Середа, 29 Бер 2017, 19:10

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2012 » Квітень » 19 » Результати конкурсу "Кришталева сова - 2012"
08:43
Результати конкурсу "Кришталева сова - 2012"
Надійшли результати Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних суспільствознавців "Кришталева сова". 

Дипломи з християнської етики отримали: 

І ступеня - 10 учнів: Дацишин Василина (4-Б клас), Шворак Оксана (3-Б клас), Савич Віталій (3-А клас), Щурко Андріана (3-Г клас), Бас Віолета (4-Б клас), Баб"як Юрій (4-Б клас), Крученюк Маркіян (3-Б клас), Лукашова Вікторія (3-В клас), Єршова Ганна (3-Г клас), Слюсарчук Ярослав (4-Б клас); 
ІІ ступеня - 9 учнів: Круцько Марія (4-Б клас), Лакомська Соломія (3-Б клас), Нагірний Володимир (4-Б клас), Чорна Юлія (4-Б клас), Баран Андрій (3-А клас), Шалай Марія (3-Б клас), Горський Богдан (4-В клас), Яворська Соломія (4-Б клас), Луців Юрій (4-Б клас); 
ІІІ ступеня - 7 учнів: Куць Соломія (3-Г клас), Макарик Дарія (6-Б клас), Наконечний Віталій (6-Б клас), Воробей Ольга (3-В клас), Вовк Тарас (4-В клас), Сапига Ольга (6-Г клас), Огорілко Діана (7-Б клас). 

Нагороджені дипломами з курсу "Я і Україна":

І ступеня - 2 учні: Колюбінська Софія (3-В клас), Дзюб Роксолана (4-В клас); 
ІІ ступеня - 1 учениця - Воробйова Софія (3-В клас).

З правознавства відзначено дипломами:

І ступеня - 4 школярі: Салабай Поліна (9-Г клас), Юніков Артем (9-Г клас), Бичишин Уляна (9-Г клас), Крілишин Ярина (9-Б клас); 
ІІ ступеня - 6 учнів: Молибога Юлія (11-Б клас), Кіт Анастасія (11-Б клас), Гриців Ірина (9-Б клас), Миколишин Любомир (9-Б клас), Тетерка Андрій (11-Б клас); Цан Ігор (9-Г клас);
ІІІ ступеня - 14 учнів: Хащевський Володимир (9-Б клас), Ворощук Олександра (11-Б клас), Тимощук Сабіна (11-Б клас), Дубовицький Юрій (11-Б клас), Тарасович Марія (9-Б клас), Висоцький Роман (10-Б клас), Ковальчук Денис (10-Б клас), Кохан Антон (11-Б клас), Балюк Ірина (9-Б клас), Сташків Зоряна (11-Б клас), Авдєєва Ірина (9-Г клас), Цибиков Сергій (10-Б клас), Бабак Сергій (11-Б клас), Корчак Назарій (11-Б клас).

Вітаємо переможців!
Переглядів: 1687 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 4.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz