Середа, 20 Вер 2017, 07:48

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Березень » 12 » Результати першого етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"
11:13
Результати першого етапу Міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру"

Надійшли результати першого (Всеукраїнського) етапу Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»  у 2012/2013 н.р. 


Учні, відзначені сертифікатом «Відмінний результат»

  1. Гимон Софія, 3-В клас
  2. Журавська Андріна, 2-В клас
  3. Кріль Михайло, 2-В клас
  4. Лата Олег, 2-Б клас
  5. Мончак Софія, 2-В клас
  6. Студенний Мирон, 3-Б клас
  7. Тризуб Світлана, 3-В клас
  8. Хащевська Софія, 2-Б клас
  9. Худа Анастасія, 2-Б клас
  10. Яринич Анна, 6-В клас


Учні, відзначені сертифікатом «Добрий результат»

  1. Атаманенко Олена, 3-Д клас
  2. Бас Віолета,  5-Б клас
  3. Бик Павло, 4-В клас
  4. Білоган Ігор, 6-А клас
  5. Божик Ольга, 6-Б клас
  6. Брийовська Юлія, 4-Г клас
  7. Валько Ярослав, 3-Д клас
  8. Витрикуш Дмитро, 4-В клас
  9. Владика  Надія, 3-В клас
  10. Владика Роман, 3-В клас
  11. Вовк Вікторія, 3-В клас
  12. Волошин Софія, 4-Б клас
  13. Воробйова Софія, 4-В клас
  14. Гимон Анастасія, 2-А клас
  15. Гнатів Ольга, 5-Б клас
  16. Голубінка Данило, 4-Б клас
  17. Голубко Юліан, 3-Б клас
  18. Горошко Владислав, 4-А клас
  19. Гринишин Анна, 3-А клас
  20. Грузінська Тетяна, 3-А клас
  21. Дармохід Владислав, 3-Д клас
  22. Дзюб Роксолана, 5-В клас
  23. Дмуховський Володимир, 3-Д клас
  24. Єгорушкін Сергій, 5-В клас
  25. Ємельянова Валерія, 4-В клас
  26. Єршова Ганна, 4-Г клас
  27. Жеплінська Марта, 6-В клас
  28. Жук  Софія, 2-А клас
  29. Жук Артем, 2-А клас
  30. Забродський Олександр, 3-Б клас
  31. Зілінський Павло, 2-Г клас
  32. Іваш Юрій, 6-А клас
  33. Іващишин  Остап, 2-Б клас
  34. Ільків Олег, 4-Г клас
  35. Іщук Соломія – Наталія, 2-В клас
  36. Кавалець Христина, 3-Б клас
  37. Калагурка  Данило, 3-А клас
  38. Качімова Анастасія, 6-Б клас
  39. Кащак Уляна, 2-В клас
  40. Клімчук Роман, 2-Г клас
  41. Клубко Діана, 5-Б клас
  42. Кобилянська Ольга, 4-А клас
  43. Корпан Олег, 3-А клас
  44. Котик Андрій, 3-А клас
  45. Котик Назар, 5-В клас
  46. Крученюк Маркіян, 4-Б клас
  47. Кузик Марія – Діана, 4-В клас
  48. Кузіль Олексій, 2-А клас
  49. Кусмина Вікторія, 5-В клас
  50. Лапан Тарас, 3-Д клас
  51. Леньо Олена, 3-Д клас
  52. Логін Марта, 4-А клас
  53. Лозова Анастасія, 5-В клас
  54. Луговський Євген, 2-В клас
  55. Луців Юрій, 5-Б клас
  56. Максимова Наталія, 4-Б клас
  57. Максимович Денис, 3-В клас
  58. Мацишин Софія, 5-Б клас
  59. Мелимук Віта, 3-Б клас
  60. Микитка Артур, 3-А клас
  61. Михаленич Христина, 6-А клас
  62. Михальчук Ілля, 2-А клас
  63. Мороз Сергій, 4-А клас
  64. Музика  Ігор, 3-А клас
  65. Музика Христина, 3-Б клас
  66. Нагірна Олена, 3-В клас
  67. Назаркевич Марко, 4-А клас
  68. Нечипоренко Назарій, 2-А клас
  69. Омелян Христина, 6-А клас
  70. Остапчук Софія, 4-Б клас
  71. Панчишин Соломія, 3-Б клас
  72. Парвасюк Анастасія, 2-Г клас
  73. Паска Ярослав, 6-А клас
  74. Патько Ігор, 3-В клас
  75. Паук Остап, 2-Б клас
  76. Пеляк Вікторія, 2-А клас
  77. Пельчарський Артур, 2-Б клас
  78. Покиньброда Ольга, 3-А клас
  79. Рачковський Володимир, 4-Г клас
  80. Рибка Катерина, 2-А клас
  81. Ривак Степан – Юрій, 2-А клас
  82. Римська Софія, 3-А клас
  83. Савчин Володимир, 5-А клас
  84. Сайко Христина, 2-Г клас
  85. Сембай Владислав, 5-Б клас
  86. Сеник Артур, 2-Б клас
  87. Сірий Юрій, 3-В клас
  88. Слюсарчук Ярослав, 5-Б клас
  89. Смага Тарас, 3-Д клас
  90. Солтис Максим, 3-А клас
  91. Стефак Анна, 2-Б клас
  92. Стрищак Василь, 4-Б клас
  93. Телесницька Христина, 3-В клас
  94. Терендій Назар, 3-А клас
  95. Терпелюк Максим, 3-А клас
  96. Торбин Надія, 3-А клас
  97. Троцько Софія, 3-Д клас
  98. Турчин Андрій, 3-Д клас
  99. Тутин Назар, 6-Б клас
  100. Фігура Діана, 3-А клас
  101. Фірман Андрій, 2-Б клас
  102. Фітьо Юлія, 6-В клас
  103. Фолис Каріна, 3-Б клас
  104. Фостяк Ірина, 2-Б клас
  105. Фрідкін Ростислав, 3-Б клас
  106. Хащевський Любомир, 6-В клас
  107. Хомишин Софія, 3-Б клас
  108. Хомуляк Олена, 5-Б клас
  109. Часовських Володимир, 4-Б клас
  110. Чорна Юлія, 5-Б клас
  111. Чорний Микола, 3-В клас
  112. Швидун Діана, 6-Б клас
  113. Шворак Оксана, 4-Б клас
  114. Шевчук Вікторія, 3-А клас
  115. Шпаківський Остап, 3-В клас
  116. Щурко Андріана, 4-Г клас
  117. Юрчик Віталій, 3-А клас
  118. Яворська Соломія, 5-Б клас
  119. Якимець Олена, 4-А клас
  120. Янішевський Михайло, 3-Б клас
  121. Ярова Олена, 3-А клас

Переглядів: 657 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Березень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz