г клас
  219. Солтис Максим, 6-А клас
  220. Солтис Юрій, 3-Б клас
  221. Сорока Роман, 2-Г клас
  222. Союшкіна Софія, 10-А клас
  223. Союшкіна Вікторія, 2-Г клас
  224. Стефанишин Христина, 2-Д клас
  225. Стрищак Софія, 10-Б клас
  226. Табачук Юлія, 1-Г клас
  227. Татарин Владислав, 1-Г клас
  228. Телесницька Христина, 6-В клас
  229. Терлецька Ярина, 2-Г клас
  230. Терпелюк Максим, 6-А клас
  231. Тимо Ілона, 2-В клас
  232. Трачик Олександр, 2-Г клас
  233. Тренич Владислав, 2-А клас
  234. Тризуб Світлана, 6-В клас
  235. Трофімчук Владислав, 2-Г клас
  236. Тутин Остап, 2-А клас
  237. Улян Максим, 2-Б клас
  238. Фадєєв Максим, 2-В клас
  239. Федорів Тетяна, 11-Б клас
  240. Федотов Тимур, 2-Г клас
  241. Федчик Андрій, 3-Б клас
  242. Фігура Діана, 6-А клас
  243. Філевич Христина, 11-Б клас
  244. Фітьо Максим, 2-А клас
  245. Фостяк Ірина, 5-Б клас,
  246. Фрідкін Ростислав, 6-Б клас
  247. Фрідкін Нестор, 2-Б клас
  248. Ханас Андрій, 10-А клас
  249. Харчук Валерія, 10-А клас
  250. Хащевська Софія-Марія, 5-Б клас
  251. Хлівнюк Богдан, 6-А клас
  252. Хлопик Діана, 2-В клас
  253. Худий Данило, 2-А клас
  254. Цан Ярина, 11-Б клас
  255. Цвігула Соломія, 10-А клас
  256. Чепіль Вероніка, 2-А клас
  257. Чепіль Назар, 1-В клас
  258. Черниш Оксана, 11-Б клас
  259. Чмир Павло, 10-А клас
  260. Чорна Юлія, 3-В клас
  261. Чорний Юрій, 4-А клас
  262. Чубак Олександр, 6-Б клас
  263. Шаравара Андрій, 4-В клас
  264. Шворак Оксана, 7-Б клас
  265. Шевченко Вікторія, 1-Г клас
  266. Шолубко Данило,9-В клас
  267. Шот Сергій, 2-Б клас
  268. Шутка Анастасія, 2-Г клас
  269. Шутов Ілля, 2-Г клас
  270. Юрас Ярина, 10-А клас
  271. Юрчик Марта, 1-Д клас
  272. Яводчак Марія, 1-Г клас
  273. Явор Богдан, 2-В клас
  274. Яворський Дмитро, 2-Б клас
  275. Яворський Євген, 3-В клас
  276. Якимець Нестор, 6-А клас
  277. Яковенко Анна, 3-Б клас
  278. Яринич Анна, 9-В клас
  279. Яропуд Діана, 9-В клас
  280. Ясінський Вадим-Володимир, 2-А клас
  281. Яструбецький Юрій, 2-Б клас
  282. Яцишинець Микола, 3-Б клас
Переглядів: 301 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz