Середа, 18 Січ 2017, 07:56

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2013 » Квітень » 18 » Результати Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-2013»
10:49
Результати Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-2013»
До школи надійшли результати Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник-2013».

Учні, нагороджені диплом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня
1. Андросюк Максим, 4-Б клас
2. Било Ярина, 3-Г клас
3. Василишин Назар, 4-Б клас
4. Веселівська Анастасія, 4-Б клас
5. Гриненко Анастасія, 4-Б клас
6. Дорош Святослав, 3-Г клас
7. Зварич Марта, 4-Б клас
8. Каргут Вікторія, 4-Б клас
9. Кіс Маркіян, 3-Г клас
10. Кобак Юлія, 3-Г клас
11. Козловська Марія, 3-Г клас
12. Пайтак Данило, 3-Г клас
13. Повалена Діана, 3-Г клас
14. Путьківська Вікторія, 3-Г клас
15. Рожак Мирослав, 4-Б клас
16. Рязанова Діана, 3-Г клас
17. Шворак Оксана, 4-Б клас
18. Шельвах Михайло, 3-Г клас
 
Учні, нагороджені диплом ІІІ ступеня Всеукраїнського рівня
1. Голубко Юліан, 3-Б клас
2. Забродський Олександр, 3-Б клас
3. Музика Христина, 3-Б клас
4. Панчишин Соломія, 3-Б клас
5. Фрідкін Ростислав, 3-Б клас
6. Чубак Олександр, 3-В клас
 
Учні, нагороджені диплом І ступеня Регіонального рівня
1. Валовий Максим, 3-А клас
2. Гнатів Софія, 3-А клас
3. Голубінка Данило, 4-Б клас
4. Гринишин Анна, 3-А клас
5. Грузінська Тетяна, 3-А клас
6. Ільків Олег, 4-Г клас
7. Кавалець Христина, 3-Б клас
8. Лакомська Соломія, 4-Б клас
9. Лата Мар’яна, 7-Г клас
10. Музика Ігор, 3-А клас
11. Новоставська Христина, 7-В клас
12. Новоставський Андрій, 4-Б клас
13. Солтис Максим, 3-А клас
14. Терендій Назар, 3-А клас
15. Терпелюк Максим, 3-А клас
16. Тимо Андріана, 4-Б клас
17. Торбин Надія, 3-А клас
18. Фігура Діана, 3-А клас
19. Філевич Христина, 8-В клас
20. Хлівнюк Богдан, 3-А клас
21. Чолій Ірина, 8-В клас
22. Шокотько Вікторія, 8-В клас
23. Яворська Євгенія, 4-Г клас
24. Якимець Нестор, 3-А клас
25. Янішевський Михайло, 3-Б кла,
 
Учні, нагороджені диплом ІІ ступеня Регіонального рівня
1. Бучко Марта, 7-Г клас
2. Вах Ірина, 9-В клас
3. Веліховська Оксана, 7-Б клас
4. Владика Роман, 3-В клас
5. Гимон Софія, 3-В клас
6. Дмитрук Остап, 6-В клас
7. Калагурка Данило, 3-А клас
8. Кобак Марія, 3-В клас
9. Когут Михайло, 3-Д клас
10. Котик Андрій, 3-А клас
11. Красюк Поліна, 8-В клас
12. Ленартович Вероніка, 3-В клас
13. Нагірна Олена, 3-В клас
14. Пришляк Богдан, 7-В клас
15. Рачковський Володимир, 4-Г клас
16. Слєпко Андрій, 3-Б клас
17. Стрищак Софія, 7-В клас
18. Ткачук Катерина, 8-В клас
19. Шевчук Вікторія, 3-А клас
20. Яровик Назар, 7-Г клас
 
Учні, нагороджені диплом ІІІ ступеня Регіонального рівня
1. Баб’як Юрій, 5-Б клас
2. Боцюрко Марта, 3-В клас
3. Владика Надія,3-В клас
4. Вовк Вікторія, 3-В клас
5. Гакало Мар’яна, 4-Г клас
6. Дмуховський Володимир, 3-Д клас
7. Зубальська Станіслава, 7-Г клас
8. Іванейко Ростислав, 7-А клас
9. Кіц Юлія, 4-Г клас
10. Клубко Діана, 5-Б клас
11. Ковальська Вікторія, 4-Г клас
12. Комар Максим, 4-В клас
13. Костів Олександра, 4-Г клас
14. Красницька Юлія, 5-Б клас
15. Леньо Олена, 3-Д клас
16. Назаркевич Марко, 4-А клас
17. Савич Віталій, 4-А клас
18. Сербан Анастасія, 8-В клас
19. Соколенко Анна, 4-А клас
20. Співак Андрій, 4-А клас
21. Сьянов Назар, 4-А клас
22. Телесницька Ольга, 7-В клас
23. Федорів Тетяна, 8-В клас
24. Ференц Микола, 8-Б клас
25. Фльорко Адріана-Анна, 4-Г клас
26. Чінка Адріана, 7-Г клас
27. Чорний Микола, 3-В клас
28. Шворак Тетяна, 9-Б клас
29. Шинкарук Олег, 3-Б клас
30. Шутяк Остап, 8-Б клас
31. Щурко Андріана, 4-Г клас
 
Учні, нагороджені диплом Переможця
1. Антонів Михайло, 1-Г клас
2. Білий Валерій, 1-В клас
3. Білинська Марта, 1-Б клас
4. Борисова Аліна,1-Г клас
5. Василиха Богдан, 1-А клас
6. Вацлав Юліанна, 1-А клас
7. Вичужаніна Ірина, 1-Г клас
8. Герцовська Соломія,1-Б клас
9. Гілевич Олеся, 1-В клас
10. Глуб Вікторія, 1-Г клас
11. Голованов Захар, 1-В клас
12. Гошко Віолетта, 1-В клас
13. Дацко Назар, 1-А клас
14. Дзень Єва,1-В клас
15. Дибський Богдан, 1-А клас
16. Дмитерко Андріана, 1-Б клас
17. Дмуховська Олена, 1-А клас
18. Заторська Анастасія, 1-Б клас
19. Зварич Ольга, 2-Г клас
20. Зізинь Мирослав, 1-А клас
21. Змія Ольга, 1-Б клас
22. Іщак Данило, 1-В клас
23. Іщук Наталія-Соломія, 2-В клас
24. Каширіна Ірина, 2-В клас
25. Кисців Каріна, 1-В клас
26. Козак Христина, 1-В клас
27. Костів Тетяна, 1-Г клас
28. Краєвський Максим, 2-Б клас
29. Крет Ярина, 1-Г клас
30. Крілишин Андріан, 2-А клас
31. Кріль Михайло, 2-В клас
32. Кріль Юлія, 1-Г клас
33. Кузіль Юстина, 1-Г клас
34. Куприсюк Соломія, 1-Б клас
35. Легка Марта, 1-А клас
36. Литвин Роман, 1-В клас
37. Лободинський Андрій, 1-В клас
38. Мельник Роман, 1-Б клас
39. Микитка Маркіян, 1-Б клас
40. Нечаєва Віталіна, 1-В клас
41. Оліярник Анастасія, 1-А клас
42. Пашко Анастасія, 1-В клас
43. Повалена Анна-Марія, 1-В клас
44. Процько Олег, 1-А клас
45. Процько Остап, 1-Г клас
46. Путьківська Юлія, 1-Г клас
47. Рабій Євген, 1-Б клас
48. Равська Юлія, 1-Г клас
49. Римська Вероніка, 1-Б клас
50. Романець Юлія, 1-А клас
51. Рура Христина, 1-А клас
52. Стефанишин Віктор, 1-Б клас
53. Філіпішин Максим, 2-Г клас
54. Хащевська Софія, 2-Б клас
55. Хомик Ганна, 1-Г клас
56. Шаравара Андрій, 1-В клас.
 
  
Переглядів: 1248 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Квітень 2013  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz