Понеділок, 25 Вер 2017, 02:35

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Безкоштовні SMS
Наша газета
Опитування
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2017 » Серпень » 29 » Списки учнів 1-х класів 2017/2018 н.р.
18:38
Списки учнів 1-х класів 2017/2018 н.р.

Списки учнів 1-х класів 2017/2018 н.р.

 

1-А клас

Класний керівник - Орищин Ірина Михайлівна

  1. Безус Максим Сергійович
  2. Біла Олена Романівна
  3. Глова Тетяна Володимирівна
  4. Горкавий Нестор Вікторович
  5. Гук Анна Андріївна
  6. Євсіков Андрій Олександрович
  7. Жура Максим Сергійович
  8. Ковалевич Софія Володимирівна
  9. Когут Святослав Ігорович
  10. Козик Маркіян Сергійович
  11. Комар Мирослав Максимович
  12. Кондратовський Остап Володимирович
  13. Лазуркевич Валентина Олегівна
  14. Любас Роксоляна Олегівна
  15. Наконечна Лілія Юріївна
  16. Окунь Тетяна Андріївна
  17. Парасюк Олександра Олегівна
  18. Париляк Анастасія-Олена Ігорівна
  19. Скварок Олена Володимирівна
  20. Скляров Владислав Олександрович
  21. Сорока Анна Русланівна
  22. Старецький Богдан Андрійович
  23. Хохідра Анастасія Олександрівна
  24. Швед Софія Олегівна
  25. Якубовський Олександр Олександрович
  26. Яцюк Олександр Олександрович

 

1-Б клас (з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник - Вакулюк Валентина Іванівна

  1. Білинська Вікторія Романівна
  2. Величко Вероніка Олегівна
  3. Витрикуш Марта Олегівна
  4. Гаврилів Катерина Назарівна
  5. Данило Анастасія Романівна
  6. Дмитришин Віктор Васильович
  7. Дуб Анна Степанівна
  8. Завалін Вікторія Ігорівна
  9. Замойський Володимир Русланович
  10. Звізло Вікторія Олегівна
  11. Кармазин Анастасія Романівна
  12. Карпин  Данило Романович
  13. Карпин  Олександр Романович
  14. Крижанівська Юлія Віталіївна
  15. Кушнір Юлія Мар»янівна
  16. Лахман Анастасія Мар’янівна
  17. Лідиховський Віталій Андрійович
  18. Лободинська Ірина Ігорівна
  19. Малець Софія Олегівна
  20. Михайлів Максим Євгенійович
  21. Молочинський Артур-Андрій Вікторович
  22. Николишин Андрій Юрійович
  23. Паска Сергій Романович
  24. Повалений Олександр Мирославович
  25. Сегедій Юлія Тарасівна
  26. Смачило Єва-Марія Юріївна
  27. Тибура Дарина Ростиславівна
  28. Фітьо  Вікторія Володимирівна
  29. Фітьо  Віталій Володимирович
  30. Шаровський Тарас Ігорович

1-В клас

Класний керівник - Ілик Галина Федорівна

  1. Білик-Альфавіцька Анастасія Петрівна
  2. Вуйко Ілона Ігорівна
  3. Габа Юлія Тарасівна
  4. Герцовський Назар Любомирович
  5. Ємельянов Роман Вадимович
  6. Журавська Тетяна Василівна
  7. Климець Анна Володимирівна
  8. Климко Олекса Орестович
  9. Кобрин Максим Тарасович
  10. Кобринович Олексій Сергійович
  11. Ковалишин Анна-Катерина Віталіївна
  12. Ковальчук Ольга Василівна
  13. Ковальчук Софія Петрівна
  14. Курило Євген Олегович
  15. Мельник Софія Ігорівна
  16. Нагурський Сергій Мирославович
  17. Павлишин Анастасія Олександрівна
  18. П»єкний Орест Володимирович
  19. Присяжнюк Діана Олексіївна
  20. Процах Тетяна Любомирівна
  21. Репецька Анастасія Романівна
  22. Собонкевич Лілія Тарасівна
  23. Стеблін Владислав Юрійович
  24. Ткачук Андрій Ігорович
  25. Шарабура Вікторія Юріївна
  26. Шумський Максим Андрійович
  27. Яворський Дарій Володимирович

​​​​​​​1-Г клас (з поглибленим вивченням англійської мови)

Класний керівник - Лаврусь Галина Леонівна

  1. Андріїв Андрій Андрійович
  2. Андрієнко Роман Анатолійович
  3. Борщ Назарій Орестович
  4. Ваврик Лілія Тарасівна
  5. Ваксман Михайло Романович
  6. Васина Марта Орестівна
  7. Гаврилко Денис Юрійович
  8. Галай Надія Володимирівна
  9. Дорош Анастасія Тарасівна
  10. Іваницька Маргарита Володимирівна
  11. Іванюк Христина Віталіївна
  12. Іщак Вікторія Андріївна
  13. Калатин Марта Андріївна
  14. Кропочев Максим Олександрович
  15. Кусяк Вікторія Тарасівна
  16. Ліщинський Остап Михайлович
  17. Оверко Назарій Мар’янович
  18. Одуха Артем-Василь Сергійович
  19. Палійчук Софія Володимирівна
  20. Сворень Єва Юріївна
  21. Сеник Діана Віталіївна
  22. Фесенко  Марія Андріївна
  23. Чміль Олеся Василівна
  24. Шевчук Діана Андріївна
  25. Шимчак Тетяна Юріївна
  26. Юнда Артем Валерійович
  27. Юрків Софія-Іванна Олегівна
  28. Яблонська Сніжана Миколаївна
  29. Янушкевич Данило Андрійович
  30. Яциків Денис Андрійович

 

1-Д клас

Класний керівник - Коцур Ірина Іванівна

  1. Бодак Марта Ігорівна
  2. Божук Злата Сергіївна
  3. Войценко Василь  Васильович
  4. Головатий Олег Андрійович
  5. Головатий Павло Андрійович
  6. Демчук Остап Васильович
  7. Жубрид Христина Вікторівна
  8. Жук Анастасія  Денисівна
  9. Захарчук Дмитро Олександрович
  10. Каргут Денис Русланович
  11. Кирчей Юліан Васильович
  12. Коваль Костянтин Ігорович
  13. Козачук Ростислав Юрійович
  14. Курніцка Яна Андріївна
  15. Куса Юлія Василівна
  16. Лакомська Дарина Мирославівна
  17. Лех Сергій Володимирович
  18. Лиса Соломія Романівна
  19. Мандзюк Софія Володимирівна
  20. Паращак Максим Миколайович
  21. Пасічник Олександр Ростиславович
  22. Польовий Нестор Маркіянович
  23. Скаржевська Анастасія Володимирівна
  24. Скуб'як Юліана Романівна
  25. Слівінський Богдан Михайлович
  26. Хлопик Ілля Володимирович
  27. Яремчук Ярина Володимирівна

1-Е клас

Класний керівник - Мекелита Оксана Василівна

  1. Атаманенко Назар Іванович
  2. Бричко Марія Володимирівна
  3. Бойко Єлизавета Максимівна
  4. Бойко Ілля Максимович
  5. Бугіль Юстина Романівна
  6. Василенко Іван Олегович
  7. Войтович Олександр Тарасович
  8. Грунська Діана Сергіївна
  9. Забродський Артур Олександрович
  10. Козачук Олександра Андріївна
  11. Кордюкевич Андріана-Христина Андріївна
  12. Кузик Остап Богданович
  13. Логін Андрій-Василь Іванович
  14. Луцан Маркіян Володимирович
  15. Олійник Богдан Ігорович
  16. Панас Марта Романівна
  17. Пипчак Ольга Богданівна
  18. Пригода Оксана Любомирівна
  19. Соя Володимир Андрійович
  20. Стасів Руслан  Андрійович
  21. Тихоліз Олег Михайлович
  22. Токар Марта Назарівна
  23. Турко Соломія Олегівна
  24. Федорович Каріна Сергіївна
  25. Ференчук Вікторія Романівна
  26. Фугіль Вікторія Миколаївна
  27. Швець Олександр Степанович
Переглядів: 596 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 2.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2017
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz