Субота, 18 Лис 2017, 23:42

Головна » 2017 » Квітень » 22 » Участь у конференції «Модель ООН»
Участь у конференції «Модель ООН»

28 - 30 березня 2017 року учні 10-Б класу Педенко Уляна, Гафтко Мар'яна, Дяків Григорій, Тутин Назар під керівництвом учителя англійської мови Філіпішин О.Р. були учасниками XVII відкритої регіональної конференції «Модель ООН», яка проходила у Криворізький загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №68. Тема конференції: "Інвестиції в дітей - запорука сталого розвитку людства". Делегація СЗШ №32 представляла Боліварську Республіку Венесуелу.

Під час конференції учні працювали в комітетах та комісіях:

• соціальних та гуманітарних питань («Міжнародна співпраця з метою викорінення сирітства у світі. Підвищення ефективності соціальної допомоги родинам з дітьми, попередження соціального сирітства»);
  • охорони здоров’я («Формування у підростаючого покоління здорового способу життя. Мінімізація негативних екологічних факторів на здоров’я дитини»);
  • з питань культури («Створення сприятливих умов для виховання дітей у містах та населених пунктах. Проблеми дітей у мегаполісах»),

а також у раді з прав людини («Шляхи підвищення правової захищеності неповнолітніх та боротьба за викорінення насильства щодо дітей в умовах збройних конфліктів. Проблеми дітей-біженців»).

Після конструктивної роботи в комітетах і комісіях, обговорення актуальних проблем сучасності в палаці культури «Саксагань» відбувся світський раут - звана вечеря у Генерального секретаря. Юні дипломати показали, що вони великі майстри хореографії, поціновувачі театрального мистецтва.

Переглядів: 345 | Додав: p-oxana | Рейтинг: 5.0/1