Понеділок, 18 Гру 2017, 14:56

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Травень » 21 » Результати конкурсу "Левеня-2013"
12:34
Результати конкурсу "Левеня-2013"
Надійшли результати Всеукраїнського фізичного конкурсу «Левеня - 2013».

Учні,  відзначені  сертифікатом «Відмінний результат» 
  1. Гузар Андрій, 8-Г клас
  2. Гаєвська Ірина, 8-Б клас
  3. Іваницька Зоряна, 11-А  клас
  4. Канонік Назар,  9-А клас
  5. Нагурська Аліна, 11-А клас
  6. Шворак Тетяна, 9-Б  клас
Учні,  відзначені  сертифікатом «Добрий результат» 
  1. Адамович Юлія, 8-В клас
  2. Батіг Андріана, 9-А клас
  3. Бондаренко Олена, 10-А клас
  4. Бучко Марта, 7-Г клас
  5. Висоцький Роман, 11-Б клас
  6. Вощина Андрій, 9-А клас
  7. Гадяк Захар, 9-Б клас
  8. Газда Софія 8-Б клас
  9. Галецька Ольга, 11-А клас
  10. Гапало Андріана, 7-В клас
  11. Гей Катерина, 9-А клас
  12. Гогіна Тетяна, 8-В клас
  13. Голубінка Максим, 9-Б клас
  14. Горячий Михайло, 7-В клас
  15. Гриців Софія, 8-Б клас
  16. Гуковський Артур, 9-В клас
  17. Демчина Святослав, 7-В клас
  18. Деркач Марія, 9-Б клас
  19. Дзюба Юлія, 8-В клас
  20. Диня Олексій, 7-Б клас
  21. Древницький Юрій, 7-Г клас
  22. Квашин Віктор, 7-В клас
  23. Кериченко Назарій, 9-В клас
  24. Кльофа Назар, 9-Б клас
  25. Кобак Юрій, 9-А клас
  26. Кормухіна Діана, 9-Б клас
  27. Корпан Максим, 7-В клас
  28. Костенко Сергій, 9-Б клас
  29. Коцюба Марта, 8-Б клас
  30. Кремко Марта, 9-Б клас
  31. Крілишин Ярина, 10-Б клас
  32. Куприсюк Назар, 9-Б клас
  33. Лаба Тарас, 9-Б клас
  34. Лата Мар’яна, 7-Г клас
  35. Лободинський Назар, 9-Б клас
  36. Логін Назар, 7-Г клас
  37. Лопатинська Олена, 9-Б клас
  38. Луцик Василь, 10-Б клас
  39. Манюк  Уляна, 8-Г клас
  40. Манько Олеся, 11-Б клас
  41. Маруняк Юлія, 9-Б клас
  42. Матвій Ярослав, 9-Б клас
  43. Миколишин Любомир, 10-Б клас
  44. Милян Оксана, 9-Б клас
  45. Молибога Михайло, 10-Б клас
  46. Назар Соломія, 11-А клас
  47. Наконечний Віталій, 7-Б клас
  48. Наконечний Назар, 9-А клас
  49. Новоставська Христина, 7-В клас
  50. Озарків Соломія, 8-Б клас
  51. Олещук Назар, 8-Б клас
  52. Онушканич Олег, 7-Б клас
  53. Остапчук Олександр, 7-В клас
  54. Патько Наталія, 7-В клас
  55. Петрів Ілона, 7-В клас
  56. Поломана Олена,7-В клас
  57. Пономарьова Анастасія, 10-А клас
  58. Попов  Андрій, 7-В клас
  59. Портак Маркіян, 11-Б клас
  60. Пришляк Ольга, 8-Г клас
  61. Ростун Роксолана, 9-Б клас
  62. Рудик Олег, 11-А клас
  63. Рутецька Юлія, 11-А клас
  64. Саджинський Андрій, 7-В клас
  65. Сербан Анастасія, 8-В клас
  66. Скаровський Андрій, 10-Б клас
  67. Стефаниця Наталія, 10-А клас
  68. Стефаниця Олег, 9-А клас
  69. Стрищак Софія, 7-В клас
  70. Таратула Володимир, 7-А клас
  71. Терлецька Соломія, 8-Б клас
  72. Ткачук Анастасія, 9-А клас
  73. Ткачук Катерина, 8-В клас
  74. Трач Ірина, 9-Б клас
  75. Фтемов Едуард, 10-Б клас
  76. Хутінська Вікторія, 8-А клас
  77. Цан Ігор, 10-А клас
  78. Цимар Дарина, 9-Б клас
  79. Часковська Вікторія, 9-Б клас
  80. Чемеч Олег, 7-В клас
  81. Черниш Оксана, 8-В клас
  82. Чінка Ангдріана, 7-Г клас
  83. Чмир Павло, 7-Б клас
  84. Чолій Ірина, 8-В клас
  85. Чорний Ілля, 8-В клас
  86. Чура Олександр, 9-Б клас
  87. Шалавило Христина, 8-Б клас
  88. Шидловська Ольга, 9-А клас
  89. Шишкін Юрій, 8-Б клас
  90. Шокотько Ввкторія, 8-В клас
  91. Шпота Юлія, 9-Б клас
  92. Юнко Руслана, 10-А клас
  93. Яворський Юрій, 10-А клас
  94. Яріш Юрій, 9-А клас
  95. Яровик Назар, 7-Г клас
Переглядів: 585 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Травень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz