П`ятниця, 17 Лис 2017, 23:20

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2014 » Липень » 30 » Списки учнів 1-х класів 2014/2015 н.р.
12:14
Списки учнів 1-х класів 2014/2015 н.р.

Списки учнів 1-х класів 2014/2015 н.р.

 

1-А клас (з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник - Музика Ольга Захарівна

 

  1. Брикін Олексій Костянтинович
  2. Гаврилюк Данило Андрійович
  3. Гнатишин Степан Іванович
  4. Головатий Назар Андрійович
  5. Демчина Діана Анатоліївна
  6. Дуда Андрій Романович
  7. Дудка Олеся Максимівна
  8. Іваницька Олена Володимирівна
  9. Ільчишин Вероніка Тарасівна
  10. Ковальчук Артем Андрійович
  11. Козак Дмитро Тарасович
  12. Клочана Уляна Андріївна 
  13. Леськів Наталія Володимирівна
  14. Липак Остап Олегович
  15. Луцик Василь Васильович
  16. Мамет Антон Олександрович
  17. Марковська Діана Вячеславівна
  18. Мартинюк Назарій Тарасович
  19. Рябініна Софія-Олена Олегівна
  20. Слободюк Юрій Олександрович
  21. Солоткий Владислав Васильович
  22. Тренич Владислав Ігорович
  23. Тутин Остап Ігорович
  24. Філіповський Адріан Сергійович
  25. Фітьо Максим Володимирович
  26. Худий Данило Андрійович
  27. Чепіль Вероніка Кирилівна
  28. Чума Денис Михайлович
  29. Шліян Роман Михайлович
  30. Ясінський Вадим-Володимир Олегович

 

1-Б клас

Класний керівник - Федорко Любов Богданівна

 

  1. Арділь Ангеліна Дмитрівна
  2. Баховська Яна Андріївна 
  3. Вань Кароліна Олегівна
  4. Ворона Софія Ярославівна
  5. Гончарук Данило Олександрович
  6. Гронович Дмитро Романович
  7. Гульгун Софія Олегівна
  8. Демчина Назар Миколайович
  9. Калитка Максим Володимирович
  10. Кериченко Ігор Ігорович
  11. Ковтунович Олег Богданович
  12. Кормухіна Марія Олександрівна
  13. Куч Маркіян Володимирович
  14. Лукашов Олексій Андрійович
  15. Ляшкевич Маркіян Володимирович
  16. Матис Вікторія-Дарина Сергіївна
  17. Мельник Марія Ярославівна
  18. Мишко Владислав Андрійович
  19. Остапенко Денис Олексійович
  20. Панаітова Софія Романівна
  21. Пасічник Аліна Ігорівна
  22. Пастух Юлія Іванівна
  23. Романюк Ірина Андріївна 
  24. Сеник Олександр Сергійович
  25. Томчук Дарія Валеріївна
  26. Улян Максим Віталійович
  27. Фрідкін Нестор Дмитрович
  28. Чубак Ярина Ігорівна
  29. Шот Сергій Юрійович
  30. Яструбецький Юрій Романович

 

1-В клас

Класний керівник - Олійник Наталія Любомирівна

 

  1. Безручко Любомир Володимирович
  2. Бешлей Дмитро Романович
  3. Войценко Олег Васильович
  4. Десятка Катерина Олександрівна
  5. Дорош Яна Володимирівна
  6. Дуда Денис Андрійович
  7. Калита Максим Миколайович
  8. Клепач Дарія Олегівна
  9. Ковалишин Марія-Вероніка Мар"янівна
  10. Кузьмінчук Олександр Володимирович
  11. Куник Петро Андрійович
  12. Машкара Дем"ян Богданович
  13. Машляр Альбіна Юріївна
  14. Медиковський Денис Мирославович
  15. Мельник Оксана Віталіївна
  16. Милян Оксана Євгенівна
  17. Нежинський Данило-Євген Юрійович
  18. Ніколькіна Анна-Марія Миколаївна
  19. Осадчий Олег Миколайович
  20. Сеник Олег Мирославович
  21. Сидоренко Анастасія Сергіївна
  22. Слівінська Софія Михайлівна
  23. Сташків Владислав Денисович
  24. Тарнавчик Вікторія-Дарина Андріївна 
  25. Тимо Ілона Романівна
  26. Фадєєв Максим Іванович
  27. Хлопик Діана Володимирівна
  28. Яворський Святослав Володимирович
  29. Явор Богдан Михайлович

 

1-Г клас (з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник - Остапчук Ніна Степанівна

 

  1. Бартошик Віталій Володимирович
  2. Бойко Маркіян Володимирович
  3. Бойчук Назар Мирославович
  4. Брухаль Юлія Григорівна
  5. Буренкова Ірина Сергіївна
  6. Витрикуш  Владислав Володимирович
  7. Галай Данило Володимирович
  8. Глушко Владислав Андрійович
  9. Гордієнко Андрій Дмитрович
  10. Дзень Діана Володимирівна
  11. Заблоцька Софія Юріївна
  12. Захарко Анастасія Анатоліївна
  13. Кравець Орест Тарасович
  14. Лило Юрій Ростиславович
  15. Лозовий Максим Андрійович
  16. Магалюс Катерина Андріївна
  17. Магас Ігор Денисович
  18. Мелимук Максим Юрійович
  19. Наконечна Анастасія  Юріївна
  20. Островський Назар Олегович
  21. Павкевич Данило Богданович
  22. Пельчарський Віталій-Артем Олегович
  23. Реулець Юліана Вадимівна
  24. Рязанов Іван Володимирович
  25. Сорока Роман Назарович
  26. Союшкіна Вікторія Юріївна
  27. Терлецька Ярина Миронівна
  28. Трачик Олександр Степанович
  29. Трофімчук Владислав Романович
  30. Федотов Тимур Артемович

 

1-Д клас

Класний керівник - Дацишин Надія Михайлівна

 

  1. Бобелецька Вікторія Тарасівна
  2. Ваславик Дмитро Петрович
  3. Гоцанюк Ігор Іванович
  4. Грищенко Соломія Сергіївна
  5. Буяр Марія Михайлівна
  6. Дмитришин Святослав Олегович
  7. Жук Христина Іванівна
  8. Змія Андріана Володимирівна
  9. Каширін Юрій Юрійович
  10. Кірієнкова Олександра Олександрівна
  11. Козик Маріанна Сергіївна
  12. Костів Дмитро Богданович
  13. Коцелко Анастасія Андріївна
  14. Криськів Ігор Романович
  15. Курніцкий Ростислав Андрійович
  16. Кусмина Дмитро Степанович
  17. Леньо Владислав Ігорович
  18. Мигаль Еміліан Ростиславович
  19. Москва Юрій Володимирович
  20. Незнаємський Андрій Євгенович
  21. Ониськів Галина Ігорівна
  22. Рісний Назарій Васильович
  23. Рущишин Дмитро Михайлович
  24. Свінціцка Аліна Андріївна
  25. Сірий Роман Михайлович
  26. Стефанишин Христина Ігорівна
  27. Тарабаєва Кароліна Костянтинівна
  28. Тацинець Олександр Ярославович
  29. Троцько Марія Василівна
  30. Яворський Дмитро Тарасович
Переглядів: 1509 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Липень 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz