Субота, 03 Гру 2016, 19:37

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2015 » Серпень » 26 » Списки учнів 1-х класів 2015/2016 н.р.
19:40
Списки учнів 1-х класів 2015/2016 н.р.

Списки учнів 1-х класів 2015/2016 н.р.

 

1-А клас

Класний керівник – Хморук Надія Василівна

  1. Баландюх Ірина Орестівна
  2. Бандуровська Ірена Андріанівна
  3. Бричко Лілія Василівна
  4. Бурбела Андрій Іванович
  5. Валько Оксана Андріївна
  6. Грішанов Артем Вадимович
  7. Журавель Максим Віталійович
  8. Зварич Любомир Юрійович
  9. Зізинь Роман Ігорович
  10. Коваль Олександр Павлович
  11. Ковальчук Ірина Петрівна
  12. Ковбаса Анна Володимирівна
  13. Когут Анна Ігорівна
  14. Кухта Олексій Ігорович
  15. Луцан Владислав Володимирович
  16. Нечипорук Анастасія Юріївна
  17. Окутін Тарас Юрійович
  18. Олійник Павло Володимирович
  19. Павлюшок Дмитро Юрійович
  20. Пелех Катерина Олегівна
  21. Пипчак Дмитро Богданович
  22. Пожарніцький Андрій Богданович
  23. Пригода Дмитро Любомирович
  24. Римська Яна Романівна
  25. Семенюк Ігор Андрійович
  26. Соя Максим Андрійович
  27. Терендій Володимир Юрійович
  28. Тризуб Назар Ігорович
  29. Федів Соломія Андріївна

1-Б клас

(з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник – Чиж Наталія Йосифівна

  1. Бик Тарас Юрійович
  2. Білинська Анастасія Романівна
  3. Брикса Вікторія Вікторівна
  4. Василишин Орест Андрійович
  5. Гриців Микола Іванович
  6. Гриців Степан Іванович
  7. Гузій Софія Василівна
  8. Дуб Олександра Степанівна
  9. Жидкова Поліна Юріївна
  10. Жмур Яна Віталіївна
  11. Ковальова Вікторія Миколаївна
  12. Козяр Софія Ростиславівна
  13. Котик Софія Михайлівна
  14. Мисак Сергій Андрійович
  15. Мітькін Максим Віталійович
  16. Морикишка Данило Степанович
  17. Обіцькі Емілія Аркадіївна
  18. Огінська Марта Альбертівна
  19. Олійник Анастасія Володимирівна
  20. Орищин Юрій Ігорович
  21. Паламар Максим Володимирович
  22. Пастух Устим Едуардович
  23. Петрівська Анна Богданівна
  24. Прус Анна Русланівна
  25. Репа Уляна Романівна
  26. Родак Божена Володимирівна
  27. Серняк Назар Михайлович
  28. Тлустяк Андріана Андріївна
  29. Тузяк Наталія Олегівна
  30. Якимів Анастасія Романівна

1-В клас

Класний керівник – Урда Ольга Дмитрівна

  1. Баран Максим Іванович
  2. Баранов Матвій Денисович
  3. Боянівський Данило Васильович
  4. Велика Вікторія Ігорівна
  5. Голуб Олександр Олегович
  6. Грищишин Роман Андрійович
  7. Індичовська Христина Мар"янівна
  8. Каширін Олексій Юрійович
  9. Кобрус Дарія Олегівна
  10. Кобрус Костянтин Олегович
  11. Ковалишин Анастасія Віталіївна
  12. Ковалишин Анастасія Мар"янівна
  13. Корпан Віталій Володимирович
  14. Кравцов Матвій Володимирович
  15. Кусяк Софія Іванівна
  16. Леньо Ольга Ігорівна
  17. Малахова Олена Олегівна
  18. Міхалик Дмитро Юрійович
  19. Окунь Анна Андріївна
  20. Оліярник Діана Михайлівна
  21. Остап"юк Христина Ярославівна
  22. Приходович Анастасія Сергіївна
  23. Столяр Марта Іванівна
  24. Сухораб Ярина Ярославівна
  25. Томчук Дарія Валеріївна
  26. Чепіль Назар Ігорович
  27. Шевчук Валерій Петрович
  28. Шельвах Назарій Степанович
  29. Янішевська Вікторія Костянтинівна

1-Г клас

(з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник – Завущак Ольга Ярославівна

  1. Бартошик Анастасія Сергіївна
  2. Беген Вероніка Богданівна
  3. Веселівська Надія Юріївна
  4. Вигнанець Аріна Олегівна
  5. Гільжинський Роман Олегович
  6. Горбач Вікторія Іванівна
  7. Григорян Катерина Миколаївна
  8. Джежера Олексій Володимирович
  9. Красюк Вікторія Олексіївна
  10. Лаврик Ярема Андрійович
  11. Мот Михайло Васильович
  12. Озарків Маркіян Святославович
  13. Павлишин Наталія Михайлівна
  14. Пашковська Ксенія Вадимівна
  15. Петрик Ростислав Юрійович
  16. Польова Софія Маркіянівна
  17. Романчук Марко Васильович
  18. Рускіх Вероніка Миколаївна
  19. Сало Віра Вікторівна
  20. Сало Софія Вікторівна
  21. Синишин Емілія Денисівна
  22. Сіромський Остап Русланович
  23. Солтис Анна-Марія Богданівна
  24. Сорокопудов Олександр Геннадійович
  25. Табачук Юлія Ігорівна
  26. Татарин Владислав Юрійович
  27. Філевич Олена Ігорівна
  28. Хомишин Данилиїл Володимирович
  29. Шевченко Вікторія Романівна
  30. Яводчак Марія Сергіївна

1-Д клас

Класний керівник – Кучела Марія Степанівна

  1. Акіменко Аліна Максимівна
  2. Баран Марта Віталіївна
  3. Галазика Віталій Мар"янович
  4. Головід Андрій Степанович
  5. Журавський Микола Васильович
  6. Канінська Юлія Богданівна
  7. Клепач Дарія Олегівна
  8. Колос Іван Михайлович
  9. Корпан Анна Орестівна
  10. Кренгель Михайло Андрійович
  11. Курус Станіслав Сергійович
  12. Левецька Уляна Сергіївна
  13. Леськів Вероніка Олегівна
  14. Леськів Вікторія Олегівна
  15. Лука Остап Миронович
  16. Мартиняк Вікторія Вікторівна
  17. Микитин Галина Володимирівна
  18. Нагурська Юстина Анатоліївна
  19. Николів Ігор Тарасович
  20. Олійник Ростислав Романович
  21. Пацкан Вікторія Андріївна
  22. Покора Вероніка Олегівна
  23. Романишин Вероніка Андріївна
  24. Руда Таміла Володимирівна
  25. Рудницька Яна Михайлівна
  26. Стефунько Олена Віталіївна
  27. Фельпель Любомир Андрійович
  28. Чура Станіслав Ростиславович
  29. Швед Остап Олегович
  30. Юрчик Марта Іванівна
 
Переглядів: 831 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 3.0/4
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz