П`ятниця, 24 Лют 2017, 19:06

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Травень » 8 » Результати конкурсу "Кришталева сова"
19:00
Результати конкурсу "Кришталева сова"
Надійшли результати участі учнів школи у Всеукраїнському інтерактивному учнівському конкурсі юних суспільствознавців «Кришталева сова - 2013». 

Учні, нагороджені дипломами з курсу « Я і Україна»

І ступеня
  • Волошин Софія, 4-Б клас
  • Дячук Валерія, 4-Б клас
  • Соколюк Данило, 4-Б клас
  • Шворак Оксана, 4-Б клас
ІІ ступеня
  • Шпаківський Остап, 3-В клас
Учні, нагороджені дипломами з правознавства

І ступеня
  • Деркач Марія, 9-Б клас
  • Кльофа Назар, 9-Б клас
  • Ковтунович Руслана, 9-Б клас
  • Кочетова Анастасія, 9-Б клас
  • Матвій Ярослав, 9-Б клас
  • Ростун Роксолана, 9-Б клас
  • Сьянова Віолетта, 9-Б клас
  • Цимар Дарія, 9-Б клас
ІІ ступеня
  • Вах Ірина, 9-В клас
  • Габель Катерина, 9-В клас
  • Гадяк Захар, 9-Б клас 
  • Голубінка Максим, 9-Б клас
  • Милян Оксана, 9- Бклас
  • Обух Олег, 9-Б клас
  • Оліярник Христина, 9-В клас
  • Онищак Іванна, 9-В клас
  • Процько Марія, 9-Б клас
  • Часковська Вікторія, 9-Б клас
  • Чура Олександр, 9-Б клас
  • Шворак Тетяна, 9-Б клас
ІІІ ступеня
  • Бондаренко Олена, 10-А клас
  • Вантух Катерина, 10-Б клас
  • Гривна Христина, 10-Б клас
  • Гриців Ірина, 10-Б клас
  • Делевин Христина, 10-Б клас
  • Крілишин Ярина, 10-Б клас
  • Маруняк Юлія, 9-Б клас
  • Мельник Романна, 10-Б клас
  • Тарасович Марія, 10-Б клас
Учні, нагороджені дипломами з християнської етики

І ступеня
  • Дацишин Василина, 5-Б клас
  • Покиньброда Ольга, 3-А клас
ІІ ступеня
  • Білий Петро, 3-Г клас
  • Валько Ярослав, 3-Д клас
  • Василишин Назар, 4-Б клас
  • Васина Святослав, 4-Г клас
  • Газда Софія, 8-Б клас
  • Гакало Маряна, 4-Г клас
  • Голубко Юліан, 3-Б клас
  • Гриненко Анастасія, 4-Б клас
  • Дорош Святослав, 3-Г клас
  • Зварич Марта, 4-Б клас
  • Ковальська Вікторія, 4-Г клас
  • Криськів Софія, 4-Г клас
  • Крученюк Маркіян, 4- Бклас
  • Назаркевич Марко, 4-А клас
  • Огорілко Діана,8-Г клас
  • Палчинський Павло, 8-Б клас
  • Савич Віталій, 4-А клас
  • Сьянов Назар, 4-А клас
  • Щурко Андріана, 4-Г клас
  • Єршова Ганна, 4-Г клас
ІІІ ступеня
  • Владика Надія, 3-В клас
  • Кіц Юлія, 4-Г клас
  • Козловська Марія, 3-Г клас
  • Лазорко Ярема, 3-Г клас
  • Тризуб Світлана, 3-В клас
  • Федина Вікторія, 4-Г клас
  • Фльорко Адріана, 4-Г клас
  • Часовських Володимир, 4-Б клас
  • Яворська Євгенія, 4-Г клас
Учні, нагороджені дипломами з правознавства та курсу "Людина і світ"

ІІ ступеня
  •  
    Цибиков Сергій, 11-Б клас
ІІІ ступеня
  •  
    Зубальський Степан, 11-Б клас
  •  
    Кошелинська Юлія, 11-Б клас
  •  
    Кучинський Віталій, 11-Б клас
  •  
    Манько Олеся, 11-Б клас
  •  
    Портак Маркіян, 11-Б клас  
  •  
    Тупісь Євген, 11-Б клас
  •  
    Федина Віталій, 11-Б клас
  •  
    Федоренко Христина, 11-Б клас
  •  
    Чмир Юлія, 11-Б клас

Переглядів: 1006 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 4.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz