Четвер, 23 Лют 2017, 04:47

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Квітень » 9 » Результати Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «Колосок-осінній-2012»
16:36
Результати Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «Колосок-осінній-2012»
До школи надійшли результати Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «Колосок-осінній-2012»
 
Учні, нагороджені сертифікатом «Золотий колосок»
 
1. Андросюк Максим, 4-Б клас
2. Антонів Михайло, 1-Г клас
3. Баллод Алла, 4-Б клас
4. Білий Валерій, 1-В клас
5. Білик Володимир, 2-В клас
6. Бобецький Юрій, 1-Г клас
7. Бобуль Альбіна, 1-А клас
8. Божик Марта, 8-В клас
9. Бондаренко Ярослава, 1-А клас
10. Борисова Аліна, 1-Г клас
11. Боцюрко Марта, 3-В клас
12. Брездень Ольга, 2-А клас
13. Бричко Ольга, 2-А клас
14. Варварчин Олеся, 7-В клас
15. Василишин Назар, 4-Б клас
16. Вацлав Юліанна, 1-А клас
17. Вашкевич Степан, 1-Г клас
18. Веселівська Анастасія, 4-Б клас
19. Веснін Станіслав, 1-Б клас
20. Вихопень Христина, 2-В клас
21. Вичужаніна Ірина, 1-Г клас
22. Владика Надія, 3-В клас
23. Владика Роман, 3-В клас
24. Вовк Вікторія, 3-В клас
25. Волошин Софія, 4-Б кла
26. Воробйова Софія, 4-В клас
27. Вуйцик Марія, 1-В клас
28. Гапало Андріана, 7-В клас
29. Гимон Анастасія, 2-А клас
30. Гимон Софія, 3-В клас
31. Гілевич Олеся, 1-В клас
32. Говенко Сергій, 7-Б клас
33. Гогіна Надія, 2-А клас
34. Голованов Захар, 1-В клас
35. Голодняк Марта, 3-В клас
36. Голубінка Данило, 4-Б клас
37. Горбатюк Максим, 3-Б клас
38. Горяча Анастасія, 2-А клас
39. Горячий Михайло, 7-В клас
40. Гошко Віолетта, 1-В клас
41. Грет Анастасія, 2-В клас
42. Гриненко Анастасія, 4-Б клас
43. Гудь Мар’яна, 8-А клас
44. Гузар Андрій, 8-Г клас
45. Гуль Марко, 2-А клас
46. Демчук Максим ,2-А клас
47. Денисенко Олег, 1-Г клас
48. Дзень Єва, 1-В клас
49. Дзюб Руслан, 7-В клас
50. Дибський Богдан, 1-А клас
51. Димитрова Каріна, 2-А клас
52. Дмитерко Андріана, 1-Б клас
53. Дмуховська Олена, 1-А клас
54. Дрозда Артур, 1-В клас
55. Дульнявка Олесь, 1-Г клас
56. Дячук Валерія, 4-Б клас
57. Жук Артем, 2-А клас
58. Жук Софія, 2-А клас
59. Заторська Анастасія, 1-Б клас
60. Зварич Марта, 4-Б клас
61. Зварич Ольга, 2-Г клас
62. Зізинь Мирослав, 1-А клас
63. Зілінський Павло, 2-Г клас
64. Змія Ольга, 1-Б клас
65. Іщук Наталя, 2-В клас
66. Каралюс Лілія, 8-В клас
67. Каргут Вікторія, 4-Б клас
68. Каширіна Ірина, 2-В клас
69. Кащак Уляна, 2-В клас
70. Квашин Віктор, 7-В клас
71. Кисців Каріна, 1-В клас
72. Клімчук Роман, 2-Г клас
73. Кобак Марія, 3-В клас
74. Кобринович Христина, 1-А клас
75. Ковалець Христина, 3-Б клас
76. Коваль Марта, 1-Г клас
77. Козак Христина, 1-В клас
78. Козій Каріна, 1-Б клас
79. Колодій Ростислав, 1-Г клас
80. Король Катерина, 2-А клас
81. Костів Тетяна, 1-Г клас
82. Коцелко Мар’ян, 2-В клас
83. Коцун Назар, 7-Б клас
84. Красницька Анастасія, 1-Б клас
85. Красюк Поліна, 8-В клас
86. Крет Ярина, 1-Г клас
87. Крілишин Андріан, 2-А клас
88. Кріль Михайло, 2-В клас
89. Крученюк Маркіян, 4-Б клас
90. Кузик Марія-Діана, 4-В клас
91. Кузіль Олексій, 2-А клас
92. Кузіль Юстина, 1-Г клас
93. Кусьо Анастасія, 1-Г клас
94. Лабінський Любомир, 1-Г клас
95. Лакомська Соломія, 4-Б клас
96. Лата Мар’яна, 7-Г клас
97. Лахман Соломія, 4-Б клас
98. Левківський Даниїл, 4-Б клас
99. Лемешко Богдан, 1-В клас
100.Ленартович Вероніка, 3-В клас
101.Литвин Роман, 1-В клас
102.Лободинський Андрій, 1-В клас
103.Луккетті Надя, 2-В клас
104.Луців Андрій, 7-Б клас
105.Мазур Остап, 1-Г клас
106.Максимова Наталя, 4-Б клас
107.Малюга Анна, 1-В клас
108.Малюга Тетяна, 1-В клас
109.Мартинюк Святослав, 4-Б клас
110.Микитка Маркіян, 1-Б клас
111.Михайлів Євгенй, 4-Б клас
112.Михальчук Ілля, 2-А клас
113.Миханів Марія, 2-В клас
114.Міхневич Ольга, 2-Б клас
115.Музика Христина, 3-Б клас
116.Наконечна Софія, 7-В клас
117.Наумова Анастасія, 2-Б клас
118.Нечаєва Віталіна, 1-В клас
119.Нечипоренко Назарій, 2-А клас
120.Ніштук Святослав, 1-Г клас
121.Новоставська Христина, 7-В клас
122.Новоставський Андрій, 4-Б клас
123.Олексів Максим, 1-Г клас
124.Олійник Артур-Олег, 1-Г клас
125.Оліярник Анастасія, 1-А клас
126.Онушканич Олег, 7-Б клас
127.Осінська Ванеса, 2-Г клас
128.Остапчук Софія, 4-Б клас
129.Палисвіт Андрій, 3-В клас
130.Панчишин Соломія, 3-Б клас
131.Парвасюк Анастасія, 2-Г клас
132.Патько Наталія, 7-В клас
133.Пашко Анастасія, 1-В клас
134.Пашковський Михайло, 1-Б клас
135.Пащак Анастасія, 1-В клас
136.Пеляк Вікторія, 2-А клас
137.Петрів Ілона, 7-В клас
138.Петрівник Олексій, 1-А клас
139.Повалена Анна-Марія, 1-В клас
140.Пришляк Богдан, 7-В клас
141.Процько Олег, 1-А клас
142.Процько Остап, 1-Г клас
143.Путьківська Юлія, 1-Г клас
144.Равська Юлія, 1-Г клас
145.Рєвков Володимир, 1-Б клас
146.Рєвкова Анастасія, 2-Б клас
147.Рибка Катерина, 2-А клас
148.Римська Вероніка, 1-Б клас
149.Рожак Мирослав, 4-Б клас
150.Ролюк Владислав, 1-В клас
151.Саджинський Андрій, 7-В клас
152.Сайко Христина, 2-Г клас
153.Салабай Тарас, 1-Г клас
154.Саміло Денис, 1-Б клас
155.Семенюк Софія, 1-В клас
156.Сербан Анастасія, 8-В клас
157.Сидій Ілона, 2-Г клас
158.Сірий Юрій, 3-В клас
159.Скібель Павло, 2-Г клас
160.Скоріантов Максим, 1-В клас
161.Слєпко Андрій, 3-Б клас
162.Соболь Володимир, 3-В клас
163.Соколюк Данило, 4-Б клас
164.Соколюк Маркіян, 1-В клас
165.Сокотнюк Уляна, 1-В клас
166.Сокотнюк Яна, 1-В клас
167.Соловей Вілен, 1-Б клас
168.Стрищак Василь, 4-Б клас
169.Стрищак Софія, 7-В клас
170.Телесницька Христина, 3-В клас
171.Тимо Андріана, 4-Б клас
172.Ткачук Катерина, 8-В клас
173.Трачик Вероніка, 1-Б клас
174.Тризуб Світлана, 3-В клас
175.Урбан Віталій, 1-Б клас
176.Урбан Христина, 1-Б клас
177.Федорчак Володимир, 8-Г клас
178.Федун Наталія, 1-В клас
179.Фельпель Роман, 1-А клас
180.Філевич Христина, 8-В клас
181.Фрідкін Ростислав, 3-Б клас
182.Хащевська Софія, 2-Б клас
183.Хомик Ганна, 1-Г клас
184.Хомуляк Юлія, 2-Г клас
185.Хутінська Вікторія, 8-А клас
186.Чапінська Марія, 8-А клас
187.Часовських Володимир, 4-Б клас
188.Чемич Олег, 7-В клас
189.Черник Юстина, 1-Б клас
190.Чінка Андріана, 7-Г клас
191.Чорненький Роман, 1-Г клас
192.Чорний Микола, 3-В клас
193.Чупа Юрій, 2-Г клас
194.Шаравара Андрій, 1-В клас
195.Шворак Оксана, 4-Б клас
196.Шевчик Юлія, 1-Г клас
197.Шинкарук Олег, 3-Б клас
198.Шліян Юрій, 2-Г клас
199.Шляхетка Дмитро, 1-Г клас
200.Шпаківський Остап, 3-В клас
201.Юрас Ярина, 7-Б клас
202.Янішевський Михайло, 3-Б клас.
 
Учні, нагороджені сертифікатами «Срібний колосок»
«Чудеса техніки», «Чудеса живої природи», «Чудесні речовини»
 
1. Адамович Юлія, 8-В клас
2. Брийовська Юлія, 4-Г клас
3. Бурдун Юліанна, 3-Д клас
4. Галабурда Лілія, 10-Б клас
5. Гогіна Тетяна, 8-В клас
6. Дзюба Юлія, 8-В клас
7. Захарків Віталій, 7-Г клас
8. Ільків Олег, 4-Г клас
9. Когут Михайло, 3-Д клас
10. Костишен Юрій, 3-Д клас
11. Крілишин Ярина, 10-Б клас
12. Лапан Тарас, 3-Д клас
13. Леньо Олена, 3-Д клас
14. Мищишин Денис, 3-Д клас
15. Мороз Софія, 3-Д клас
16. Павлюшок Тарас, 3-Д клас
17. Портак Маркіян, 11-Б клас
18. Смага Тарас, 3-Д клас
19. Стефанишин Володимир, 3-Д клас
20. Тарасович Марія, 10-Б клас
21. Теглівець Анастасія, 3-Д клас
22. Федів Наталія, 3-Д клас
23. Федорчак Богдан, 3-Д клас
24. Федчик Олена, 5-В клас
25. Фтемов Едуард, 10-Б клас
26. Цимбалістий Андріан, 1-В клас
27. Шкоропад Марта, 1-В клас.

Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»
«Чудеса техніки» 
 
1. Балюк Ірина, 10-Б клас
2. Білий Петро, 3-Г клас
3. Бучко Михайло, 5-А клас
4. Васина Святослав, 4-Г клас
5. Газда Андрій, 5-Б клас
6. Гончарук Роман, 1-В клас
7. Грищишин Назар, 5-Б клас
8. Данилів Василь, 8-А клас
9. Делевин Христина, 10-Б клас
10. Казан Анастасія, 5-Б клас
11. Кіць Юлія, 4-Г клас
12. Ковальський Павло, 5-А клас
13. Костів Олександра, 4-Г клас
14. Кусмина Маргарита, 4-Г клас
15. Лазоришин Валерій, 5-Б клас
16. Лозова Анастасія, 5-В клас
17. Манюк Максим, 4-Г клас
18. Миколишин Вікторія, 4-Г клас
19. Молибога Михайло, 10-Б клас
20. Морикишка Софія, 5-Б клас
21. Панкевич Артур, 5-А клас
22. Рязанова Діана,3-Г клас
23. Савчин Володимир, 5-А клас
24. Сапига Ольга, 7 -Г клас
25. Сембай Владислав, 5-Б клас
26. Стеців Ігор, 1-А клас
27. Таратула Андрій, 8-А клас
28. Телесницька Ольга, 7-В клас
29. Фльорко Адріана-Анна, 4-Г клас
30. Щурко Андріана, 4-Г клас.
 
 
 Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»
«Чудеса живої природи»
 
1. Баб’як Юрій, 5-Б клас
2. Бас Віолетта, 5-Б клас
3. Березанцева Аліна, 11-Б клас
4. Білоган Ігор, 6-А клас
5. Білянська Олена, 8-Б клас
6. Божик Ольга, 6-Б клас
7. Вольчак Олексій, 6-В клас
8. Газда Софія, 8-Б клас
9. Гапало Степан, 5-А клас
10. Горячий Дмитро, 5-А клас
11. Гринчишин Павло, 6-А клас
12. Гриців Ірина, 10-Б клас
13. Гриців Софія, 8-Б клас
14. Джала Ірина, 6-В клас
15. Дяків Григорій, 6-А клас
16. Жеплінська Марта, 6-В клас
17. Іваш Юрій, 6-А клас
18. Іщенко Анастасія, 6-Б клас
19. Камінський Андрій, 6-В клас
20. Ковалишин Олег, 8-Б клас
21. Ковальчук Денис, 11-Б клас
22. Колесник Богдан, 8-В клас
23. Коровкіна Антоніна, 11-Б клас
24. Котик Назар, 5-В клас
25. Кошелинська Юлія, 11-Б клас
26. Кухта Марта, 6-А клас
27. Лозовий Богдан, 1-Б клас
28. Манченко Аліна, 5-А клас
29. Мартинюк Андрій, 10-А клас
30. Мельник Роман, 1-Б клас
31. Михаленич Христина, 6-А клас
32. Озарків Соломія, 8-Б клас
33. Омелян Христина, 6-А клас
34. Павловська Анастасія, 5-Б клас
35. Панаітова Анастасія, 5-А клас
36. Петрашак Катерина, 11-Б клас
37. Пятницька Христина, 6-Б клас
38. Руда Альбіна, 6-А клас
39. Сербан Василь, 6-Б клас
40. Слюсарчук Ярослав, 5-Б клас
41. Стецків Юрій, 8-Б клас
42. Таракулов Олег, 6-А клас
43. Терлецька Софія, 8-Б клас
44. Торбин Іванна, 5-Б клас
45. Турчин Діана, 6-А клас
46. Ференц Микола, 8-Б клас
47. Харчук Тетяна, 8-Б клас
48. Хомуляк Олена, 5-Б клас
49. Чмир Юлія, 11-Б клас
50. Чопко Святослав, 6-А клас
51. Чорна Юлія, 5-Б клас
52. Чумаченко Павло, 6-А клас
53. Штипована Христина, 6-Б клас
54. Яринич Анна, 6-В клас.
 
 Учні, нагороджені сертифікатом «Срібний колосок»
«Чудесні речовини» 
 
1. Било Ярина, 3-Г клас
2. Гарасим Анастасія, 8-А клас
3. Глуб Вікторія, 1-Г клас
4. Дармохід Владислав, 3-Д клас
5. Кіт Юлія, 3-Г клас
6. Козловська Марія, 3-Г клас
7. Колюбінська Софія, 4-В клас
8. Луцик Василь, 10-Б клас
9. Нечаєв Маркіян, 7-Г клас
10. Павлик Дмитро, 1-Г клас
11. Скаровський Андрій, 10-Б клас
12. Тарнавчик Любомир, 4-В клас
13. Федченко Юлія, 11-Б клас
14. Хомич Ірина, 7-Г клас
15. Щур Назар, 8-А клас.
 
 Учні, нагороджені сертифікатами «Срібний колосок»
«Чудеса техніки», «Чудеса живої природи» 
 
1. Антощук Анастасія, 5-В клас
2. Вантух Катерина, 10-Б клас
3. Величко Андрій, 2-Г клас
4. Гладун Роман, 5-А клас
5. Гнатів Ольга, 5-Б клас
6. Гриненко Богдан, 6-А клас
7. Дацко Назар, 1-А клас
8. Дзьуб Роксолана, 5-В клас
9. Дмитращак Михайло, 11-А клас
10. Дмитришин Вадим, 4-А клас
11. Єршова Ганна, 4-Г клас
12. Іващишин Остап, 2-Б клас
13. Криськів Софія, 4-Г клас
14. Лата Олег, 2-Б клас
15. Липа Марта, 7-Б клас
16. Логінова Злата, 5-Б клас
17. Максютенко Вікторія, 8-В клас
18. Назаркевич Марко, 4-А клас
19. Паневник Денис, 7-В клас
20. Стасів Богдана, 8-В клас
21. Сьянов Назар, 4-А клас
22. Тупісь Євген, 11-Б клас
23. Цан Ірина, 8-В клас
24. Цибиков Сергій, 11-Б клас
25. Чупіль Дмитро, 2-Г клас
26. Яворська Соломія, 5-Б клас
27. Якимець Олена, 4-А клас
28. Яровик Назар, 7-Г клас.
 
 Учні, нагороджені сертифікатами «Срібний колосок»
«Чудеса живої природи», «Чудесні речовини» 
 
1. Веліховська Оксана, 7-Б клас
2. Ворощук Анна, 11-Б клас
3. Голубко Юліан, 3-Б клас
4. Димчина Святослав, 7-В клас
5. Дмуховський Володимир, 3-Д клас
6. Іванейко Віталій, 2-Б клас
7. Канінський Артур, 3-Б клас
8. Кріль Юлія, 1-Г клас
9. Кусмина Артур, 1-Г клас
10. Манько Олеся, 11-Б клас
11. Новосад Ольга, 11-Б клас
12. Огорілко Діана, 8-Г клас
13. Остапчук Олександр, 7-В клас
14. Перетятко Ірина, 3-В клас
15. Петрущак Олена-Юлія, 9-А клас
16. Турчин Андрій, 3-Д клас
17. Федина Віталій, 11-Б клас
18. Хомишин Софія, 3-Б клас
19. Чолій Ірина, 8-В клас
20. Шалавило Христина, 8-Б клас
21. Шишкін Юрій, 8-Б клас
22. Яворська Євгенія, 4-Г клас.
 
Учні, нагороджені сертифікатами «Срібний колосок»
«Чудеса техніки», «Чудесні речовини» 
 
1. Барабаш Діана, 3-Д клас
2. Валовий Максим, 3-А клас
3. Гнатів Софія, 3-А клас
4. Гривна Христина, 10-Б клас
5. Гринишин Анна, 3-А клас
6. Грузінська Тетяна, 3-А клас
7. Іванейко Ростислав, 7-А клас
8. Ковальський Віталій, 2-Г клас
9. Костик Юрій, 8-А клас
10. Котик Андрій, 3-А клас
11. Коцюба Софія, 3-А клас
12. Мазан Володимир, 10-Б клас
13. Максимович Денис, 3-В клас
14. Микитка Артур, 3-А клас
15. Миколишин Любомир, 10-Б клас
16. Музика Ігор, 3-А клас
17. Покиньброда Ольга, 3-А клас
18. Римська Софія, 3-А клас
19. Солтис Максим, 3-А клас
20. Союшкіна Софія, 7-Г клас
21. Стецків Юлія, 8-А клас
22. Таратула Володимир, 7-А клас
23. Терендій Назар, 3-А клас
24. Торбин Надія, 3-А клас
25. Фігура Діана, 3-А клас
26. Ярова Уляна, 8-А клас.
Переглядів: 613 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz