Четвер, 20 Вер 2018, 08:55

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2018 » Серпень » 29 » Списки учнів 10-х класів 2018/2019 н.р.
10:14
Списки учнів 10-х класів 2018/2019 н.р.

Списки учнів 10-х класів 2018/2019 н.р.

 

10-А клас 

(профільне вивчення історії)

Класний керівник – Нагорняк Любов Стефанівна

  1. Баллод Алла Євгенівна
  2. Беген Дмитро-Артур Богданович
  3. Бик Павло Юрійович
  4. Волошин Софія-Марія Андріївна
  5. Воробей Ольга Юріївна
  6. Горошко Владислав Миронович
  7. Гриненко Анастасія Валеріївна
  8. Гуда Віталій Романович
  9. Дубенюк Анастасія Вікторівна
  10. Ємельянова Валерія Вадимівна
  11. Завійський Маркіян Ярославович
  12. Завійський Юрій Ярославович
  13. Збожний Денис Олегович
  14. Колюбінська Софія Романівна
  15. Коновалюк Уляна Андріївна
  16. Кузик Марія-Діана Орестівна
  17. Лис Уляна Андріївна
  18. Логін Марта Іванівна
  19. Наконечна Ольга Ігорівна
  20. Петрусевич Анна Русланівна
  21. Рожак Мирослав Олегович
  22. Якимець Олена Ігорівна

 

10-Б клас

(профільне вивчення математики)

Класний керівник – Ростун Леся Любомирівна

  1. Безсонов Остап Михайлович
  2. Василишин Назар Андрійович
  3. Голубінка Данило Андрійович
  4. Грезда Юлія Андріївна
  5. Гужвіна Діана Анатоліївна
  6. Дячук Валерія Олександрівна
  7. Зварич Марта Андріївна
  8. Коваль Христина Василівна
  9. Комар Максим Максимович
  10. Курило Данило Олегович
  11. Лакомська Соломія Мирославівна
  12. Левківський Даниїл Андрійович
  13. Левченко Ярослав Миколайович
  14. Максимова Наталія Олександрівна
  15. Манюк Максим Ярославович
  16. Мартинюк Святослав Романович
  17. Мельник Денис Андрійович
  18. Мех  Ольга Василівна
  19. Мороз Сергій Володимирович
  20. Новоставський Андрій Ярославович
  21. Перетятко Уляна Євгенівна
  22. Петришак Маркіян Миколайович
  23. Савич Віталій Олегович
  24. Снігур Максим Ігорович
  25. Стрищак Василь Васильович
  26. Хома Павло Степанович
  27. Часовських Володимир Юрійович
  28. Чепіль Марта Олександрівна

 

10-В клас

(профільне вивчення іноземної мови)

Класний керівник – Пинянська Оксана Богданівна

  1. Боянівська Марта Василівна
  2. Веселівська Анастасія Юріївна
  3. Воробйова Софія Олегівна
  4. Голодняк Мар"ян Петрович
  5. Грицай Ірина Андріївна
  6. Дворянин Віра Романівна
  7. Захарченко Марта Олександрівна
  8. Ільків Олег Богданович
  9. Каліщук Анастасія Юріївна
  10. Кіц Юлія Андріївна
  11. Ковальська Вікторія Юріївна
  12. Ковбаса Андрій Володимирович
  13. Костів Олександра Валеріївна
  14. Криськів Софія Романівна
  15. Куць Соломія Юріївна
  16. Маслюк Віталій Валерійович
  17. Матвій Максим Степанович
  18. Назаркевич Марко Ярославович
  19. Островська Марія Олегівна
  20. Раленко Олександра Андріївна
  21. Рачковський Володимир Ярославович
  22. Роман Олег Анатолійович
  23. Соколенко Анна Анатоліївна
  24. Станицький Віталій Олександрович
  25. Федина Вікторія Романівна
  26. Шворак Оксана Володимирівна
  27. Щурко Андріана Василівна
  28. Яворська Євгенія Іванівна
Переглядів: 426 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 4.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz