Вівторок, 28 Бер 2017, 11:57

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2012 » Серпень » 28 » Сформовано 1-ші класи 2012-2013 н. р.
12:41
Сформовано 1-ші класи 2012-2013 н. р.
Список учнів 1-А класу
  1. Андреєва Наталія Ігорівна
  2. Бобуль Альбіна Андріївна
  3. Бондаренко Ярослава Михайлівна
  4. Бохно Юлія-Вікторія Романівна
  5. Василиха Богдан Іванович
  6. Вацлав Юліанна Олегівна
  7. Дацко Назар Ігорович
  8. Дибський Богдан Романович
  9. Дмуховська Олена Богданівна
  10. Залеська Лілія Володимирівна
  11. Зізинь Мирослав-Павло Ігорович
  12. Іванченко Ростислав Михайлович
  13. Кобринович Христина Тарасівна
  14. Конанець Станіслав Юрійович
  15. Лаб’як Захарій Орестович
  16. Легка Марта Тарасівна
  17. Літовченко Леся Олександрівна
  18. Лозинський Максим Ігорович
  19. Мельник Назар Ігорович
  20. Оліярник Анастасія Михайлівна
  21. Петрівник Олексій Ігорович
  22. Поставка Сергій Ростиславович
  23. Процько Олег Юрійович
  24. Романець Юлія Андріївна
  25. Рура Христина Ярославівна
  26. Скочиляс Андрій Русланович
  27. Стеців Ігор Святославович
  28. Фельпель Роман Андрійович
  29. Чорний Юрій Іванович
  30. Юзвяк Евеліна Олегівна
Класний керівник - Лаба Оксана Петрівна
 
 
 
Список учнів 1-Б класу
(З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)
  1. Білинська Марта Романівна
  2. Веснін Станіслав Вікторович
  3. Герцовська Соломія Любомирівна
  4. Десятка АндрійОлександрович
  5. Дмитерко Андріана Михайлівна
  6. Заторська Анастасія Михайлівна
  7. Змія Ольга Петрівна
  8. Красницька Анастасія Віталіївна
  9. Козій Каріна Олександрівна
  10. Куприсюк Соломія Володимирівна
  11. Лозовий Богдан Юрійович
  12. Мельник Роман Андрійович
  13. Мерзлікіна Оксана Миколаївна
  14. Микитка Маркіян Ігорович
  15. Нисевич Вероніка Ігорівна
  16. Новосад Олена Петрівна
  17. Паршукова Анна Сергіївна
  18. Пашковський Михайло Вадимович
  19. Рабій Євген Юрійович
  20. Рєвков Володимир Володимирович
  21. Римська Вероніка Романівна
  22. Саміло Олег-Денис Богданович
  23. Соловей Вілен Васильович
  24. Стефанишин Віктор Олександрович
  25. Трачик Вероніка Степанівна
  26. Урбан Віталій Віталійович
  27. Урбан Христина Віталіївна
  28. Цебрик Тарас Вікторович
  29. Черник Юстина Петрівна
  30. Ягусевич Костянтин Костянтинович
Класний керівник - Кандаурова Руслана Олександрівна
 

 
Список учнів 1-В класу
(З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ)
  1. Білий Валерій Андрійович
  2. Вуйцик Марія Юріївна
  3. Гілевич Олеся Богданівна
  4. Голованов Захар Сергійович
  5. Гончарук Роман Олександрович
  6. Гошко Віолетта Олександрівна
  7. Дзень Єва Володимирівна
  8. Дрозда Артур Андрійович
  9. Іщак Данило Андрійович
  10. Кисців Каріна Володимирівна
  11. Козак Христина Ігорівна
  12. Лемешко Богдан Андрійович
  13. Литвин Роман Андрійович
  14. Лободинський Андрій Ігорович
  15. Малюга Анна Андріївна
  16. Малюга Тетяна Андріївна
  17. Нечаєва Віталіна Олегівна
  18. Пашко Анастасія Василівна
  19. Пащак Анастасія Юріївна
  20. Повалена Анна-Марія Андріївна
  21. Ролюк Владислав Олександрович
  22. Семенюк Софія Володимирівна
  23. Скоріантов Максим Максимович
  24. Соколюк Маркіян Юрійович
  25. Сокотнюк Уляна Сергіївна
  26. Сокотнюк Яна Сергіївна
  27. Федун Наталія Павлівна
  28. Цимбалістий Андріан Васильович
  29. Шаравара Андрій Андрійович
  30. Шкоропад Марта-Марія Юріївна
Класний керівник - Курінна Людмила Анатоліївна
 
 
Список учнів 1-Г класу
  1. Антонів Михайло Андрійович
  2. Бобецький Юрій Тарасович
  3. Борисова Аліна Дмитрівна
  4. Вашкевич Степан Ігорович
  5. Вичужаніна Ірина Віталіївна
  6. Глуб Вікторія Ігорівна
  7. Денисенко Олег Миколайович
  8. Дульнявка Олесь Іванович
  9. Коваль Марта Романівна
  10. Колодій Ростислав Андрійович
  11. Костів Тетяна Ярославівна
  12. Крет Ярина Олексіївна
  13. Кріль Юлія Романівна
  14. Кузіль Юстина Сергіївна
  15. Кусмина Артур Андрійович
  16. Кусьо Анастасія Андріївна
  17. Лабінський Любомир Андрійович
  18. Мазур Остап Ярославович
  19. Ніштук Святослав Орестович
  20. Олексів Максим Андрійович
  21. Олійник Артур –Олег Володимирович
  22. Павлик Дмитро Петрович
  23. Процько Остап Андрійович
  24. Путьківська Юлія Андріївна
  25. Равська Юлія Степанівна
  26. Салабай Тарас Ярославович
  27. Хомик Ганна Ростиславівна
  28. Чорненький Роман Валерійович
  29. Шевчик Юлія Андріївна
  30. Шляхетка Дмитро-Михайло Іванович

Класний керівник - Яремко Марія Михайлівна

Переглядів: 858 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 1.7/3
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz