Субота, 03 Гру 2016, 00:14

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2014 » Травень » 9 » Результати конкурсу "Колосок" ("Золотий колосок")
17:09
Результати конкурсу "Колосок" ("Золотий колосок")

Результати участі учнів СЗШ №32 у Міжнародному природничому інтерактивному конкурсі "Колосок осінній"  у 2013/2014 н.р.:

  • всього учасників – 514;
  • нагороджено сертифікатом "Золотий колосок" – 229;
  • нагороджено сертифікатом "Срібний колосок" "Енергія у неживій природі" - 117;
  • нагороджено сертифікатом "Срібний колосок" "Енергія у живій природі" - 93;
  • нагороджено сертифікатом "Срібний колосок" "Енергія і речовини" - 125.

 

Учні, нагороджені сертифікатом «Золотий колосок» 

Міжнародного природничого інтерактивного  конкурсу «Колосок осінній»

у 2013/2014 н.р.

  1. Атаманенко Олена, 4-Д клас
  2. Андрієнко Тетяна, 1-Г клас
  3. Антонів Михайло, 2-Г клас
  4. Ардан Софія, 1-А клас
  5. Ахинько Анна, 1-Г клас
  6. Бартошик Софія, 1-Г клас
  7. Бас Сніжана, 1-Б клас
  8. Беген Ростислав, 1-Д клас
  9. Березюк Сергій, 1-А клас
  10. Било Ірина, 4-Г клас
  11. Бігун Ірина, 8-В клас
  12. Біла Ольга, 1-Г клас
  13. Білий Валерій, 2-В клас
  14. Білий Петро, 4-Г клас
  15. Білоган Вікторія, 1-В клас
  16. Бобецький Юрій, 2-Г клас
  17. Бобуль Альбіна, 2-А клас
  18. Богайчук Ірина, 1-Б клас
  19. Бондаренко Ярослава, 2-А клас
  20. Борисова Аліна, 2-Г клас
  21. Боцюрко Марта, 4-В клас
  22. Брийовська Яна, 1-Г клас
  23. Бурдун Юліанна, 4-Д клас
  24. Бучко Марта, 8-В клас
  25. Ваксман Денис, 1-Г клас
  26. Вандьо Микола, 1-В клас
  27. Варварчин Олеся, 8-Б клас
  28. Варикаша Анастасія, 1-Д клас
  29. Василиха Богдан, 2-А клас
  30. Вацлав Юліанна, 2-А клас
  31. Вашкевич Степан, 2-Г клас
  32. Веліховська Оксана, 8-Г клас
  33. Венгер Денис, 1-В клас
  34. Веселівська Анастасія, 5-Б клас
  35. Вичужаніна Ірина, 2-Г клас
  36. Вінницький Юрій, 1-Д клас
  37. Владика Надія, 4-В клас
  38. Владика Роман, 4-В клас
  39. Вовк Вікторія, 4-В клас
  40. Войтків Роман, 1-Б клас
  41. Волошин Данило, 1-В клас
  42. Врублевський Володимир, 8-Г клас
  43. Вуйцик Марія, 2-В клас
  44. Гаврилів Назар, 1-Г клас
  45. Гаєвська Юстина, 1-Б клас
  46. Газда Остап, 1-Г клас
  47. Галаган Олександра, 1-Г клас
  48. Гапало Андріана, 8-Г клас
  49. Гвозд Соломія, 4-Г клас
  50. Гимон Софія, 4-В клас
  51. Гілевич Олеся, 2-В клас
  52. Гладиш Анна, 1-Б клас
  53. Глуб Вікторія, 2-Г клас
  54. Говенко Сергій, 8-Г клас
  55. Голубко Юліан, 4-Б клас
  56. Гончарук Роман, 2-В клас
  57. Горячий Михайло, 8-Б клас
  58. Гудь Мар`яна, 9-А клас
  59. Гураль Аліна, 1-В клас
  60. Дацко Назар, 2-А клас
  61. Демчина Святослав, 8-Б клас
  62. Денисенко Олег, 2-Г клас
  63. Дзень Єва, 2-В клас
  64. Дибський Богдан, 2-А клас
  65. Диня Олексій, 8-Г клас
  66. Дмуховська Олена, 2-А клас
  67. Дмуховський Володимир, 4-Д клас
  68. Добровольська Анна, 1-В клас
  69. Дорош Святослав, 4-Г клас
  70. Древницька Соломія, 1-Б клас
  71. Древницький Юрій, 8-В клас
  72. Дульнявка Олесь, 2-Г клас
  73. Жук Софія, 3-А клас
  74. Захарків Віталій, 8-В клас
  75. Збожний Остап, 1-Д клас
  76. Зварич Володимир, 1-Б клас
  77. Зварич Ольга, 3-Г клас
  78. Зізинь Мирослав, 2-А клас
  79. Іванченко Ростислав, 2-А клас
  80. Кавалець Христина, 4-Б клас
  81. Калагурка Лук`ян, 1-Б клас
  82. Капітан Анна, 8-Г клас
  83. Качковська Діана, 1-Г клас
  84. Квашин Віктор, 8-Б клас
  85. Кисців Каріна, 2-В клас
  86. Кобак Марія, 4- В клас
  87. Кобринович Христина, 2-А клас
  88. Коваль Марта, 2-Гклас
  89. Козловська Марія, 4-Г клас
  90. Колодій Ростислав, 2-Г клас
  91. Конанець Станіслав, 2-А клас
  92. Кондакова Анжеліка, 3-Г клас
  93. Кордюкевич Юлія, 1-Б клас
  94. Косик Анастасія, 1-А клас
  95. Костецька Софія,1-Б клас
  96. Костів Тетяна, 2-Г клас
  97. Коцун Назар, 8-Г клас
  98. Красницька Анастасія, 2-Б клас
  99. Крет Ярина, 2-Г клас
  100. Кривяк Софія, 1-Б клас
  101. Кріль Юлія, 2-Г клас
  102. Кубрак Анастасія, 8-А клас
  103. Кузів Юстина, 2-Г клас
  104. Куприсюк Соломія, 2-Б клас
  105. Куриляк Анна, 1-Б клас
  106. Куса Олена, 1-Д клас
  107. Кусмина Артур, 2-Г клас
  108. Кусьо Анастасія, 2-Г клас
  109. Лаб`як Захарій, 2-А клас
  110. Лабінський Любомир, 2-Г клас
  111. Лата Мар`яна, 8-В клас
  112. Латишева Мар`яна, 4-Б клас
  113. Лахман Святослав, 1-Б клас
  114. Лахман Соломія, 5-Б клас
  115. Ленартович Вероніка, 4-В клас
  116. Леньо Олена, 4-Д клас
  117. Липа Марта, 8-Г клас
  118. Лободинський Андрій, 2-В клас
  119. Логін Назар, 8-Б клас
  120. Лозинський Маркіян, 1-Г клас
  121. Луговський Євген, 3-В клас
  122. Луцак Юрій, 1-В клас
  123. Мазур Остап, 2-Г клас
  124. Мазурик Роман, 1-В клас
  125. Максимців Вікторія, 1-Д клас
  126. Малюга Анна, 2-В клас
  127. Малюга Тетяна, 2-В клас
  128. Марків Ірина, 1-Г клас
  129. Мацьків Христина, 1-Д клас
  130. Медвідь Анастасія, 4-Г клас
  131. Мельник Роман, 2-Б клас
  132. Мельничук Надія,1-Б клас
  133. Мерзлікіна Оксана, 1-Г клас
  134. Микитка Маркіян, 2-Б клас
  135. Миколишин Любомир, 11-А клас 
  136. Михаленич Христина, 7-А клас
  137. Міхневич Ольга, 3-Б клас
  138. Мороз Максим, 1-А клас
  139. Мороз Софія, 4-Д клас
  140. Москалюк Володимир, 1-Д клас
  141. Мочерат Анастасія, 1-Д клас
  142. Музика Христина, 4-Б клас
  143. Нагірна Олена, 4-В клас
  144. Нечаєв Маркіян, 8-Б клас
  145. Нечаєва Віталіна, 2-В клас
  146. Ніштук Святослав, 2-Г клас
  147. Новак Яна, 1-Б клас
  148. Новосад Олена, 2-Б клас
  149. Новоставська Христина, 8-Б клас
  150. Новоставський Андрій, 5-Б клас
  151. Олексів Максим, 2-Г клас
  152. Оліярник Анастасія, 2-А клас
  153. Онушканич Олег, 8-Г клас
  154. Остапчук Софія, 5-Б клас
  155. Очереднюк Софія, 8-В клас
  156. Павлик Дмитро, 2-Г клас
  157. Павловська Олена, 1-Г клас
  158. Павлюшок Тарас, 4-Д клас
  159. Палій Юрій, 1-Б клас
  160. Панчишин Руслан, 1-В клас
  161. Панчишин Соломія, 4-Б клас
  162. Парнікова Вікторія, 1-Д клас
  163. Патько Наталія, 8-Б клас
  164. Пашко Анастасія, 2-В клас
  165. Перетятко Ірина, 4-В клас
  166. Петрів Ілона, 8-Б клас
  167. Пилип`як Вікторія, 1-Б клас
  168. Повалена Анна-Марія, 2-В клас
  169. Поломана Олена, 8-Б клас
  170. Попов Юрій, 1-Б клас
  171. Попов Андрій, 8-Б клас
  172. Поривай Наталія, 1-Б клас
  173. Потовський Артур, 1-Г клас
  174. Пришляк Богдан, 8-Б клас
  175. Прокопчук Владислав, 1-Г клас
  176. Процик Ярослав, 1-Б клас
  177. Процько Олег, 2-А клас
  178. Процько Остап, 2-Г клас
  179. Путьківська Юлія, 2-Г клас
  180. Путьківська Вікторія, 4-Г клас
  181. Рабій Євген, 2-Б клас
  182. Равська Юлія, 2-Г клас
  183. Ролюк Владислав, 2-В клас
  184. Романяк Марта, 1-В клас
  185. Рязанова Діана, 4-Г клас
  186. Саджинський Андрій, 8-Б клас
  187. Салабай Тарас, 2-Г клас
  188. Сапига Ольга, 8-В клас
  189. Свист Євген, 1-В клас
  190. Семенюк Софія, 2-В клас
  191. Сень Марта, 4-Г клас
  192. Серняк Сергій, 8-Г клас
  193. Сеніцка Роксолана, 1-Г клас
  194. Сірий Юрій, 4-В клас
  195. Соколюк Маркіян, 2-В клас
  196. Солтис Юрій, 1-Б клас
  197. Союшкіна Софія, 8-В клас
  198. Стрищак Василь, 5-Б клас
  199. Стрищак Софія, 8-Б клас
  200. Студенний Мирон, 4-Б клас
  201. Тризуб Світлана, 4-В клас
  202. Федорчук Поліна, 1-Г клас
  203. Федчик Андрій, 1-Б клас
  204. Фрідкін Ростислав, 4-Б клас
  205. Ханас Андрій, 8-Г клас
  206. Хащевська Софія, 3-Б клас
  207. Хомик Ганна, 2-Г клас
  208. Хомич Ірина, 8-В клас
  209. Цебрик Тарас, 2-Б клас
  210. Чапінська Марія, 9-А клас
  211. Часовських володимир, 5- Б клас
  212. Черник Юстина, 2-Б клас
  213. Черняк Ярослав, 4-Г клас
  214. Чорна Юлія, 1-В клас
  215. Чорненький Роман, 2-Г клас
  216. Чорний Микола, 4-В клас
  217. Шаравара Андрій, 2-В клас
  218. Шворак Оксана, 5-Б клас
  219. Шевчик Юлія, 2-Г клас
  220. Шляхетка Дмитро-Михайло, 2-Г клас
  221. Шумило Павло, 1-Д клас
  222. Щурко Юрій, 4-Г клас
  223. Юрас Ярина, 8-Г клас
  224. Ющак Володимир, 1-Д клас
  225. Яворський Євген, 1-В клас
  226. Яковенко Анна, 1-Б клас
  227. Янішевський Михайло, 4-Б клас
  228. Янушкевич Любомир, 1-Г клас
  229. Яцишинець Микола, 1-Б клас 
Переглядів: 835 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz