Вівторок, 23 Жов 2018, 13:35

Середня загальноосвітня школа № 32 м. Львова

ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Наша газета
Календар знаменних дат
Календар свят і подій
Статистика
Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Останні зареєстровані
 
Головна » 2018 » Серпень » 29 » Списки учнів 1-х класів 2018/2019 н.р.
16:22
Списки учнів 1-х класів 2018/2019 н.р.

Списки учнів 1-х класів 2018/2019 н.р.

 

1-А клас

Класний керівник – Музика Ольга Захарівна

  1. Бессонов Павло Дмитрович
  2. Бокоч Яна Юріївна
  3. Бондаренко Максим Миколайович
  4. Борщ Яна Орестівна
  5. Галько Софія Богданівна
  6. Голубова Роксолана Юріївна
  7. Дудич Марта-Марія Юріївна
  8. Жолубак Владислав-Михаїл Володимирович
  9. Кобрус Андрій Олегович
  10. Конова Вероніка Ігорівна
  11. Кузьма Святослав Володимирович
  12. Кузяєва Тетяна Олександрівна
  13. Кусяк Роман Тарасович
  14. Ляшкевич Олесь Володимирович
  15. Максимів Софія Романівна
  16. Мастило Максиміліан Денисович
  17. Мончак Наталія Василівна
  18. Наливайко Владислав Сергійович
  19. Неймет Віктор Іванович
  20. Петлеванов Максим Денисович
  21. Петрик Вікторія Вікторівна
  22. Попіль Ярина Олегівна
  23. Пугарський Владислав Богданович
  24. Рибачок Даниїл Вадимович
  25. Рибінська Єва Володимирівна
  26. Ридаш Марія-Вікторія Богданівна
  27. Рижий Артемій Ігорович
  28. Рябініна Анастасія Олегівна
  29. Хоній Вікторія Юріївна
  30. Шевчук Олександра Вікторівна

 

1-Б клас

Класний керівник – Яремко Марія Михайлівна

  1. Брюсова Софія Ігорівна
  2. Бутіль Денис Русланович
  3. Гальміз Костянтин Михайлович
  4. Гладка Олена Андріївна
  5. Гліва Анастасія Гнатівна
  6. Гомеляк Анна Олександрівна
  7. Денисенко Павло Миколайович
  8. Казмірук Максим Володимирович
  9. Козак Соломія Тарасівна
  10. Криворук Даниїл Анатолійович
  11. Крутій Дарина Віталіївна
  12. Лемик Віталій Дмитрович
  13. Негід Діана Василівна
  14. Оверко Вікторія Мар’янівна
  15. Партика Марко Романович
  16. Петрашко Олена Мирославівна
  17. Пузирьова Анастасія Олександрівна
  18. Русин Анастасія Юріївна
  19. Сабадаш Анастасія Андріївна
  20. Савко Давид Остапович
  21. Солопан Анастасія Олександрівна
  22. Хохлов Максим Павлович
  23. Шарабура Софія Остапівна
  24. Шергіна Діана Станіславівна

 

1-В клас

Класний керівник – Олійник Наталія Любомирівна

  1. Бась Соломія Олегівна
  2. Бешлей Роман Романович
  3. Бойко Наталія Олександрівна
  4. Генега Максим Олегович
  5. Гончаров Роман Андрійович
  6. Горбачов-Лазовський Матвій Євгенович
  7. Дмитерко Роксолана Михайлівна
  8. Дуда Анна Андріївна
  9. Змія Олена Петрівна
  10. Іванів Емілія Назарівна
  11. Краєва-Грінфельд Аліса Назарівна
  12. Лабик Артур Іванович
  13. Ленартович Соломія Василівна
  14. Миронов Дмитро Романович
  15. Монастирський Павло Миколайович
  16. Навоцький Святослав Віталійович
  17. Павлій Святослав Романович
  18. Паращук Владислав Михайлович
  19. Пасько Ірина Іванівна
  20. Романяк  Анна Русланівна
  21. Сорочинська Софія Русланівна
  22. Столяр Максим Іванович
  23. Сухораб Ангеліна Ярославівна
  24. Тарнавський Роман Андрійович
  25. Терещук Назар Михайлович
  26. Харко Максим Іванович
  27. Хитрень Єва Андріївна
  28. Швед Соломія Василівна
  29. Шевчук Ангеліна Юріївна
  30. Явор Софія Михайлівна

 

1-Г клас

Класний керівник – Остапчук Ніна Степанівна

  1. Андрусишин Анастасія Павлівна
  2. Бартошик Вікторія Володимирівна
  3. Грицків Данило Богданович
  4. Жила Артем Віталійович
  5. Калатин Мар’ян Андрійович
  6. Капина Василь Миколайович
  7. Кльофа Христина Тарасівна
  8. Кренгель Мар’яна Андріївна
  9. Кузів Діана Романівна
  10. Куриляк Вадим Назарович
  11. Малицька Анастасія Петрівна
  12. Микляк Анастасія Василівна
  13. Мунжова Яна Андріївна
  14. Озер Аксель Мертович
  15. Павлюк Стас Олегович
  16. Панилик Анна Тарасівна
  17. Панилик Катерина Тарасівна
  18. Полотай Ірина Орестівна
  19. Пономаренко Віктор Артурович
  20. Рязанов Максиміліан Володимирович
  21. Сивак Юлія Олександрівна
  22. Стадницька Анна Ігорівна
  23. Телепко Денис Андрійович
  24. Тимо Дем’ян Романович
  25. Товарницька Вікторія Тарасівна
  26. Турчин Святослав Ігорович
  27. Чорна Ірина Андріївна
  28. Чоторийський Максим Ігорович
  29. Чуба Максим Романович
  30. Юношева Аліса Вікторівна

 

1-Д клас

Класний керівник – Дацишин Надія Михайлівна

  1. Бас Сергій Андрійович
  2. Возняк Анастасія Андріївна
  3. Гаврилів Ярина Тарасівна
  4. Гаврилко Павло Юрійович
  5. Гандера Таїсія Миколаївна
  6. Деревенко Мартин Ігорович
  7. Дереш Михайло Ігорович
  8. Дуб Евеліна Олегівна
  9. Келюшина Аріна Юріївна
  10. Клочаний Ростислав Андрійович
  11. Клочаний Святослав Андрійович
  12. Когут Матвій Романович
  13. Козак Анна-Анастасія Миколаївна
  14. Костецький Матвій Олександрович
  15. Лазуркевич Софія Олегівна
  16. Ледчак Дем’ян Іванович
  17. Липа Юрій Ростиславович
  18. Лисик Катерина Ігорівна
  19. Лупак Ігор Романович
  20. Максимів Антонія Олегівна
  21. Муц Анастасія Дмитрівна
  22. Новоставський Максим Ярославович
  23. Одинцова Олександра Сергіївна
  24. Потопник Софія Русланівна
  25. Ракоча Софія Михайлівна
  26. Склярова Вероніка Олександрівна
  27. Стегней Роман Васильович
  28. Стрищак Ярослав Васильович
  29. Чупрій Софія Іванівна
  30. Щипель Ольга Ярославівна
Переглядів: 669 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 3.5/2
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Copyright MyCorp © 2018
Форма входу
Пошук
Календар
«  Серпень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архів записів
Актуально
Під рукою
Партнери
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz