П`ятниця, 24 Лют 2017, 12:56

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2012 » Травень » 5 » Результати конкурсу "Левеня - 2012"
14:36
Результати конкурсу "Левеня - 2012"

До школи надійшли результати Всеукраїнського фізичного конкурсу "Левеня - 2012".

Список учнів, нагороджених сертифікатом «Відмінний результат»

  1. Вовк Тарас, 9-А клас
  2. Гривна Христина, 9-А клас
  3. Гузар Андрій, 7-Г клас
  4. Дмитришин Сергій, 11-А клас
  5. Дмитрищак Михайло, 10-Б клас
  6. Кащак Леонід, 9-А клас
  7. Купиняк Марта, 11-А клас
  8. Микитка Юрій, 9-Г клас
  9. Молибога Михайло, 9-Б клас
  10. Пришляк Ольга, 7-Г клас
  11. Хащевський Володимир, 9-Б клас

Учні, відзначені сертифікатом «Добрий результат»

  1. Бабак Сергій, 11-Б клас
  2. Балюк Ірина, 9-Б клас
  3. Бичишин Уляна, 9-Г клас
  4. Білянська Олена, 7-Г клас
  5. Вантух Катерина, 9-Б клас
  6. Вашкевич Ганна, 11-Б клас
  7. Викоцька Ольга, 9-Б клас
  8. Висоцький Роман, 10-Б клас
  9. Ворко Михайло, 9-В клас
  10. Галасюк Віталій, 9-Б клас
  11. Гринів Василь, 9-Б клас
  12. Гриців Ірина, 9-Б клас
  13. Гриців Софія, 7-Б клас
  14. Гут Ігор, 9-А клас
  15. Делевин Христина, 9-А клас
  16. Дмитрук Маркіян, 7-Б клас
  17. Дубовицький Юрій, 11-Б клас
  18. Іваницька Зоряна, 10-А клас
  19. Кіт Анастасія, 11-Б клас
  20. Колиняк Ярослав, 9-Г клас
  21. Коровкіна Антоніна, 10-Б клас
  22. Кошелинська Юлія, 10-Б клас
  23. Крілишин Ярина, 9-Б клас
  24. Кузіль Тарас, 11-Б клас
  25. Кутень Наталія, 9-Г клас
  26. Лободинський Назар, 8-Б клас
  27. Луцан Юрій, 9-А клас
  28. Луцик Василь, 9-А клас
  29. Мамалига Наталія, 9-Г клас
  30. Манько Олеся, 10-Б клас
  31. Мартинюк Андрій, 9-В клас
  32. Миколишин Любомир, 9-Б клас
  33. Молибога Юлія, 11-Б клас
  34. Озарків Соломія, 7-Г клас
  35. Перун Богдана, 9-Г клас
  36. Петришак Катерина, 10-Б клас
  37. Рижак Олег, 10-Б клас
  38. Сапига Тарас, 9-Г клас
  39. Тупісь Євген, 10-Б клас
  40. Федина Віталій, 10-Б клас
  41. Федоренко Христина, 10-Б клас
  42. Федченко Юлія, 10-Б клас
  43. Філевич Христина, 7-Б клас
  44. Харчук Тетяна, 7-Б клас
  45. Хомуляк Оксана, 7-Б клас
  46. Хромець Тарас, 11-А клас
  47. Цан Ігор, 9-Г клас
  48. Цибиков Сергій, 10-Б клас
  49. Часковська Вікторія, 8-Б клас
  50. Чубак Олена, 7-Б клас
  51. Чура Олександр, 8-Б клас
  52. Яворський Юрій, 9-В клас
  53. Якобше Ростислав, 9-Б клас
  54. Яніцький Остап, 9-Б клас
  55. Яріш Юрій, 8-А клас
Вітаємо переможців!
Переглядів: 1076 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz