Субота, 03 Гру 2016, 00:13

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2016 » Серпень » 26 » Списки учнів 1-х класів 2016/2017 н.р.
14:14
Списки учнів 1-х класів 2016/2017 н.р.

Списки учнів 1-х класів 2016/2017 н.р.

1-А клас

Класний керівник – Лаба Оксана Петрівна

  1. Бакус Софія Олегівна
  2. Бовцайло Владислав Олегович
  3. Богданович Максим Олексійович
  4. Василишин Аліна Петрівна
  5. Вітинська Діана Андріївна
  6. Газдун Дмитро Тарасович
  7. Галин Марія Андріївна
  8. Голуб Олексій Олегович
  9. Дальовська Діана Анатоліївна
  10. Демків Ярина Михайлівна
  11. Звір Христина Романівна
  12. Кавка Олександр Миколайович
  13. Кунько Артем Ігорович
  14. Літовченко Роксоляна Олександрівна
  15. Мельничук Юлія Василівна
  16. Мішалов Артем Костянтинович
  17. Павкевич Тарас Богданович
  18. Пастух Максим Іванович
  19. Процько Тетяна Юріївна
  20. Ситик Захарій Ігорович
  21. Сомік Маркіян Русланович
  22. Сорокін Олександр Сергійович
  23. Сточанин Святослав-Олександр Віталійович
  24. Стрихарчук Устим Романович
  25. Тимків Максим Назарович
  26. Тимо Вероніка Романівна
  27. Фелистин Анастасія Романівна
  28. Цинюк Яна Юріївна
  29. Ющак Роман Юрійович

1-Б клас

(з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник – Кандаурова Руслана Олександрівна

  1. Беген Максим Романович
  2. Боярський  Владислав Олександрович
  3. Бунцев Максим Олександрович
  4. Василишин Остап Олегович
  5. Вітрак Марта Павлівна
  6. Дрібко Максим Віталійович
  7. Жук Дарина Антонівна
  8. Іващишин Роман Мар'янович
  9. Казмірук Данило Володимирович
  10. Качковська Ніка Дмитрівна
  11. Кожушина Катерина Ярославівна
  12. Коростенський Андрій Ігорович
  13. Кравець Роман Ігорович
  14. Левицький Роман Андрійович
  15. Левус Олег Андрійович
  16. Пархомик Сергій Мар"янович
  17. Пархомик Соломія Мар"янівна
  18. Приступа Назарій Орестович
  19. Проць Максим Михайлович
  20. Саврук Романа Андріївна
  21. Сенечко Вероніка Антонівна
  22. Скуб"як Олександр Ігорович
  23. Тимо Назарій Романович
  24. Федоренко Тетяна Володимирівна
  25. Харчук Анна Віталіївна
  26. Хміль Маркіян Ігорович
  27. Хміль Софія Євгенівна
  28. Хрипта Остап Ігорович
  29. Шушков Владислав Максимович
  30. Шушкова Анастасія Максимівна

1-В клас

(з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник – Курінна Людмила Анатоліївна

  1. Антоненкова Олександра Костянтинівна
  2. Бартиш Тетяна Андріївна
  3. Білий Віталій Ігорович
  4. Білий Вадим Андрійович
  5. Білий Віктор Андрійович
  6. Гавришкевич Остап Володимирович
  7. Демчина Владислав Анатолійович
  8. Дмитрук Юстина Назарівна
  9. Дякун Вікторія Володимирівна
  10. Дякун Віктор Володимирович
  11. Дячук Даниїл Олександрович
  12. Завійська Кароліна Ярославівна
  13. Збожний Данило Олегович
  14. Ільків Марта Боданівна
  15. Кіц Денис Андрійович
  16. Лісковський Ігор Борисович
  17. Малиневський Любомир Романович
  18. Милимук Наталія Миколаївна
  19. Михаленич Анна Русланівна
  20. Ніколайчук Андрій Русланович
  21. Орлов Семен Миколайович
  22. Повалений Данило Андрійович
  23. Сердюков Євген Сергійович
  24. Сова Софія Назарівна
  25. Стойко Владислав Володимирович
  26. Ухніцький Олександр Олегович
  27. Федишин Володимир Валерійович
  28. Чмир Оксана Ігорівна
  29. Шаравара Олег Андрійович
  30. Шкоропад Леся Назарівна

1-Г клас

Класний керівник – Гірник Ірина Тарасівна

  1. Баран Ірина Іванівна
  2. Ваврик Назарій Тарасович
  3. Вань Матвій Андрійович
  4. Вдовичин Олена Романівна
  5. Волошин Ярослав Андрійович
  6. Вуйцик Святослав Юрійович
  7. Галаніна Тетяна Сергіївна
  8. Гуда Захарій Романович
  9. Дорота Віталій Андрійович
  10. Дубина Антон Костянтинович
  11. Євсікова Анна Олександрівна
  12. Живиця Дмитро Ігорович
  13. Заболотнюк Дмитро Ігорович
  14. Івахович Адріан Володимирович
  15. Кулинич Святослав Олегович
  16. Кусьо Ростислав Андрійович
  17. Лозовий Олег Юрійович
  18. Музика Володимир Віталійович
  19. Олійник Владислав Володимирович
  20. Пащенко Діана Сергіївна
  21. Притула Анна Володимирівна
  22. Ростун Любомир Ігорович
  23. Рудник Вероніка Сергіївна
  24. Салагай Соломія Назарівна
  25. Улян Денис Віталійович
  26. Цимбала Ірина Іванівна
  27. Цюпка Юлія Богданівна
  28. Яворська Марта Іванівна
  29. Янко Божена Олегівна

1-Д клас

Класний керівник – Романів Зоряна Володимирівна

  1. Андрійчук Катерина Назарівна
  2. Андрусевич Михаїл Тарасович
  3. Бабич Захар Ростиславович
  4. Бач Марта Михайлівна
  5. Безручко Ілля Володимирович
  6. Бешлей Анастасія Романівна
  7. Волобуєва Софія Сергіївна
  8. Деревенко Катерина Ігорівна
  9. Кернога Юрій Андріанович
  10. Кіндибалюк Віталій Сергійович
  11. Козловська Дарія Андріївна
  12. Кравцов Матвій Олександрович
  13. Мартинюк Максим Тарасович
  14. Михайлів Ігор Євгенійович
  15. Мудрик Ганна Василівна
  16. Музика Анастасія Ігорівна
  17. Озер Дар’я Мертівна
  18. Омелян Ярина Андріївна
  19. Павлишин Остап Петрович
  20. Ролюк Ірина Олександрівна
  21. Салієв Михайло Віталійович
  22. Стеців Андрій Святославович
  23. Тертишна Вікторія Юріївна
  24. Томіліна Вікторія-Марія Володимирівна
  25. Тучак Богдан Назарович
  26. Ференц Михайло Валерійович
  27. Швидун Ксенія Віталіївна
  28. Шиян Максим Мар’янович
  29. Шиян Анастасія Мар’янівна
Переглядів: 731 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2016
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Наш час
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz